Opinie

  1. Łukasz Fus ★☆☆☆☆

    Totalne dno. Terminale działają jak chcą. Naliczanie zaczyna się wcześniej niż mycie. Mycie ciepła wodą tylko w teorii. Nie polecam omijać szerokim łukiem!!

  2. Julia Suszyńska ★★★★★

    Świetnej jakości paliwo. Ceny niższe niż ceny ze zniżkami na stacjach w Gdańsku.

  3. Aki Xx ★★★★★

    Pięć gwiazdek to za mało profesjonalna obsługa przemili i bardzo wyrozumiali pracownicy którzy mimo problemów które powstają na stacji przez klientów są uśmiechnięci i pomocni nie zbywają klienta kształtując markę stacji na najlepszą w Polsce często odwiedzam różne miasta ale nie spotkałam się z tak uprzejmością pracowników jak w tej stacji , wiele osób mogło by się od nich uczyć szacunku do drugiego człowieka cieszę się że mogłam poznać tak empatycznych pracowników pozdrawiam klientka od UTY

  1. Dorota P. ★★★★★

    Stacja umiejscowiona w bardzo dogodnym miejscu. Obsługa przemiła. Ceny paliwa znacząco niższe, niż na stacjach przy 6tce, czy 7mce. Polecam!

  2. Dariusz Trepczyk ★☆☆☆☆

    Dystrybutor źle oznaczony a olejem napędowym jest zimowy i jest zwykły diesel nie patrząc na opis dystrybutora mozna sie szybko przekonać ze płacimy cenę paliwa najdroższa w Polsce

  3. Gabriela Sikora ★★★★★

    Dobra stacja mili ludzie i przyjazna atmosfera polecam serdecznie

  1. Krzysztof Kukuć ★★★★☆

    Gaz - LPG bardzo dobrej jakości , robię zdecydowanie więcej kmy niż np Orlen czy bp lub lotos o jakieś 30 do 60 km , cena niższa niż na konkurencyjnych stacjach , polecam

  2. Masz Wpierdol ★★★★☆

    Dobre miejsce lecz jak na stację paliw drogo. Polecam osobom którym nie chce się jechać dalej i szukać stacji paliw.

  3. Aleksandra ★☆☆☆☆

    Panie bardzo niemile - chcąc sprzątać 2 godziny przed zamknięciem proszę na kolejny raz zamknąć „ Nową „ cześć lokalu zaciągnąć wiszące kotary i robić sobie co tam chcecie, wyznaczając tym miejsca które MOŻNA zająć , a nie kazać ludziom się przesiadać bo chcecie sprzątać i niby nie nadążacie wydawać posiłków :/ - tymczasem gdy na sali zero klientów :///// !

  1. M D ★☆☆☆☆

    Restauracja otwarta do 22, a o 21 już zamknięte drzwi. Pani zza lady ani drgnęła aby drzwi otworzyć. Brak szacunku dla klienta

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres KRAUZ-OIL Sp. z o.o.?

KRAUZ-OIL Sp. z o.o. znajduje się przy Mercerstwo 2C, 84-217 Szemud, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do KRAUZ-OIL Sp. z o.o.?

Można skontaktować się z KRAUZ-OIL Sp. z o.o. pod numerem +48 586 760 618

Jak można dotrzeć do KRAUZ-OIL Sp. z o.o.?

Do KRAUZ-OIL Sp. z o.o. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements