Opinie

  1. Milena Bałon ★★★★★

    Świetne miejsce na kulinarną przygodę. Obsługa jest niezwykle miła i pomocna, od razu czuć tu serdeczną atmosferę. Sam lokal jest przytulny, dobrze zorganizowany i co ważne przyjazny dla psów, dzięki czemu można spokojnie cieszyć się posiłkiem w towarzystwie swojego pupila. Jedzenie zasługuje na szczególne wyróżnienie. Zarówno jesiotr, jak i pierogi z gęsiny były przygotowane perfekcyjnie, doskonałe w smaku, świeże i podane z wyczuciem. Widać dbałość o jakość składników i detale. To zdecydowanie miejsce, które warto polecić. Chętnie tu wrócę i spróbuję kolejnych dań z menu.

  2. edyta makowska ★★★★★

    Miejsce klimatyczne. Zamówiłam rosół. Był bardzo dobry z kluseczkami robionymi na miejscu. Polecam.

  3. Krzysztof Waw ★★★★★

    Byliśmy w listopadzie i spróbowałem burgera z szarpaną gęsiną oraz klasyczną rybkę halibuta z sosem cytrynowym i czarnym ryżem. Halibut pyszny ale burger z gęsiną rozpływam się w ustach. Polecam

  1. Marek ★★★★★

    Wspaniała restauracja w centrum Jastarni. Miejsce naprawdę warte odwiedzenia. Aby uniknąć czekania warto na spokojnie zrobić rezerwację. Pyszne zupy (rybna i kalafiorowa), rewelacyjne śledzie. Wspaniałe pierogi z gęsiną, curry i placek z wędzonym łososiem. Gdyby pieczeń z plackami ziemniaczanymi nie była mocno za słona byłoby idealnie. Do tego bardzo miła i dyskretna obsługa. Gdy jest zimno warto wybrać stolik nie przy drzwiach na werandę. Polecam.

  2. Natalia Cudna ★★★☆☆

    Ceviche z łososia „ok”. Cytrusowa zupa rybna bardzo słaba - większość to kluski, zupa jest tak gęsta jakby dostała sporo mąki. Fish and chips „ok”. Pierogi z gęsiną przepyszne! Profiterole „ok”. Bardzo doba pina colada w potężnym kuflu. Curry z ryby bardzo smaczne, ale z jakiegoś dziwnego powodu ryba jest w cieście a dodatkiem są truskawki. Strasznie długa karta i przez ilość kartek nieczytelna. Moim zdaniem miejsce dosyć przereklamowane. Zjedliśmy smacznie ale na porównując z oczekiwaniami i cenami to średnio.

  3. Kamila Omiecińska ★★★★★

    Mimo, że przyszłyśmy z ulicy i to dosyć liczą grupa bo aż 9 osób dostałyśmy stolik. Sprawna obsługa, dania podane szybko, bardzo smaczne. Jadłam już dużo zup rybnych ale ta mnie zaskoczyła i to pozytywnie, burger z gęsiny też wyborny. osobne rachunki bez problemu, desery już zabrane na wynos bo spieszyłyśmy się na pociąg.

  1. Julia Kot ★★★★★

    Przepyszne jedzenie, bardzo pomocna i sympatyczna obsługa, ciasta przepyszne. Mimo dużego obłożenia nie czekaliśmy długo na posiłek. Zdecydowanie polecam, świetne miejsce na obiad będąc w Jastarni.

  2. M M ★★☆☆☆

    Miejsce dawniej było przytulne i słynęło ze smacznych dań. W miarę jak powiększyło swoją przestrzeń mam wrażenie że jakość dań spadła i wdarła się komercja. To już nie to samo jedzenie ….szkoda, lokal też..

  3. Mateusz ★★★★☆

    Czuję lekkie rozczarowanie.. Zachęcony opiniami być może liczyłem na więcej. Restauracja jak każda inna. Nie jest wyjątkowa. Jedzenie dobre jednak bardzo drogie a porcje malutkie. Ogólnie obsługa i klimat przyjemne ale nie jest to miejsc do którego wraca się z wielką chęcią

  1. Anna Tomala ★★★★★

    Przyszliśmy z polecenia mieszkanki Trójmiasta, inaczej byśmy tu nie trafili. Zamówiliśmy cytrynową zupę rybną, pierogi z gęsiną, stek i herbatę z malinami. Jedzenie było przepyszne, a herbata wspaniała. Miejsce bardzo ładne, można tu miło spędzić czas, jak i pysznie zjeść. Bardzo polecamy! Przy okazji wizyty w Jastarni napewno wrócimy ❤️

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Weranda Ogrodnica. Restauracja?

Weranda Ogrodnica. Restauracja znajduje się przy Księdza Bernarda Sychty 98, 84-140 Jastarnia, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Weranda Ogrodnica. Restauracja?

Można skontaktować się z Weranda Ogrodnica. Restauracja pod numerem +48 601 682 396

Jak można dotrzeć do Weranda Ogrodnica. Restauracja?

Do Weranda Ogrodnica. Restauracja można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements