Apteka jak apteka nie moge narzekać
Opinie
-
NIE MAM POMYSŁU NA NAZWE ★★★★★
-
Artur Antonowicz ★★★★★
Bardzo miły i profesjonalny personel apteki. Zawsze pomocne panie, które potrafią doradzić i wysłuchać w każdej sytuacji. Polecam serdecznie.
-
Luna ★☆☆☆☆
Porażka omijać szerokim łukiem. Dnia 10 grudnia 2024 roku po 17: 30 pani bardzo niemiła.Nie polecam
-
Elza Saniuk ★★★★★
dziękuję za pomoc:)
-
Paweł Kułak ★★★★★
Bardzo miła i pomocna obsługa, chodzę tylko do tej apteki. Ceny też konkurencyjne, ale największą zaletą tego miejsca jest życzliwe i uczciwe podejście do klienta. Panie zawsze doradzą, poszukają tańszych zamienników, albo alternatywnych metod leczenia.
-
Monika Popławska ★★★★★
Polecam zdecydowanie jako jedyna w Białymstoku miała lek dla dziecka. Panie które pracują znają się na rzeczy i potrafią doradzić. POLECAM ZDECYDOWANIE TO MIEJSCE.
-
Przemek S ★★★★★
Polecam zdecydowanie, bogaty asortyment. Bardzo miła obsługa.
-
Karo_02 ★☆☆☆☆
Wszystko dobrze gdyby nie nowa pani aptekarka, młoda kobieta, niska z długimi jasnymi włosami. Ma opryskliwy i nieuprzejmy ton. Próbowała mi wcisnąć kłamstwo, że nigdzie nie kupię magnezu z potasem i witaminą B6 i chciała mi za wszelką cenę wcisnąć oddzielnie magnez i kilka opakowań witamin bo twierdziła, że nigdzie takiego połączenia nie dostanę. Chyba po to bym właśnie w tej aptece wydała pieniądze i nie szukała w innym miejscu danych tabletek. Jakby nie istniało coś takiego jak neomag skurcz, który potem znalazłam i który jest w prawie każdej aptece. Dziś znów próbowała mi wcisnąć kłamstwo, że nie dostanę czegoś w żadnej aptece, bo tego nie sprzedają, jak zwykle swoim oburzonym tonem jakbym o coś strasznie dziwnego zapytała, poszłam do apteki obok i oczywiście dostałam to co chciałam bez żadnego problemu. Zawsze jak pytam o coś by dowiedzieć się o leku więcej to w chamski sposób powtarza to samo dwa razy głośniej i w sposób nieuprzejmy żeby zrobić z człowieka durnia i zamknąć mu usta, zamiast wyjaśnić o co chodzi. Za doradzanie i udzielanie informacji jej płacą i byłoby dobrze gdyby o tym trochę częściej pamiętała, zwłaszcza, że jest nowa, nie wie nawet co gdzie leży i ciągle ktoś musi pomagać jej szukać leków, a kolejka się dłuży. Klienci wtedy cierpliwie i kulturalnie czekają , polecam tej pani podobne podejście. A mówienie ludziom, że jakiś lek nie istnieje albo nie można go kupić, tylko dlatego że nie ma go w danej aptece, chociaż lek jest prawie wszędzie dostępny , to zwykłe oszukiwanie ludzi i kłamanie im prosto w twarz, a to już trochę więcej niż zwykła nieuprzejmość, a prędzej nawet powód do rozmowy z czyimś przełożonym. Jak się nie ma odpowiedniej wiedzy to należy się trochę poduczyć bo może nie powinno się zajmować danego stanowiska.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Bellis. Apteka?
Bellis. Apteka znajduje się przy Wysoki Stoczek 54, 15-754 Białystok, Podlaskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Bellis. Apteka?
Można skontaktować się z Bellis. Apteka pod numerem +48 856 629 283
Jak można dotrzeć do Bellis. Apteka?
Do Bellis. Apteka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku