bardzo miłe kelnerki, pyszne jedzonko i duże porcje polecam, w lokalu spokój
Zdjęcia
Opinie
-
amelka czopor ★★★★★
-
Lukasz Pietrzykowski ★★★★★
Świetne jedzenie, bardzo dobrze zrobiony gulasz w winie, mięso rozpływało się w ustach i było czuć delikatne nuty czerwonego wina. Placki zmieniaczane szły nq kompromis stosunku chrupkości i delikatnego wnętrza. Otulała je grzybkowo śmietanowa chmurka niczym Węgierskie niebo. Do tego wino podkreślało smak mojego gulaszu Obsługa sprawnie i szynko serwowała te cudownie dania, działała jak dobrze naoliwiona maszyna. Niestety nie może nam uciec fakt iż wystrój owej restaracji nie budziił skojarzeń restauracji węgierakiej, przypominała przyhotelową restarację.
-
Michal Kuziemski ★★★★★
Bardzo pozytywne zaskoczenie. Ukryta knajpka, która powinna być zapełniona ludźmi, bo ma świetne składniki i naprawdę wyborny smak. Wszystko co zamówiliśmy sprawiło ogrom przyjemności podczas jedzenia. Jedyna uwaga, to obsługa. Choć Pani kelnerka była przemiła, to jednak dość długo czekaliśmy aż przyjdzie zabrać talerz i będziemy mogli poprosić o rachunek. Rozumiałbym, gdyby lokal pękał w szwach, ale byliśmy chyba jedynymi klientami. Ostatecznie trzeba było samemu podejść do kasy i zapłacić, przez co już nie domówiliśmy deseru, bo za długo czekaliśmy. To drobiazg, ale przy takiej konkurencji na rynku, warto i o to zadbać. A może szczególnie o to, skoro samo jedzenie już jest świetne
-
Jarosław S ★★★★★
Miła, przytulna, romantyczna, z dobrym jedzeniem. Ceny umiarkowane. Na jedzenie nie czeka się długo. Miła obsługa. Naprawdę dobre miejsce na wiele okazji.
-
Michał Kochanowski ★★★★☆
Smaczne zupy. Placki ziemniaczane nie są źle ale apetyt odbiera tona foli aluminiowej z której trzeba wydłubywać sos. Brak cennika na stronie odnoście opakowań (11 zł za opakowania to lekka przesada). W miarę szybka dostawa.
-
Izabela ★★★★★
Trafiłam tutaj tylko ze względu na polecanie restauracji przez hotel w którym się zatrzymałam. Przepiękna restauracja, byłam zachwycona obrazami na ścianach, bardziej niż jedzeniem. Bardzo miła obsługa. Polecam :)
-
Paweł Wojtowicz ★★★★★
Super smaczne jedzenie, zupa pieczarkowa z papryką i kluseczkami - rewelacyjna :) bardzo miła obsługa i szybka realizacja zamówienia - polecam :)
-
Arkadiusz Poland ★★★★☆
Wybrałem restaurację Liszt z fastiwalu Restaurant Week. Sam lokal bardzo przyjemny, obsługa również, a jedzenie ok, ani wybitnie dobre, ani złe. Jak na standardy festiwalowe to mogło być lepiej w porównaniu do innych lokali. Ale pani niżej co dała komentarz o festiwalu z oceną 1 to chyba miała okres i zły humor, no sorki taka prawda. Dla mnie główne danie czyli kaczka z kluseczkami i buraczkami na ciepło było rewelacyjne.
-
M. G. ★★★★☆
Przytulne, ładnie zaaranżowane wnętrze, sympatyczny personel, wyraźnie zainteresowany tym, żeby zadowolić klienta. Smaczne jedzenie - szczególne uznanie dla zupy rybnej w obu oferowanych wersjach. Gulasz wołowy trochę bez charakteru, choć przyznać trzeba, że mięso rozpływało się w ustach. W sumie wrażenie pozytywne.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Restauracja Liszt?
Restauracja Liszt znajduje się przy Fryderyka Szopena 33, 35-055 Rzeszów, Podkarpackie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Restauracja Liszt?
Można skontaktować się z Restauracja Liszt pod numerem +48 178 623 430
Jak można dotrzeć do Restauracja Liszt?
Do Restauracja Liszt można dotrzeć, korzystając z poniższego linku