Nie polecamy, porcje pomimo że zamówiliśmy to samo, różniły się wielkością (wypełnieniem), jeden wypchany praktycznie całkowicie, drugi do połowy, w obydwóch śladowe ilości mięsa, w bułce praktycznie sama kapusta czerwona, całość bez smaku totalnie.
Zdjęcia
Opinie
-
Weronika Kowalska ★☆☆☆☆
-
Jan ★★★★★
Miejsce, które od razu zwraca uwagę swoją dbałością o klienta i jakość serwowanych dań. Warto podkreślić zarówno świetnie zorganizowaną obsługę, jak i bardzo estetyczną wizytówkę oraz ofertę, która od razu pomaga podjąć decyzję — wszystko jest czytelne, przejrzyste i zachęcające. Już od wejścia czuć, że priorytetem lokalu jest świeżość składników i staranność w przygotowaniu potraw. Menu jest przemyślane, a porcje naprawdę solidne. Smaki są dobrze zbalansowane i wyraźnie dopracowane — widać, że za tym miejscem stoi zaangażowanie i pasja. Dużym plusem są również czytelne informacje o usługach, godzinach otwarcia oraz menu w wizytówce Google, co bardzo ułatwia planowanie wizyty. Plus za estetyczne zdjęcia i przejrzystość — to od razu buduje zaufanie. To lokal, który wyróżnia się nie tylko jedzeniem, ale też podejściem do klienta i profesjonalizmem.
-
Tom Maximus ★☆☆☆☆
Byłem tam dzisiaj tj. 20.11.2025 o godzinie ok 13 a od 15 nie wychodzę z toalety. Już od początku wyglądało to źle. Kobieta podała mi rolkę szerokości z15 cm - tortilla byla ledwo złożona a nie zawinięta tak jako powinna i praktycznie surowa. Wszystko zalane ogromna ilości sosu jogurt + czosnek - totalna lipa bez smaku. Od razu czułem ze coś z tym sosem jest nie w porządku, lekki posmak pleśni? Byłem głodny pomyślałem że mi się wydaje więc zacząłem jeść . Środek to głównie twarda kapusta w wielkiej ilości przeplatana twardym mięsem ogórkiem i zalana toną jogurtu ze spleśniałym czosnkiem (jestem prawie pewien że to co czułem to pleśń!) Zjadłem 1/3 i wywaliłem .Przyjechałem tutaj bo kiedyś było tu dobre żarcie . Dzisiaj kompletna porażka.
-
Pablo ★★★★★
Kebab bardzo dobry. Mięsko fajnie przyprawione, sosik też w porządku. Ziołowy przyjemny w smaku, dobrze komponuje sie z resztą. Zawsze biorę w bułce. Pieczywo cieniutkie, lekko chrupkie. Ogólnie kebab jest... nazwał bym "lekki" tzn po zjedzeniu dużej wersji jestem w pełni najedzony a nie czuje później na żołądku tego ciężaru jak to często bywa po kebabie. Warzywka świeże. Lokalu czysty, przyjemny, dobra lokalizacja i jest bez problemu gdzie zaparkować. Młodzież też daje radę z obsługą! Ogólna ocena bardzo dobra. Zasłużone 5 gwiazdek a po 1 nie jest zwolennikiem mięsa drobiowego w kebabie (tylko takie tu jest w ofercie). Po 2 nie jest też kebabem który jakoś nadzwyczajnie zachwyca ale jak mam porównać do jakiego "turka" to jest rewelacyjny. Na zdjęciu "mała bulka".
-
Raf Orze ★☆☆☆☆
Straszna kicha !!!!!!!!przed chwilą kupiłem tam kebab . Nie zwróciłem uwagi czy pani waży mięso ale jem tam od lat i uśpiło to moją czujność zawsze było dobrze niestety coś się spier....ło i to dokumentnie kebab praktycznie bez mięsa!!!!!!!!!!!!!!! Droga pani od kebaba jakbym chciał powpie...lać warzyw to poszedłem do baru sałatkowego!!!!!!!!!!!!!
-
Ketrab Kisatjow ★★★★★
Naprawdę bardzo dobry kebab. Mięso i sosy Top. Bardzo miła obsługa i domowa atmosfera. Naprawdę godne polecenia.
