Opinie

  1. amelka czopor ★★★★★

    bardzo miłe kelnerki, pyszne jedzonko i duże porcje polecam, w lokalu spokój

  2. Lukasz Pietrzykowski ★★★★★

    Świetne jedzenie, bardzo dobrze zrobiony gulasz w winie, mięso rozpływało się w ustach i było czuć delikatne nuty czerwonego wina. Placki zmieniaczane szły nq kompromis stosunku chrupkości i delikatnego wnętrza. Otulała je grzybkowo śmietanowa chmurka niczym Węgierskie niebo. Do tego wino podkreślało smak mojego gulaszu Obsługa sprawnie i szynko serwowała te cudownie dania, działała jak dobrze naoliwiona maszyna. Niestety nie może nam uciec fakt iż wystrój owej restaracji nie budziił skojarzeń restauracji węgierakiej, przypominała przyhotelową restarację.

  3. Michal Kuziemski ★★★★★

    Bardzo pozytywne zaskoczenie. Ukryta knajpka, która powinna być zapełniona ludźmi, bo ma świetne składniki i naprawdę wyborny smak. Wszystko co zamówiliśmy sprawiło ogrom przyjemności podczas jedzenia. Jedyna uwaga, to obsługa. Choć Pani kelnerka była przemiła, to jednak dość długo czekaliśmy aż przyjdzie zabrać talerz i będziemy mogli poprosić o rachunek. Rozumiałbym, gdyby lokal pękał w szwach, ale byliśmy chyba jedynymi klientami. Ostatecznie trzeba było samemu podejść do kasy i zapłacić, przez co już nie domówiliśmy deseru, bo za długo czekaliśmy. To drobiazg, ale przy takiej konkurencji na rynku, warto i o to zadbać. A może szczególnie o to, skoro samo jedzenie już jest świetne

  1. Jarosław S ★★★★★

    Miła, przytulna, romantyczna, z dobrym jedzeniem. Ceny umiarkowane. Na jedzenie nie czeka się długo. Miła obsługa. Naprawdę dobre miejsce na wiele okazji.

  2. Michał Kochanowski ★★★★☆

    Smaczne zupy. Placki ziemniaczane nie są źle ale apetyt odbiera tona foli aluminiowej z której trzeba wydłubywać sos. Brak cennika na stronie odnoście opakowań (11 zł za opakowania to lekka przesada). W miarę szybka dostawa.

  3. Izabela ★★★★★

    Trafiłam tutaj tylko ze względu na polecanie restauracji przez hotel w którym się zatrzymałam. Przepiękna restauracja, byłam zachwycona obrazami na ścianach, bardziej niż jedzeniem. Bardzo miła obsługa. Polecam :)

  1. Paweł Wojtowicz ★★★★★

    Super smaczne jedzenie, zupa pieczarkowa z papryką i kluseczkami - rewelacyjna :) bardzo miła obsługa i szybka realizacja zamówienia - polecam :)

  2. Arkadiusz Poland ★★★★☆

    Wybrałem restaurację Liszt z fastiwalu Restaurant Week. Sam lokal bardzo przyjemny, obsługa również, a jedzenie ok, ani wybitnie dobre, ani złe. Jak na standardy festiwalowe to mogło być lepiej w porównaniu do innych lokali. Ale pani niżej co dała komentarz o festiwalu z oceną 1 to chyba miała okres i zły humor, no sorki taka prawda. Dla mnie główne danie czyli kaczka z kluseczkami i buraczkami na ciepło było rewelacyjne.

  3. M. G. ★★★★☆

    Przytulne, ładnie zaaranżowane wnętrze, sympatyczny personel, wyraźnie zainteresowany tym, żeby zadowolić klienta. Smaczne jedzenie - szczególne uznanie dla zupy rybnej w obu oferowanych wersjach. Gulasz wołowy trochę bez charakteru, choć przyznać trzeba, że mięso rozpływało się w ustach. W sumie wrażenie pozytywne.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Restauracja Liszt?

Restauracja Liszt znajduje się przy Fryderyka Szopena 33, 35-055 Rzeszów, Podkarpackie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Restauracja Liszt?

Można skontaktować się z Restauracja Liszt pod numerem +48 178 623 430

Jak można dotrzeć do Restauracja Liszt?

Do Restauracja Liszt można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements