Opinie

  1. Natalka Natalka ★☆☆☆☆

    kebab okropny, zamawiałam małe rollo dostałam tortillę i kapustę, sosu ostrego czuć nie było mięso było okropne, nabawiłam się zatrucia pokarmowego, nigdy więcej a przez 6 lat byłam stałym klientem tego kebaba, a pan ciapaty nawet nie umie odpowiedzieć dzien dobry. pozdrawiam życzę miłego dnia

  2. Jan Tyras ★☆☆☆☆

    Najgorszy kebab jakiego można zjeść nie polecam nikomu chyba że ktoś chce mieć rewolucje w toalecie brak smak mięsa jesz tak naprawdę same wióry masakra 0/10

  3. Tajemniczy Klient ★☆☆☆☆

    Frytki na spodzie surowe i zimne ale czego się spodziewać po Kapsalonie gotowym w zaledwie 4 min. Głodny byłem więc podziubałem trochę letniego mięsa z wierzchu. Dramat to bardzo delikatne określenie. Muzyka ryczy tak głośno że własnych myśli nie słychać. Na odchodne szyderczy uśmiech inżyniera który przyrządził to pożal się Boże danie. Do widzenia? Na pewno nie!!! Jak ktoś chce sobie zepsuć dzień to może się tam wybrać. Nie polecam!!!

  1. Marselino ★★☆☆☆

    Naprawdę szkoda że w rollo jest sama kapusta zero innych warzyw mięso mają dobre, sosy również, ale ta kapucha strasznie psuje tego kebaba. Przydał by się ogóreczek, pomidorek itp. Na talerzu jest lepszy bo są frytki i jakieś warzywko

  2. Bartek ★☆☆☆☆

    Odwiedzałem często aż do dziś. Smakowo dla mnie ok ale znajdywanie metalowych zacisków w jedzeniu jest niedopuszczalne. Mam nadzieję, że to nie obrączka ze zwierzaka przerobionego na kulę mocy.

  3. Angelika Radziszewska ★★★★☆

    Ogólnie ok.. kapsalon kiedyś wydawał mi sie najlepszy jaki jadłam teraz albo sie cos zmienilo albo juz nie robi na mnie takiego wrażenia. Tortille ok .

  1. Karol kasda ★★☆☆☆

    Nie polecam, próbowałem dwa razy, mięso odgrzewane, niesmaczne, mięso się nie piecze tylko nakładają mięso z pod lady.

  2. Michal Bugaj ★★★★★

    Odwiedzam dość często. Zazwyczaj biorę małe rollo z serem, sosy mieszane i mięso mieszane. Według mnie najlepszy kebab w Częstochowie.

  3. Mysiula ★★★☆☆

    Coś się popsuło ostatnio. Zmienił się kucharz?? Kebab był według mnie najlepszy w Częstochowie a ostatnio kupiłam i się zawiodłam. Do kapsalonu mało frytek dali chyba z 5,mieso jakieś inne, sosy chciałam łagodne a miałam ostre. Ogólnie czuję że ma inny smak. I to już drugi raz..

  1. Mariusz Muskała ★☆☆☆☆

    Masakra kiedyś jeszcze ten kebab był ok ale teraz jakieś nieporozumienie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kebab House Yalla Habibi 2?

Kebab House Yalla Habibi 2 znajduje się przy Batalionów Chłopskich 5, Wyczerpy - Aniołów, 42-209 Częstochowa, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kebab House Yalla Habibi 2?

Można skontaktować się z Kebab House Yalla Habibi 2 pod numerem +48 514 352 896

Jak można dotrzeć do Kebab House Yalla Habibi 2?

Do Kebab House Yalla Habibi 2 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements