Wszystko super, korzystam z tego kina od lat. Posiadam jedynie jedną uwagę. Po zgaszeniu świateł jest bardzo duży problem z odnalezieniem odpowiedniego rzędu. Cyferki na skrajnych siedzeniach są niewidoczne w ciemności i namierzenie rzędu, w którym ma się miejsce (bez dodatkowego, własnego oświetlenia, bądź liczenia od początku rzędów) jest bardzo trudne i sprawia komplikacje znacznej części widzów. Mam nadzieję na poprawę tego aspektu i z góry daje 5 gwiazdek.
Zdjęcia
Opinie
-
Kamil Kowalik ★★★★★
-
Maja Es ★★★★★
Czekanie pół godziny na film to jakiś koszmar!! Ale wiadomo tak jest.Takto mega fajne kino w puławach !!!
-
Sylwia Blajerska ★★★★★
Jeżeli ktoś chce spędzić czas przyjemnie, samemu lub w gronie rodziny czy znajomych to polecam kino. Za stosunkowo niską cenę można obejrzeć nowości z popcornem i colą.
-
Aleksandra G ★★★★★
Dobre kino – lubię tu chodzić i osobiście polecam. Fotele wygodne, obraz i dźwięk na wysokim poziomie. Ceny biletów są w porządku, natomiast przekąski mogłyby być tańsze. Mimo to całość daje przyjemną atmosferę i fajne miejsce na wieczór filmowy.
-
TheArixes ★★★★☆
Była m na filmie Sami swoi-początek, niestety film mnie rozczarował, ale to nie wina kina. Bilety kupiłam bez problemu, tzn bez kolejki, w dobrym miejscu, była też możliwość kupienia popcornu i napoju. Niestety ilość reklam porażająca ! Zato bilet niedrogi.
-
Pawel Zduniak ★★★★★
Klimatyczne kino. Możliwość kupienia biletów przez internet. Polecam
-
Mario Mario ★★★☆☆
Kino jak z PRL. Bez klimatu. Parking obok jest tak mały, że cudem można znaleźć miejsce
-
Jerzy Sztejmiec ★★★★★
Kolejny wieczór kinomaniaka należy zaliczyć do udanych. A po seansie spacer w zimowej scenerii
-
Urszula Nogalska ★★★☆☆
Mała sala, mini parking, w sumie niewiele się zmieniło niż 25 lat temu jak ostatnio byłam ( zwłaszcza toalety ), na plus ceny biletów ( w porównaniu do większych miast), ale na Puławy to chyba wystarczy.
-
Mateusz Markiewicz ★★★★☆
Typowe studyjne kino. Duży plus za wszystkie najważniejsze premiery, pokazują się prawie zawsze w dniu światowej dystrybucji. Bilety dosyć tanie (18-20zł za normalną wejściówkę). Jest bar z popcornem, gdzie również nie zdzierają. Minus za wnętrze, ząb czasu zrobił swoje. Jak mam czas i jestem w mieście, zawsze wstąpię.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres NoveKino Sybilla?
NoveKino Sybilla znajduje się przy Aleja Partyzantów 6, 24-100 Puławy, Lubelskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do NoveKino Sybilla?
Można skontaktować się z NoveKino Sybilla pod numerem +48 818 863 388
Jak można dotrzeć do NoveKino Sybilla?
Do NoveKino Sybilla można dotrzeć, korzystając z poniższego linku