Ludzie złoto. Gościnni, otwarci, szczerzy. Wysoka kultura pracy. Lokal, imponujący. Sala zadbana, toalety czyste. Muzyka miła dla ucha. Dania na wysokim poziomie, pozytywnie zaskakujące i unikatowe. Balans smaku i tekstura poprawna przy wszystkich potrawach. Puste talerze mówią same za siebie. Czułem się tutaj wyjątkowo i wiem już, że z przyjemnością tutaj wrócę w większym gronie. Gorąco polecam.
Zdjęcia
Opinie
-
Adrian Dybowski ★★★★★
-
Zuzanna Brzoskowska ★★★★★
Miałam przyjemność kilkukrotnie gościć w restauracji Stara Wozownia i za każdym razem doświadczenie to było prawdziwą ucztą dla zmysłów. Menu, oparte na sezonowych składnikach, nieustannie zaskakuje świeżymi kompozycjami smaków, których harmonia zachwyca zarówno podniebienie, jak i oko. Potrawy podawane są estetycznie, z wyczuciem szczegółu. Obsługa jest serdeczna, co dodatkowo potęguje przyjemność z wizyty. Śmiało mogę stwierdzić, że jest to moja ulubiona restauracja pod Warszawą. Na szczególną uwagę zasługuje także urokliwy ogród, który latem staje się idealnym miejscem do delektowania się posiłkiem w wyjątkowej atmosferze.
-
Mel Kewan ★★★★☆
Obsługa bardzo dobra chociaż przydarzyła się wpadka kucharzowi. Jedzenie podane bardzo ładnie jakieś 4-5 gwiazdek,a danie z wpadką jakieś minus 5 gwiazdek ,natomiast smak potraw bardzo przeciętny około 2 gwiazdek.
-
Monika ★★★★★
Byliśmy dzisiaj w ramach Fine Dining Week. To nie była nasza pierwsza wizyta, wcześniej byliśmy już kilka razy na obiedzie. Naprawdę uwielbiamy to miejsce, nie tylko ze względu na klimat ale również ze względu na jakość jedzenia i poziom obsługi, która jest na najwyższym poziomie. Jedzenie wygląda obłędnie i również tak samo smakuje. Podróżujemy po świecie i jadamy w wielu wykwintnych restauracjach, dlatego jestem dumna, że mamy takie miejsca w Polsce. Wino musujące z własnej winnicy było przepyszne. Raz jeszcze dziękujemy za obsługę i mam nadzieję, że do zobaczenia wkrótce.
-
Moja BoraBora (#MBB) ★★★★☆
Krótka karta, ceny raczej wyższe, więc i oczekiwania rosną. Tatar świetny, desery również, kaczka nie porywa. Wizualnie wszystko pięknie podane, obsługa bez zarzutu. Wino w dobrej temperaturze a to drobna rzecz, która robi różnicę. Miejsce urokliwe, z potencjałem, fantastyczna okolica na spacery, rozległy i ładnie zagospodarowany teren. Na długie i spokojne popołudnie. Warto skręcić z głównych dróg by sprawdzić.
-
FLiMBO777 ★★★★★
Cudowne miejsce. Przemiła obsługa oraz klimatyczna atmosfera. Jedzenie to najwyższa półka - wszystko idealnie przygotowane i podane. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Dodam tylko, że lepszego steka w Warszawie i okolicach na pewno nie zjecie ;) polecam z całego serca
-
Agnieszka Karpińska ★★★★☆
Pierwszy był zachwyt. Bardzo wykwintne, eleganckie miejsce, wszystko ą ę Krótka karta, ceny wysokie Dania przepięknie podane i dość duże, co na plus bo zazwyczaj im droższe danie tym mniejsza porcja. Niestety Po zjedzonym posiłku (4 dania główne, 2 przystawki, napoje zimne i gorące) obsługa straciła nami zainteresowanie. Nad jednym poobiednim espresso siedzieliśmy ponad 25 min. W końcu sama szukałam kelnera aby poprosić o rachunek a i tak się nie doczekaliśmy ("nasza kelnerka" skończyła pracę przed naszym wyjsciem) Dostaliśmy rachunek dopiero jak zniecierpliwieni zeszliśmy na dół.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Restauracja Stara Wozownia?
Restauracja Stara Wozownia znajduje się przy Mała Wieś 40, 05-622, Polska
Jaki jest numer telefonu do Restauracja Stara Wozownia?
Można skontaktować się z Restauracja Stara Wozownia pod numerem +48 782 404 040
Jak można dotrzeć do Restauracja Stara Wozownia?
Do Restauracja Stara Wozownia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku