Opinie

  1. Anna ★☆☆☆☆

    Jedzenie fatalne żadnego ładu i składu nie będę za dużo się rozpisywała (ogórki konserwowe?) zdjęcie do wglądu.

  2. Eryk Pochec ★☆☆☆☆

    Totalne dno . Wzięliśmy skrzydełka w cieście przypalone tłuste nie dopieczone surowe mięso!! Ryż rozgotowany niedoprawiony. Mięso z wierzchu spalone w środku surowe

  3. Aleksander Sylwia ★☆☆☆☆

    Po za obsługa to to miejsce powinno zostać zamknięte. Tragedia ryż rozgotowany, zamiast surówki orientalnej dostałem z białej kapusty. Porcja duża ,ale nie nadaje się to do jedzenie. Podłoga się klei dosłownie buta trzeba odklejać. Odradzam to miejsce. Mam nadzieję, że was odwiedzi sanepid. Mam duże wątpliwości co do jakości i świeżości produktów. Odradzam odradzam .

  1. Bartosz Jagodziński ★☆☆☆☆

    Mdłe jedzenie niemające nic wspólnego z kuchnią azjatycką. Ryż rozgotowany i polany sosem ktory miał przypominać orientalny, a w rzeczywistości smakuje jak zupa pomidorowa. Kurczak w panierce w rzeczywistości jest w cieście przypominającym pączki. Surówka podana do dań azjatyckich to colesław. Pani z obsługi nie chciała przyjąć zwrotu pieniędzy, ponieważ "należy pytać o dania zanim się zamówi". Jedzenie z partnerką zostawiliśmy i wyszliśmy, a szkoda bo chciałem ją zabrać w miłe miejsce na urodziny

  2. Kuba Krawiec ★☆☆☆☆

    Sorry, ale jedna wielka TRAGEDIA!! Zamówiłem kurczaka po wietnamsku, oczom ukazał mi się błyszczący kurczak smażony w litrach oleju, w smaku jakbyście z rosołu kawałki nogi w przyprawach podsmażali, do tego GARSTECZKA warzyw, która po czasie pływała w tym oleju.. Surówka celeslaw, SERIO?? Drugie danie kurczak panierowany, w rzeczywistości otrzymaliśmy kurczaka w cieście, zupełna niezgodność z menu, kurczak sam w sobie nawet dobry Trzecie danie sajgonki, były suche, nie dało się ich nawet ukroić, niezbyt znaczne, z przykrością powiem, że lepsze są w biedronce… Ryż dostaliśmy od razu polany orientalno - podobnym sosem, bez żadnego smaku, jedynie trochę kolor go przypominał, zarówno jak pozostałe dania, nie miały za dużo wspólnego z kuchnią orientalną Przyjechałem zjeść sobie posiłek w stylu orientalnym, a dostałem domowy obiad w zalewie tłuszczowej…

  3. Sylwek Wali ★☆☆☆☆

    Niestety bardzo kiepskie jedzenie nic wspólnego ze smakiem orientalnym ciężko powiedzieć jaki to naprawdę smak. Wzięliśmy trzy różne dania wszystko wyglądało podobnie. Ciężko strawne jakieś duszone- gotowane zupowate a chitem kiszony ogórek na gorąco w daniu w pokaźnej ilości. Bardzo niedobry ryż nie mam pojęcia co oni z nim zrobili ale nie dałem rady zjeść nawet odrobiny. Mieliśmy frytki ok jedyny plus zjadliwe ale bez przesady. Porcja duża ale cóż z tego jak większość do kosza mimo że byliśmy bardzo głodni. Nie polecamy lepiej kupić suchą bułkę w pobliskiej biedronce.

  1. Kamil Madej ★☆☆☆☆

    Jedzenie było bardzo źle makaron dostałam godz opóźnieniem a sos byl z samej mąki kurczak dzieci był to sam tłuszcz a obsługa nie na najwyższym poziomie

  2. Agnieszka Wąsala ★☆☆☆☆

    Jedzenie tragiczne, niesmaczne, ani to dania Polskie ani chińskie. Zamówilismy trzy dania : kurczak słodko kwaśny, kurczak ostry, wołowina słodka- wszystkie wyglądały identycznie- jak zupa, pełno wody na talerzu bo to nie był sos, mięso gotowane nie smażone, dużo marchewki, wkrojony ogórek kiszony na gorąco, mało mięsa, bez chińskich przypraw, śmierdzący stęchlizną ryż gotowany poprzedniego dnia, dania niestrawne, długi czas oczekiwania, absolutnie odradzam, aż dziwne że miejsce pełne miejscowych klientów,

  3. Michał Rychlicki ★★☆☆☆

    Miła obsługa, ale to najgorsze orientalne jedzenie jakie jadłem w życiu. W zupie makaron rozgotowany, a w wieprzowinie rozmaitości ryż rozgotowany, a sama potrawa bez smaku. Jedyny plus, to porcje dla górnika.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres SAJGONKA Bar Orientalny?

SAJGONKA Bar Orientalny znajduje się przy Stanisława Staszica 10, 26-110 Skarżysko-Kamienna, Świętokrzyskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do SAJGONKA Bar Orientalny?

Można skontaktować się z SAJGONKA Bar Orientalny pod numerem +48 412 512 730

Jak można dotrzeć do SAJGONKA Bar Orientalny?

Do SAJGONKA Bar Orientalny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements