Opinie

  1. Monika Jędruszczak ★★★★★

    Świetna muzyka i obsługa każdemu coś wpadnie w ucho jak nie na jednej sali to na drugiej

  2. SuperKermitzaba ★☆☆☆☆

    Na wejściu - stado zamaskowanych kolesi którzy wyglądali jakby mieli nas stłuc. Dowody, dokumenty, zdejmowanie kurtek na wejściu, mimo iż mamy po 40+ i chcieliśmy się grzecznie pobawić. Ta ochrona to jacyś niespełnieni kolesie którzy się do jednostek specjalnych nie dostali? Podziękuję. W ogóle to jak się tam wchodzi w uliczkę to te czerwone latarenki tworzą jakiś burdelowy nastrój. Słabo na maksa.

  3. J4PKO ★☆☆☆☆

    Jedna gwiazdka ze względu na ochronę, która przechodząc obok ciebie popycha cie łapami z niewiadomych przyczyn mając tyle dostępnego miejsca za mną i nie tarasowałem im przejścia tylko grzecznie stałem.

  1. W1X70R ★★★★★

    Klub super ale ludzie którzy tam się bawią to banda wieśniaków niektórzy zachowują się jakby, co to oni nie potrafią, a jak ochrona ich wyprosi to zmieniają się w stado małp i małpy razem silne szukają sposobu wejścia. Tak to club bardzo fajny i polecam :)

  2. juzio1495 ★★★★★

    5 gwiazdek za ochronę ! Alkohol czasem uderzy do głowy i interwencje są jak najbardziej uzasadnione, ale bez szarpaniny czy wyzwisk, luźna rozmowa i śmiech, szczególnie pozdrawiam Panią z ochrony ! Sala disco mogłaby być większa, ale nie można mieć wszystkiego, idzie się pobawić. Ciekawie prowadzony Club, myśle że każdy znajdzie tam coś dla siebie i oderwie się od tej szarej rzeczywistości…

  3. Pawixo ★★★☆☆

    Nwm jak jest na zewnątrz, ale wew. jest bardzo mało miejsca przez co nie da się nawet poruszać. Fajnie że jest ocieplona palarnia i 2 różne strefy muzyczne. Na disco to przeważnie nie da się wejść bo jest wiecznie dużo ludzi. Na głównej sali są loże i przeważnie słaba muzyka, jakieś wiesniackie remixy albo przedłuża w nieskończoność drop. Zależy kto co lubi ale może w wakacje lepiej będzie, na zdj wydaję się że jest więcej miejsca.

  1. Shaddow Line ★☆☆☆☆

    Na przestrzeni kilku lat mogę śmiało podsumować. Nie rozumiem tego ataku na ochronę, widziałem wiele interwencji i każda była adekwatna, może po prostu ktoś miał pecha albo nie widział i nie był w klubach gdzie ochroniarze leją gości na potęgę. Klub jako klub bardzo fajne miejsce, jest gdzie potańczyć oraz wypić ze znajomymi. Jedynie co mnie boli to ci wspaniali dj... niech ktoś mi wytłumaczy, czy oni graja za darmo czy jak? Styl muzyczny jaki jest zapodawany na głównej sali to jakaś kpina xD szybko, wolno, jakies nagle hip hopy maskara, kilka razy w ciągu imprezy powtarzane piosenki.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Black & White Club?

Black & White Club znajduje się przy 11 Listopada 125A, 07-410 Ostrołęka, Polska

Jaki jest numer telefonu do Black & White Club?

Można skontaktować się z Black & White Club pod numerem +48 514 480 550

Jak można dotrzeć do Black & White Club?

Do Black & White Club można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements