Chodzę do Aleksandrii dość często. Zawsze na deser lodowy kinder bueno, bardzo często zamawiam również na wynos. Dziś zamówiłam po raz kolejny na wynos 3 szt. Zaznaczyłam żeby były lody śmietankowe, bo ostatnio były czekoladowe i było nie dobre. Dostałam waniliowe i truskawkowe, po telefonie do cukierni pan powiedział, że nie miał więc dał jakie miał. Plus głównie jem ten deser bo używają do niego pyszny krem kinder bueno na bokach. Dziś ani grama w żadnym z 3 deserów. Po telefonie do cukierni pan mówi „dawałem” . Nie, nie było kremu a jeśli był to tak znikome ilości, że ani nie było czuć ani widać. Zawsze jestem zadowolona z tego deseru, jest pyszny i bogato zrobiony. A dziś za 30 zł, które zapłaciłam jestem strasznie rozczarowana. Pan przez telefon powiedział, że jedynie może przeprosić. Bardzo nie fajne zachowanie obsługi
Zdjęcia
Opinie
-
Patrycja ★★☆☆☆
-
K Kozielsky ★★★★★
Gofry okazały się być pozytywnym zaskoczeniem. Pierwszy raz jadłem gofra z tej kawiarnii i naprawde bardzo mi zasmakował. Bajgiel też był naprawdę solidny. Do tego były duże porcja szczególnie jak za taką cenę. Zdecydowanie polecam
-
Aga XSP ★☆☆☆☆
Po dubajskim pączku za 9.5 zl oczekiwałam czegoś więcej - w środku dosłownie łyżeczka nadzienia pistacjowego. Szkoda, bo samo ciasto i nadzienie smaczne, ale ze względu na jego śladową ilość pączek jest suchy. Zwykły pączek z cukrem pudrem to samo. Ilości nadzienia śladowe. Nawet po ściśnięciu nic nie wypływa. Lepiej nadziane są pączki w markecie na L. Przy okazji połowę tańsze.
-
Jarek Matyjaszczyk ★★★★☆
Lokal obok rynku. Sporo miejsca + letni ogródek. Obsługa uśmiechnięta i bardzo uprzejma. Spory wybór ciast i słodyczy do kawy. Kawa dobra ale bez zachwytu. Podobnie z sernikiem - duża porcja i ładnie podany ale trochę za suchy i za mało słodki. Ceny rozsądne. Czysta toaleta.
-
Lukszz Randak ★★★★★
Świetne miejsce ! Przemiła obsługa! Pyszne lody , kawa i jedzenie ! Polecam :)
-
Rob ★★★☆☆
Sympatyczna obsluga i dobre produkty. Niestety niektore porcje sa zbyt duze i przez to zbyt drogie. Np. zamawiac 1 kawalek ciasta dostaje sie 2 kawalki. Nie mozna zamowic normalnej 1 porcji, co nie jest ani zdrowe, ani tanie, gdy chcemy zjesc 1 kawalek poznym popoludniem. Obsluga sympatycznie proponuje zapakowanie 2 kawalka na wynos, ale przeciez nie po to wstapilismy do kawiarni....
-
Żaneta Kiepura ★★★★★
Bardzo miła atmosfera, pyszne ciasta, desery i najlepsza kawka w mieście. Polecam
-
Patryk Leśniak ★★★★★
A ja myślałem, że to mała kawiarenka... Okazuje się, że jest tu mnóstwo miejsca, dla każdego coś innego, tu kanapa tam krzesełko. Mnie osobiście wystrój bardzo się podoba, taki jakiego w kawiarni się spodziewałem, obsługa miła a naleśniki z kurczakiem i szpinakiem zapijane mrożoną kawą wyborne, z pewnością przy najbliższej okazji tu wrócę. Polecam! Piąteczka!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Cukiernia Kawiarnia Aleksandra Cafe?
Cukiernia Kawiarnia Aleksandra Cafe znajduje się przy rynek Imienia Jana Pawła II, 42-100 Kłobuck, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Cukiernia Kawiarnia Aleksandra Cafe?
Można skontaktować się z Cukiernia Kawiarnia Aleksandra Cafe pod numerem +48 505 680 759
Jak można dotrzeć do Cukiernia Kawiarnia Aleksandra Cafe?
Do Cukiernia Kawiarnia Aleksandra Cafe można dotrzeć, korzystając z poniższego linku