Bardzo dobre jedzenie, ciasto do pizzy wyśmienite, obsługa bardzo miła i ceny adekwatne do jakości, bardzo polecam
Zdjęcia
Opinie
-
Wojtek Kurzyk ★★★★★
-
Jakub Święćkowski ★★★★★
Oliwia to wyjątkowo miła, profesjonalna i zaangażowana kelnerka. Od pierwszego kontaktu wyróżnia się serdecznym podejściem do gości, uśmiechem oraz wysoką kulturą osobistą. Zawsze chętnie doradzi w wyborze dań i napojów, odpowiada na pytania z cierpliwością i dba o każdy szczegół wizyty. Obsługa przebiega sprawnie i z pełnym profesjonalizmem, a jednocześnie w bardzo przyjaznej atmosferze. Dzięki takiej obsłudze miejsce staje się jeszcze bardziej przyjemne i z pewnością chce się do niego wracać. Oliwia jest prawdziwym atutem zespołu.
-
Teresa Ka ★★☆☆☆
Zatrzymaliśmy się tutaj na obiad w czasie podróży skuszeni dobrą opinią i apetycznymi zdjęciami. Niestety pizzę, które otrzymaliśmy niczym nie przypominały tych że zdjeć. Płaskie brzegi pizzy, ciasto twarde. Dodatkowo pani kelnerka zaproponowała do picia sok z czerwonej pomarańczy, zachwalając jako "czysty", naturalny. Skład soku pozostawiał wiele do życzenia, a koncząca się data ważności sugerowała,że pani chciała się po prostu pozbyć zalegającego towaru.
-
Łukasz Szabłowski ★★★★★
Kulinarne CUDO. Doskonała pizza, wspaniałe, puszyste, miękkie, idealnie napowietrzone ciasto, świetne składniki, delikatny, słodko pomidorowy sos, no po prostu bajka, aż żałuję że nie mieszkam w Piszu, bo bym tu wpadał regularnie! Dodatkowa gwiazdka, albo i 100 gwiazdek za mega obsługę, wielkie podziękowania dla pani Dominiki, która zarażała uśmiechem i troską, mega wielkie dzięki! A każdy kto to czyta i się jeszcze zastanawia czy wpaść, niech porzuci myślenie i po prostu tu zajeżdża, a na pewno nie pożałuje! Doskonały lokal, wspaniałe jedzenie i najlepsza obsługa! Dzięki!
-
Kornel Nadolny ★★★★★
Super włoska restauracja. Zamówiliśmy pizzę Salami Napoli i to jest strzał w dziesiątkę. ;) Bywałem w włoskich restauracjach we Włoszech, ale tamte nie dorównują do pięt tej restauracji. Pizza z naturalnych składników, nie znajdziecie passaty pomidorowej z Lidla tylko naturalnie przetarte pomidory oraz składniki typowo włoskie. Jeśli nie byliście we Włoszech a chcecie zjeść typową włoską pizzę to będzie bardzo dobry wybór. Godne polecenia
-
Anna Szmyt ★★★★★
Fajne miejsce do posiedzenia i zjedzenia czegoś. Pizza pyszna.Jako czekadełko serwują bułeczki z różnymi rodzajami oliwy i grzane nalewki.Obsługa miła.Ceny przystępne.Fajny klimat z przyjemną,włoską muzyką w tle.Polecam
-
Jacek Żukowski ★★★★★
Smacznie, estetycznie podane, mila obsługa. Klimat? Dlaczego w tle muzyka latino? No i alaKFC w menu. DROBIAZGI. POLECAM.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Całkiem Włoska Restauracja?
Całkiem Włoska Restauracja znajduje się przy Dworcowa 2, 12-200 Pisz, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Całkiem Włoska Restauracja?
Można skontaktować się z Całkiem Włoska Restauracja pod numerem +48 513 066 378
Jak można dotrzeć do Całkiem Włoska Restauracja?
Do Całkiem Włoska Restauracja można dotrzeć, korzystając z poniższego linku