-
Michał Pietrzak ★★☆☆☆
Dwie gwiazdki na zachętę bo dopiero zaczynacie A teraz konkrety odnośnie smaku a na końcu wystroju: - kebab zimny (odpakowany do zjedzenia 2 minuty po wyjściu z lokalu) - bez smaku - sosy mieszane ale wyczuwalny tylko jogurt. Sos "bardzo ostry" w swojej ostrości jest jak ketchup Pudliszki w wersji ostrej - dodajcie może jakiś Trynidad Scorpion lub coś podobnego :) Polecam zmiksować jalapenio albo pepperoni i dodać do sosu. - Mięso widać że nie kula mocy, ale soli i przypraw chyba nie doświadczyło za wielu(smak podobny do pieczonego kurczaka bez przypraw), niektóre kawałki, zapewne z brzegu spalone. - warzyw dużo i całkiem smaczne - za to wielki plus bo w Częstochowie brak dobrych kebabów które mają w swojej ofercie świeże warzywa oprócz kapusty/kiszonki. - tortilla zbyt krótko w opiekaczu przez co przywiera po chwili do folii aluminiowej no i jest po prostu zimna - cena 22 zł / 28 zł (mały/duży tortilla) delikatnie przesadzona jak za takie porcje - wiem że inflacja, ale po BUMie otwarcia może być krucho - ładny wystrój lokalu - miły personel - nowoczesna i czysta łazienka. Opinia moja nie jest opinią konkurencji tylko osoby która zainteresowała się nowym lokalem na mapie Częstochowy i myślała że w końcu zje prawdziwego i smacznego rzemieślniczego kebaba. Oczywiście jak się poprawicie to opinie zmienię na lepszą. Możliwe że to tylko wady okresu dziecięcego i będziecie tylko piąść się do góry i udoskonalać. Liczę na to, powodzenia! Ps. Żonie, która jadła waszego boxa smakowało i była bardzo zadowolona z warzyw innych niż kapusta/kiszonka. Tak jak ja miała zastrzeżenia do sosów i przypraw na mięsie(trochę mniejsze niż ja).
-
Grzegorz A ★★★★☆
Ocenię jako wieloletni bywalec poprzedniego kebabu. Lokal po remoncie, jest bardzo ładny, w końcu jest jasno i miło w środku. Kolejny temat to obsługa, całkowite przeciwieństwo poprzedniej. Wszyscy są mili, życzliwi, doradzą, aż chce się wracać. A teraz trochę o samym jedzeniu, warzywa swieżutkie takie jak powinny być, mięso w miarę dobrze przyprawione i smaczne. Mam również dwa małe zastrzeżenia. Muszę zwrócić uwagę, co by było wiadomo co według mnie należałoby by poprawić. Mięso, według mnie za suche, powinno mieć więcej tłuszczu, być bardziej wilgotne. Sos bardzo ostry nie był w ogóle ostry, wręcz zastanawiam się czy nie zaszła pomyłka w zamówieniu. Uważam że sos bardzo ostry, jak sama nazwa wskazuje, powinien być ogień, dla koneserów ostrego jedzenia. Dla bardziej wrażliwych niech będzie sos łagodny lub średnio ostry :-) Ogólnie wszystko zmierza w dobrym kierunku i liczę na to że to kwestia dopracowania i będzie perfekcyjnie. Przyszłościowo pomyślał bym nad drugim opiekaczem do kebaba, co by klient nie był odsyłany z kwitkiem bo mięsa zabrakło, jak to dzisiaj miało miejsce. Na razie 4 gwiazdki, wpadnę za jakiś czas i ocenię ponownie :-)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres CDN.BAR KEBAB?
CDN.BAR KEBAB znajduje się przy Drogowców 15, Wyczerpy - Aniołów, 42-202 Częstochowa, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do CDN.BAR KEBAB?
Można skontaktować się z CDN.BAR KEBAB pod numerem +48 534 906 305
Jak można dotrzeć do CDN.BAR KEBAB?
Do CDN.BAR KEBAB można dotrzeć, korzystając z poniższego linku