sklep porażka, znajduje się w galerii jurajskiej ale kartą podarunkowa z galerii w nim nie zapłacimy
Zdjęcia
Opinie
-
Damian Konc ★☆☆☆☆
-
Amelia Myśliwiec ★★☆☆☆
Obsługa pomocna, sklep świetnie zaopatrzony w towar. Ceny dość drogie. zauwazylam jednak, ze w jednym „boksie” są 4 chomiki na raz. Jest to bardzo niebezpieczne, gdyż chomiki nie powinny przebywać z innymi chomikami. Nie polecam..
-
Marian Adamski ★★★★★
Zawsze kupuje tam karmę dla kanarkow. Panie miłe i uśmiechnięte. Zawsze chętnie pomagają, porozmawiają. Daje 5 gwiazdek.
-
Sweet Bxnny ★☆☆☆☆
Strasznie zaniedbane zwierzeta.. trzymane w bardzo zlych warunkach i za malych klatkach. Rybki w strasznie malych akwariach. Niektore sie wogole nie ruszaja jakby byly martwe. Agama ma okropne warunki. Za male terrarium + brak jedzenia i doslownie masa starych nieposprzątanych odchodów. Masakra :(
-
Karolina M. ★★★★★
Cieszę się, że nie zapoznałam się z opiniami publikowanymi przed wizytą w sklepie, gdyż pewnie bym go ominęła. Wbrew temu co przeczytałam, obsługa (chyba kierownik sklepu) okazała się nie tylko kompetentną osobą w zakresie akwarystyki, lecz również studziła mój zapał co do ilości rybek w akwarium. Nie tylko zmieściła się zaplanowanym budżecie, lecz także wykazała się anielską cierpliwością w stosunku do nieskończonych pytań dzieci czy też męża dotyczących urządzania akwarium jak i opieki, odpowiadając rzeczowo - bez wymyślania. Oczywiście zapewne ktoś powie, że przepłaciłam, lecz pewne rzeczy są bezcenne jak możliwość interakcji z pracownikiem posiadającym wiedze i doświadczenie.
-
Niranka ★★☆☆☆
Obsługa jest sympatyczna. Ale zwierzęta jakie posiadają to dramat. Mianowicie po kupnie chomika, okazało się, że jest w ciąży. No trudno, zdarza się. Postanowiliśmy dać im druga szanse. Zakupiliśmy szczura. Po 2 dniach okazało się, że szczur jest chory. Katar. Więc weterynarz, lekarz i leki. Kochamy zwierzaki, więc priorytetem jest ich dobrobyt. Szczur pobył u nas miesiąc i zdechł. Nie wiadomo ile miał lat ani czemu to się stało. Zmieńcie hodowców!!!! W porównaniu do innych zwierząt z innych zoologicznych takie sytuacje się nie zdarzają. Upewniajcie się względem stanu zdrowia zwierzaków, które sprzedajecie !!!!
-
Marika Olesiak ★☆☆☆☆
Stanowczo odradzam. Wszytskie rybki, które tam kupiliśmy były chore.
-
Mariola Szczepanik ★★☆☆☆
Nie polecam, za 270 zł 2 lata temu kupiłam tam kanarka, który miał być śpiewającym samcem. Bardzo szybko okazało się, że to samica (które z uwagi na to, że nie śpiewają są o połowę tańsze). Tak więc zostałam nieźle naciągnięta. Kolejne kanarki zakupiłam bezpośrednio u hodowcy za cenę 70zl z gwarancja, że samiec to samiec i że śpiewa.
-
Natalia Radłowska ★★☆☆☆
Sprzedano mi agamę z pasożytami oraz z częściowo odgryzionym ogonem. Pytałam czy zwierzak był u weterynarza i powiedziano mi, że tak. Jest tam też drogo. Bardzo mi się nie spodobało, że agama była dana na ręce klientowi. Nigdy nie wiadomo jaka reakcja będzie od strony człowieka, gdy taka gadzinka np. skoczy. Jedyne co dobrego to to, że Pani z akwarystyki młoda dziewczyna bardzo uprzejma.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kakadu. Sklep zoologiczny?
Kakadu. Sklep zoologiczny znajduje się przy aleja Wojska Polskiego 207, Stare Miasto, 42-202 Częstochowa, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kakadu. Sklep zoologiczny?
Można skontaktować się z Kakadu. Sklep zoologiczny pod numerem +48 222 562 938
Jak można dotrzeć do Kakadu. Sklep zoologiczny?
Do Kakadu. Sklep zoologiczny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku