Opinie

  1. Ewelina K. ★☆☆☆☆

    Niekompetentna obsługa, stwarzająca problemy przy zwrocie. Warto przeszkolić pracownika, który powinien z uśmiechem obsłużyć klienta a nie dosłownie generować problemy. I ma pretensje do klienta, na dzień dobry rzuca kłody pod nogi! Bardzo nieprofesjonalne. To nie wina klienta, że coś nie zadziało. Nie można przerzucać na klienta odpowiedzialności za swój nastrój. Należy się douczyć i doszkolić.

  2. Tatiana Slobodian ★☆☆☆☆

    Ubrania tandetnej jakiści. Po praniu nadają się tylko do śmieci.

  3. Gosia Krzywiec ★☆☆☆☆

    Strasznie zmęczone pracownice narzekające na swój nieszczęśliwy los . Poza tym Marka idzie w jakościowo coraz tańsze materiały i dziwne fasony ubrań . Nadal ceni się jak w Paryskim domu mody.

  1. Tomasz Choiński ★☆☆☆☆

    Obsługa tragedia i do tego wprowadzanie klienta w błąd z ceną na produktach. Szukałem prezentu dla żony .

  2. Agnieszka Stoczkowska ★☆☆☆☆

    14/7 2025 g.12:40 Totalny skandal i brak szacunku dla klienta. Spędziłam kupę czasu w tym sklepie – oglądałam, mierzyłam, wybrałam rzeczy i podchodzę do kasy… a tam okazuje się, że cena na metce to jedno, a w systemie coś zupełnie innego. Zamiast przeprosin czy próby wyjaśnienia, spotkałam się z okropnym chamstwem ze strony sprzedwaczyni. Starsza pani z blond włosami, która mnie obsługiwała, była niesympatyczna, opryskliwa i po prostu bezczelna. Zaczęła się ze mną wykłócać, że mi tego nie sprzeda i że „ona za mnie płacić nie będzie”. Co to w ogóle za tekst do klinenta ? Szok. Czułam się oszukana i potraktowana z pogardą. To nie jest obsługa – to brak kultury i totalne prostactwo. Zdecydowanie nie polecam i więcej tam nie wrócę. Poprosilam o kontakt z szefem,menagerem ,to stwierdzila,ze nie maja. Nigdy wiecej,bede omijac ten sklep z daleka. A Pani proponuje przejsc szkolenie z zakresu pracy z klientem.

  3. Gosia Bucz ★☆☆☆☆

    Obsługi w tym sklepie nie można nawet nazwać obsługą.Panie najczęściej zajęte sobą i rozmowami. Karygodne gdy klient podejdzie i o coś zapyta, a jeszcze gorzej jak poprosi o pomoc. Ostatnio zaszłam, Panie prowadziły luźną rozmowę krzycząc do siebie przez pół salonu. Podchodzę do kasy, witam się, mówię, że chcę zrobić zwrot. Pani blondynka (dalej prowadzi rozmowę z koleżanką), nie odpowiada mi "dzień dobry", bez słowa bierze produkt i paragon i robi zwrot. Zero szacunku do klienta, zero w ogóle kontaktu. Na dobitkę dodam, że to najdłuższy zwrot w moim życiu (rzecz jasna na kartę podarunkową), dodatkowo z rządaniem (o zgrozo!) imienia, nazwiska i adresu. Polecam przeszkolić obsługę przede wszystkim Z SZACUNKU DO CZŁOWIEKA. Nie polecam! I nie pozdrawiam!

  1. Felicja Banasiak ★★★☆☆

    Cóż Pani starsza z długimi włosami bardzo nie rozmowna, może taka jej uroda? W ogóle nie mogłam liczyć na jakąś pomoc czy poradę. Jednak najbardziej negatywnie zaskoczona jestem tym, że kupując torebkę firma nie opakowuje ją w worek zabezpieczający? Takiego nie dostałam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Monnari Galeria Jurowiecka Białystok?

Monnari Galeria Jurowiecka Białystok znajduje się przy Sienkiewicza, 15-101 Białystok, Podlaskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Monnari Galeria Jurowiecka Białystok?

Można skontaktować się z Monnari Galeria Jurowiecka Białystok pod numerem +48 507 721 162

Jak można dotrzeć do Monnari Galeria Jurowiecka Białystok?

Do Monnari Galeria Jurowiecka Białystok można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements