Opinie

  1. Kamil Kowalik ★★★★★

    Wszystko super, korzystam z tego kina od lat. Posiadam jedynie jedną uwagę. Po zgaszeniu świateł jest bardzo duży problem z odnalezieniem odpowiedniego rzędu. Cyferki na skrajnych siedzeniach są niewidoczne w ciemności i namierzenie rzędu, w którym ma się miejsce (bez dodatkowego, własnego oświetlenia, bądź liczenia od początku rzędów) jest bardzo trudne i sprawia komplikacje znacznej części widzów. Mam nadzieję na poprawę tego aspektu i z góry daje 5 gwiazdek.

  2. Maja Es ★★★★★

    Czekanie pół godziny na film to jakiś koszmar!! Ale wiadomo tak jest.Takto mega fajne kino w puławach !!!

  3. Sylwia Blajerska ★★★★★

    Jeżeli ktoś chce spędzić czas przyjemnie, samemu lub w gronie rodziny czy znajomych to polecam kino. Za stosunkowo niską cenę można obejrzeć nowości z popcornem i colą.

  1. Aleksandra G ★★★★★

    Dobre kino – lubię tu chodzić i osobiście polecam. Fotele wygodne, obraz i dźwięk na wysokim poziomie. Ceny biletów są w porządku, natomiast przekąski mogłyby być tańsze. Mimo to całość daje przyjemną atmosferę i fajne miejsce na wieczór filmowy.

  2. TheArixes ★★★★☆

    Była m na filmie Sami swoi-początek, niestety film mnie rozczarował, ale to nie wina kina. Bilety kupiłam bez problemu, tzn bez kolejki, w dobrym miejscu, była też możliwość kupienia popcornu i napoju. Niestety ilość reklam porażająca ! Zato bilet niedrogi.

  3. Pawel Zduniak ★★★★★

    Klimatyczne kino. Możliwość kupienia biletów przez internet. Polecam

  1. Mario Mario ★★★☆☆

    Kino jak z PRL. Bez klimatu. Parking obok jest tak mały, że cudem można znaleźć miejsce

  2. Jerzy Sztejmiec ★★★★★

    Kolejny wieczór kinomaniaka należy zaliczyć do udanych. A po seansie spacer w zimowej scenerii

  3. Urszula Nogalska ★★★☆☆

    Mała sala, mini parking, w sumie niewiele się zmieniło niż 25 lat temu jak ostatnio byłam ( zwłaszcza toalety ), na plus ceny biletów ( w porównaniu do większych miast), ale na Puławy to chyba wystarczy.

  1. Mateusz Markiewicz ★★★★☆

    Typowe studyjne kino. Duży plus za wszystkie najważniejsze premiery, pokazują się prawie zawsze w dniu światowej dystrybucji. Bilety dosyć tanie (18-20zł za normalną wejściówkę). Jest bar z popcornem, gdzie również nie zdzierają. Minus za wnętrze, ząb czasu zrobił swoje. Jak mam czas i jestem w mieście, zawsze wstąpię.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres NoveKino Sybilla?

NoveKino Sybilla znajduje się przy Aleja Partyzantów 6, 24-100 Puławy, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do NoveKino Sybilla?

Można skontaktować się z NoveKino Sybilla pod numerem +48 818 863 388

Jak można dotrzeć do NoveKino Sybilla?

Do NoveKino Sybilla można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements