Byłem ale głównie ze względu na sauny. Niestety nie dosyć że na multisporta jest tylko 60 minut plus dodatkowo musisz dopłacić 15 zł ( to była niedziela) bez dopłaty jeszcze człowiek by przeżył. Zmiana obuwia jest za bramkami więc marnujesz czas by zdjąć buty i kurtkę to już jest absurd. Nie będę oceniać basenu bo nie byłem. Sauny oceniam pozytywnie, jest duża sauna fińska, baseny z zimną wodą, balkon oraz dużo leżaków do odpoczynku między wejściami do saun. Niestety początkowe doświadczenia przy kasie. I dlatego tylko 2 gwiazdki.
Zdjęcia
Opinie
-
Rio Krio ★★☆☆☆
-
Eysa Kartal ★☆☆☆☆
Hańba!!! Ciało kobiety nie powinno być zmuszane do rozbierania się! To miejsce jest całkowicie rasistowskie. Mam strój kąpielowy, ale taki, który zakrywa nogi — dwuczęściowy, taki, jaki jest dozwolony w innych basenach. Mimo to twierdzono, że kobiety muszą pokazywać nogi. Sprawdzili regulamin basenu i w części, którą mi pokazali (dotyczącej dozwolonego stroju), nie było absolutnie nic o zakazie takiego stroju. Powiedziano mi, że jest to obowiązkowe ze względów higienicznych, ale czy zakrycie nóg nie jest w rzeczywistości bardziej higieniczne? Powiedziano mi jedynie, że mogę nosić wyłącznie takie stroje kąpielowe jak inne kobiety — krótkie, przypominające majtki.
-
Paulina Półgęsek ★★★★★
Parę razy w roku wpadam z corkami 8 i 11 lat. Uwielbiają to miejsce ja też. Byłyśmy też dziś jedyne co nam doskwierało to spora ilość chloru chyba większa niż zazwyczaj bo dość nas szczypaly oczy i co nie spotykane do tej pory i przez resztę dnia, wiem w jakim celu ale moze dziś bylo tego wiecej nie wiem. Jeszcze wpadniemy moze bedzie inaczej.
-
Ireneusz Wierzbicki ★★☆☆☆
Park wodny niezbyt duży, ale całkiem sensownie przemyślany i z wieloma atrakcjami. W moim odczuciu była dosyć zimna woda w basenach jak na aquapark (poza jacuzzi i basenem dla dzieci). Drugi problem był poważniejszy - baseny są zamykane o 21:45, my wyszliśmy już o 21:40. Potem dokładna kąpiel, przebieranie się i wyszło, że była już 22:00. I co, zostaliśmy chamsko wyrzuceni przez obsługę z obiektu, mimo że byliśmy jeszcze niedokładnie osuszeni, a na dworze było zimno. W efekcie teraz leżę w łóżku z grypą. Sytuacja miała miejsce w niedzielę, 21 grudnia 2025. Może warto wyraźniej informować, że po 22:00 nikt już nie ma prawa przebywać w obiekcie albo zamykać strefę basenową wcześniej, powiedzmy o 21:30?
-
Sławomir Sikora ★★★★☆
Najważniejsze ciepła woda co nie jest tak oczywiste w polskich basenach. Ciekawe rozwiązania z falą. Ratownicy są widoczni i można poczuć się bezpiecznie. Są pewne mankamenty, ale ogólnie woda i ciepło wszystko rekompensuje. Parking za 2 zł. Weź bilet i opłać przy kasie. Wtedy zapłacisz tylko 2 złote. Polecam to miejsce.
-
Kinga Kozik ★☆☆☆☆
Jedzenie dobre, obsługa do śmietnika zamówiłam naleśniki i zapłaciłam, następnie po 20 minutach Pani powiedziała że nie ma naleśników wiec zapłaciłam dodatkowe 6 zł i poprosiłam o spaghetti. Po kolejnych 40 minutach dostałam krem pomidorowy za 7 zł w karcie
-
Krystian Artur ★★★★★
Dziś pierwszy raz w restauracji zamówiłem burgera i bardzo dobry. Temperatura była ok, podany na talerzu i nawet dostałem sztućce;) Fryteczki też dobre. Bardzo miła obsługa. Polecam.
-
Anna Samodurow ★★★☆☆
Miła obsługa. Smaczne jedzenie. Ciekawy wybór potraw. Pyszna kawa. Fajny widok na basen. Edit sierpień 2022. Niestety dopiero przy zamawianiu dostaliśmy informacje, że nie ma większości potraw (w sobotę) które chcieliśmy z karty- dlatego zabieram gwiazdkę za brak info przy podawaniu karty i gwiazdkę za brak jedzenia.
-
Aras ★★★☆☆
Miejsce bardzo ładne z potencjałem , obsługa bardzo miła . Tylko przydało by się jej więcej , Pani biegała po lokalu ile miała sił ale to za mało . Najważniejsze , jedzenie słabe , w burgerze bułka była słucha i nieświeża , nawet na zdjęciu widać . Wystrój 5 Obsługa 5 Jedzenie 1
-
To Ja ★★★★★
Wraz z mężem byliśmy na basenie i w strefie z saunami. Jeśli chodzi o strefę basenowa, była bardzo zwyczajna, ale saunarium nas urzekło. Zrelaksowalismy się i było bardzo miło. Później postanowiliśmy iść do restauracji w obiekcie. Zdziwiliśmy się jak pyszne maja jedzenie. Naprawdę nasze kubki smakowe były rozpieszczone. Obsługa bardzo miła.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres La Playa Park Wodny?
La Playa Park Wodny znajduje się przy Dekabrystów 47, Tysiąclecie, 42-218 Częstochowa, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do La Playa Park Wodny?
Można skontaktować się z La Playa Park Wodny pod numerem +48 739 053 877
Jak można dotrzeć do La Playa Park Wodny?
Do La Playa Park Wodny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku