Kierowcy linii 14 to chyba sobie żarty stroją. O 13:30 następuje zmiana kierowców na Wierzbickiej/Toruńskiej i sobie pogaduszki urządzają. Dodam, iż autobus jest i tak spóźniony przez korki. Potem próbuje nadgonić i jedzie nie powiem jak, omija przystanki. KATASTROFA. Z resztą to samo mogę powiedzieć o linii 17, która wypadła z kursu akurat o tej godzinie, kiedy miałam jechać do pracy. Zmieńcie personel albo coś z tym zróbcie i dodajcie więcej linii!
Zdjęcia
Opinie
-
Klaudia K ★☆☆☆☆
-
Kacper Ziętkowski ★☆☆☆☆
Raz gdy wracałem że szkoły, Na przystanku autobusu nr 18, czyli na Beliny Prażmowskiego Dworzec PKS kierowca jakby nigdy nic się nie zatrzymał, tylko pojechał dalej i musiałem czekać 20 minut na kolejny. Niestety powtarza się też klasyk pod postacią kierowców, którzy odjeżdżają hamsko, gdy się dojdzie do autobusu w momencie zamykania drzwi. Zaś kontrolerzy biletów, tych dwóch facetów są strasznie niemili, szczególnie ten stary DZIAD. Tylko takie dwie panie kanarowe( w tym ta w czarnych włosach) są strasznie miłe, zawsze szukają możliwości aby pasażerom nie spisać mandatu. Ale niestety i tak MZDIK jest tak dobre jak MOPS.
-
Igor Wiśniewski ★☆☆☆☆
Nie pozdrawiam kierowcy autobusu linii 9 (1049). Kierowcy jeżdżą niebezpiecznie- groźne i ostre hamowanie przy przystanku pomimo to że autobus jest sam na pasie. Kontroler (kret) nie uznał ważnej karty miejskiej. Sprawa zostanie szybko wyjaśniona. Nie polecam
-
Paulina Tkaczyk ★☆☆☆☆
Nie polecam autobusu numer 17, wiecznie się spóźnia, najczęściej kiedy ma być o 15:16 to jedzie sobie 15:22, a ludzie się spieszą np do pracy/szkoly/ lub na uczelnię. Jednak kiedy jest autobus na zajezdnię o 22:56 na tygodniu, to potrafi przyjechać 10 minut wcześniej. Dno.
-
kacpercze ★★★★☆
Dziś podzielę się opinią o mzdik. Jechałem kilka dobrych razy, do jazdy nie można się przyczepić-autobus ma nas zawieźć w miejsce docelowe. Siedzenia w niektórych autobusach są komfortowe, na minus miejsca połączone. Bilet można kupić u kierowcy co jest przydatne . Autobusy zwykle są na miejscu o czasie lecz zdradzają się wyjątki. Ogólnie polecam ten środek transportu
-
Kacper Czerwiński ★★★★☆
Dziś podzielę się opinią o mzdik. Jechałem kilka dobrych razy, do jazdy nie można się przyczepić-autobus ma nas zawieźć w miejsce docelowe. Siedzenia w niektórych autobusach są komfortowe, na minus miejsca połączone. Bilet można kupić u kierowcy co jest przydatne . Autobusy zwykle są na miejscu o czasie lecz zdradzają się wyjątki. Ogólnie polecam ten środek transportu
-
Mariola Pułka ★☆☆☆☆
Niedziela 3 lutego ostatni autobus lini 8 o godz 16.28 z Zatopolic do Radomia i ten bo nie można inaczej nazwać idiotą kierowca nawet nie zatrzymał się na przystanku nawet nie prubowal przy przystanku zahamować konowal jeden oby jak najmniej takich kierowców .
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres MZDIK - Punkt sprzedaży biletów?
MZDIK - Punkt sprzedaży biletów znajduje się przy Śródmieście, 26-600 Radom, Mazowieckie, Polska
Jak można dotrzeć do MZDIK - Punkt sprzedaży biletów?
Do MZDIK - Punkt sprzedaży biletów można dotrzeć, korzystając z poniższego linku