Opinie

  1. Blanka Pałczyńska ★☆☆☆☆

    Bardzo nie polecam kupywać tam zwierząt, ostatnio kupiłam chomika wszystko na początku było dobrze, ale nagle po 4 dniach chomik nie miał siły żeby chodzić i jeść i pić. Pojechałam z nim do weterynarza i okazało się że chomik ma już jakiegoś guza, uważam że jest to chore ze te zwierzęta nie są sprawdzane, pani weterynarz powiedziała że chomiki z zoologicznego najczęściej pochodzą z hodowli które idą do testowania na zwierzętach. Sam sklep w sobie nie jest zły bo można kupić dużo akcesorii, ale jeśli chodzi o zwierzęta to nie polecam niestety ale mój chomik został uśpiony przez chorobę z którą go już kupiłam

  2. Zorya ★★★★★

    Dobrze zaopatrzony. Miła i pomocna obsługa. Jak czegoś nie mają na miejscu chętnie zamówią.

  3. Rafał Grzegorz ★☆☆☆☆

    Stanowczo nie polecam niekompetentna obsluga. Rozmawiając z panią umówiłem się że zostawi mi ostatniego żółwia którego mają i że będę w sobotę to go kupię zaproponowałem nawet że wpłacę zadatek, pani powiedziała że zostawi go i że zadatek nie potrzebny. Dzwoniąc dzisiaj (czwartek) pani stwierdziła że żółw jest zarezerwowany dla kogoś innego na piątek i że mnie źle zrozumiała..... Chamstwo

  1. Hubertos ★☆☆☆☆

    Bardzo nie miła posługa chcieliśmy szelki dla szczeniaka to były nam proponowane szelki dla większego psa niż mamy po kilka razu wróceniu uwagi dla posługi ze szelki będą za duże to wpierała nam ze da się je zmniejszyć, podczas zakupu poprosiłem o paragon nie dostałem go pod pretekstem "nie przyjmujemy zwrotów" tej pani się chyba nie podoba praca w sklepie

  2. Emilia Brzezińska ★★★★★

    Dziekuje za pomoc i poradę! :) Kupowałam pierwszą wyprawkę dla 7-miesiecznego pieska - miedzy innymi obrożę, smycz. Dziekuję za cenne wskazówki, podpowiedzi. Caly zestaw sprawuje się wyśmienicie, jest doskonałej jakości. Otrzymałam również porady w zakupie zabawek dla pupila. Dzieki temu dobrałam zabawki atrakcyjne i adekwatne do wielkości zwierzaka. Co ważne, artykuły zakupiłam w atrakcyjnych cenach.

  3. Marian Bąk ★☆☆☆☆

    Ceny ryb kosmiczne, a akwaria z takimi ogromnymi czarnymi krasnorostami przy korzeniach, że teraz ciężko będzie się tego pozbyć. Zróbcie coś z tymi cenami i krasnalami.

  1. Malutka P ★☆☆☆☆

    Byłam ostatnio przypadkiem w tym sklepie , miła obsługa ale to nie wszystko zostałam oszukana przez pracownika tego sklepu zapytałam o przysmaki dla nie spełna 3 msc szczeniaka zdziwiłam się jak Pani proponowała kaczkę ale zapewniała ,że te mogą być okazało się ,że można je podawać po 4 msc , teraz piesek jest dzięki pani na leczeniu . Dziękuję z całego serca (sarkazm) za skrzywdzenie malutkiego pieska i narażenie na koszta ,życzę Pani żeby również znalazła się Pani w takiej sytuacji może przestaniecie stawiać na ilość tylko dobro zwierząt .

  2. Katarzyna Idzikowska ★☆☆☆☆

    Niestety muszę dodać swoją opinie na temat króliczka, którego niedawno kupiliśmy w sklepie. Po profilaktycznym badaniu kału okazało się, że maluch ma pasożyty - Eimeria spp. Jest to bardzo ciężki do pozbycia się pasożyt, który zajmuje jelita lub wątrobę, a nie leczony prowadzi prosto do śmierci malucha. Zwierzęta powinny być badane i w razie potrzeby izolowane. Niestety w takich sklepach jest to kompletnie nie przestrzegane. Aktualnie jesteśmy w trakcie leczenia i bardzo uciążliwego dla właściciela dezynfekowania wszystkiego z czym uszak miał kontakt aby nie doszło do ponownego nawrotu pasożytów. Nie wspominając już o kosztach leczenia. Co do samego sklepu i obsługi nie mamy zastrzeżeń, ale niestety niech nasz przykład będzie ostrzeżeniem dla innych którzy chcą zakupić króliczka ze sklepu. Po rekonesansie i rozmowach z weterynarzami niestety takie przypadki zakażenia pasożytami z dobrych hodowli są znikome. Gdyby jednak ktoś kupował zwierzątko z zoologicznego polecam w 100% rutynowe badanie kału. Im szybciej tym lepiej aby potencjalna choroba nie zdążyła się rozwinąć!

  3. Patrycja Lehmann ★★★★★

    Obsługa z dużą wiedzą merytoryczną i sercem do zwierząt! Po adopcji psa z alergiami pokarmowymi, otrzymałam wiele wskazówek od obsługi oraz została mi zaproponowana karma wraz ze smaczkami, na której do tej pory jest mój pies. Nie ma żadnych objawów alergii od tamtej pory, je ze smakiem! Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam na ten sklep. Dobranie akcesoriów również odbyło się z dużym zaangażowaniem. Nawet dobór miski (pies z krótką kufą) został zrobiony bardzo profesjonalnie. Jestem zadowolona, robię zakupy w tym sklepie regularnie, chociażby dlatego, aby uzupełnić swoją wiedzę, poznać nowe produkty na rynku dla mojego psa. Polecam wszystkim, którzy nie znają się bardzo w temacie, a chcą uzyskać fachową pomoc!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Aquael ZOO. Sklep zoologiczny.?

Aquael ZOO. Sklep zoologiczny. znajduje się przy Bolesława Chrobrego 1, Śródmieście, 26-609 Radom, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Aquael ZOO. Sklep zoologiczny.?

Można skontaktować się z Aquael ZOO. Sklep zoologiczny. pod numerem +48 486 794 560

Jak można dotrzeć do Aquael ZOO. Sklep zoologiczny.?

Do Aquael ZOO. Sklep zoologiczny. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements