Opinie

  1. karo ★★★★★

    Najlepsza Apteka jaka moze byc. Kobieta z okienka numer 2 w okularach to istny żywioł potrafiący ułożyć cały dzień

  2. Jogi ★★★★★

    Profesjonalne podejście po każdego klienta . Miła obsługa i przede wszystkim leki dostępne od ręki. Polecam

  3. Elzbieta M ★★★★★

    Bardzo polecam to miejsce, personel miły , pomocny i do tego pełen profesjonalizm.

  1. Katarzyna Now. ★☆☆☆☆

    Raczej nie bawię się w wystawianie opinii ale tym razem nie mogę przejść obojętnie obok tej sytuacji. Jakiś czas temu będąc w aptece i wykupując leki rodzicom obsługiwała mnie pani w średnim wieku w okularach (na fakturze widnieje nazwisko Agnieszka Choiń) , która pracuje w tym miejscu chyba za karę. Na wstępie zaprosiła mnie z posępną miną jakby miała problem, że ktokolwiek przychodzi do tej apteki . Później wywracała oczami gdy zadałam pytanie o jakiś nowy lek mamy , jakbym to ja musiała znać się na działaniu leków i ich składnikach. Człowiek przychodzi po leki i poradę a otrzymuje zgryźliwe podejście pani pracującej w aptece. Pomijając fakt, że odezwała się do innej pracownicy jak do wroga numer jeden. Współczuje klientom tej apteki, którzy trafiają na tą panią przy wykupowaniu leków i współpracownikom bo jeżeli traktuje ich jak pacjentów to aż przykro. Jedna gwiazdka należy się za dobre ceny ale po tym incydencie w tej konkretnej aptece nie zamierzam się pojawiać i odradzam. Szkoda tracić nerwy i dobry humoru, zwłaszcza jak ja- pewnej soboty. NIE POLECAM.

  2. Jarko ★★★★★

    Fajna dość szybka obsługa, duży wybór leków, kosmetyków.

  3. Jan Nowak ★★★★★

    Apteka świetna a zwłaszcza super obsługa pani dobrze doradziłą i dała próbki!!!

  1. Joann ★☆☆☆☆

    1⭐dla ochroniarzy!Porażka!Chodzą jak na spacerniaku w więzieniu! Stoi nad głową jak nad złodziejem Wybierałam okulary nie kupiłam ze względu na stanie wąsacza nad głową!pofatyguje się do właściciela firmy Lewar co za wczuci w rolę dziadkowie. Apteka świetna po mocna obsługa,ale. . .ochroniarze porażka.Zapewne najtaniejsza więc stoją.

  2. U Bo ★★★★★

    Dzięki dużej liczbie okienek wszyscy przyjmowani są bardzo szybko. Personel bardzo pomocny i miły.

  3. norZi T-Eye ★★★★★

    Apteka posiada wiele kas. Zawsze nie trzeba czekać długo w kolejce, bo za chwilę jest się obsługiwanym. Apteka posiada część samoobsługową, można na spokojnie rozejrzeć się w suplementach i innych artykułach. Pan ochroniarz zawsze wtedy czuwa za naszymi plecami i można odnieść wrażenie, że apteka posiada własnego Chucka Norrisa ;) Farmaceuci zawsze służą pomocą i doradzają na różne tematy. Jak dotąd najlepsza apteka w Białymstoku i nie tylko.

  1. Julia Aleksandra ★☆☆☆☆

    Ta jedynaczka to ocena dla ochroniarza. Łazi za każdym kto nie stoi przy kasie jak za złodziejem, stoi nad karkiem po prostu. Tragedia

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Apteka pod Lwem?

Apteka pod Lwem znajduje się przy Łąkowa 3, 15-017 Białystok, Podlaskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Apteka pod Lwem?

Można skontaktować się z Apteka pod Lwem pod numerem +48 539 906 555

Jak można dotrzeć do Apteka pod Lwem?

Do Apteka pod Lwem można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements