Totalne dno. Terminale działają jak chcą. Naliczanie zaczyna się wcześniej niż mycie. Mycie ciepła wodą tylko w teorii. Nie polecam omijać szerokim łukiem!!
Zdjęcia
Opinie
-
Łukasz Fus ★☆☆☆☆
-
Julia Suszyńska ★★★★★
Świetnej jakości paliwo. Ceny niższe niż ceny ze zniżkami na stacjach w Gdańsku.
-
Aki Xx ★★★★★
Pięć gwiazdek to za mało profesjonalna obsługa przemili i bardzo wyrozumiali pracownicy którzy mimo problemów które powstają na stacji przez klientów są uśmiechnięci i pomocni nie zbywają klienta kształtując markę stacji na najlepszą w Polsce często odwiedzam różne miasta ale nie spotkałam się z tak uprzejmością pracowników jak w tej stacji , wiele osób mogło by się od nich uczyć szacunku do drugiego człowieka cieszę się że mogłam poznać tak empatycznych pracowników pozdrawiam klientka od UTY
-
Dorota P. ★★★★★
Stacja umiejscowiona w bardzo dogodnym miejscu. Obsługa przemiła. Ceny paliwa znacząco niższe, niż na stacjach przy 6tce, czy 7mce. Polecam!
-
Dariusz Trepczyk ★☆☆☆☆
Dystrybutor źle oznaczony a olejem napędowym jest zimowy i jest zwykły diesel nie patrząc na opis dystrybutora mozna sie szybko przekonać ze płacimy cenę paliwa najdroższa w Polsce
-
Gabriela Sikora ★★★★★
Dobra stacja mili ludzie i przyjazna atmosfera polecam serdecznie
-
Krzysztof Kukuć ★★★★☆
Gaz - LPG bardzo dobrej jakości , robię zdecydowanie więcej kmy niż np Orlen czy bp lub lotos o jakieś 30 do 60 km , cena niższa niż na konkurencyjnych stacjach , polecam
-
Masz Wpierdol ★★★★☆
Dobre miejsce lecz jak na stację paliw drogo. Polecam osobom którym nie chce się jechać dalej i szukać stacji paliw.
-
Aleksandra ★☆☆☆☆
Panie bardzo niemile - chcąc sprzątać 2 godziny przed zamknięciem proszę na kolejny raz zamknąć „ Nową „ cześć lokalu zaciągnąć wiszące kotary i robić sobie co tam chcecie, wyznaczając tym miejsca które MOŻNA zająć , a nie kazać ludziom się przesiadać bo chcecie sprzątać i niby nie nadążacie wydawać posiłków :/ - tymczasem gdy na sali zero klientów :///// !
-
M D ★☆☆☆☆
Restauracja otwarta do 22, a o 21 już zamknięte drzwi. Pani zza lady ani drgnęła aby drzwi otworzyć. Brak szacunku dla klienta
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres KRAUZ-OIL Sp. z o.o.?
KRAUZ-OIL Sp. z o.o. znajduje się przy Mercerstwo 2C, 84-217 Szemud, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do KRAUZ-OIL Sp. z o.o.?
Można skontaktować się z KRAUZ-OIL Sp. z o.o. pod numerem +48 586 760 618
Jak można dotrzeć do KRAUZ-OIL Sp. z o.o.?
Do KRAUZ-OIL Sp. z o.o. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku