Opinie

  1. Ro ★★★★★

    Jedzenie wg mnie 4/5. Lubię mocno przypieczone a takiego nie dostałem. Możliwe, że sos zmienił konsystencję mięsa. Kolejna kwestia: dostałem automatycznie mięso drobiowe, nie byłem zapytany jakie mięso wybieram. Dlatego moja ocena za jedzenie 4 a nie 5. Obsługa: bardzo miła Pani obsłużyła mnie i moje dzieci. Jedzenie im smakowało, spore porcje w kebabie jak i jeśli chodzi o frytki belgijskie - wypowiadam się tylko i tym, co zamówiliśmy. Na plus: darmowa kawa i herbata, co "sprawdziłem" i potwierdzam - kawa była darmowa. Podano w filiżance ze spodkiem z ekspresu. Pani zaproponowała nawet dolewkę mleka jeśli byłaby za mocna. Nie skorzystałem bo lubię mocną kawę. Klimat: muzyka i wystrój 5/5. Podobają mi się granatowe kafle w połysku za piecami do mięsa i lada. Poprawił bym jedynie wiszące płyty OSB pod sufitem pomalowane na czarno, tzn. zmienił ich kolor na "cieplejszy" ale przy całokształcie miejsca to tylko szczegół. Dzieciom i mnie się podobało: chłopaki grali na darmowym automacie, do którego żetony są dostępne u obsługi a ja popijałem niezłą kawę z beżowej filiżanki. Miejsce warte odwiedzenia szczególnie, po informacji od obsługi, że w weekendy serwowana jest w kebabie prawdziwa wołowina. No i ta darmowa kawa... Wolę zjeść u Polaka i tym samym wesprzeć rodaka, niż ładować kieszenie zagranicznym koncernom konsumując "arabskie mięso" w "tureckich" kebabach.

  2. Marcin Cerajewski ★★★★☆

    Generalnie samo jedzenie nie jest najgorsze ale i nie porywa w zestawach zwykłe frytki mrożone mięso z kurczaka ok wołowina niestety była nie dogrzana więc jej nie dostałem. Moim zdaniem lokal w takim miejscu powinien mieć w szcycie po 2 grille z mięsem każdego rodzaju. Na plus surówka była całkiem smaczna

  3. Karolina Sz ★☆☆☆☆

    Obsluga bardzo słaba. Zapomnieli o nas i nawet przepraszam nie usłyszeliśmy. Prosiliśmy o wypieczone frytki, bo tak zawsze w Wejherowie prosimy i sa mega, to dostaliśmy ciapy, bo oczywiście o nas zapomnieli i chcieli już wydać dania. Zjadłam bo byłam już mega głodna i tylko dlatego. Daliśmy szanse. Jak to jest, ze w Wejherowie mega, fajny klimat, sprawna obsługa, a tutaj tylko głupie uśmieszki? Już tutaj nie przyjdę mimo, ze mam blisko piechota. Wole pojechać do Wejherowa do tego teoretycznie samego kebaba. Niby sieć a tak rożna obsługa i jakośc jedzenia.

  1. Jan Kwidziński ★☆☆☆☆

    Na stronie informacja że kebab otwarty do 22. O 21.15 pracownik czyści opiekacze do kebaba. Słabo na prawdę słabo. Drzwi otwarte szeroko ale nic nie zjesz bo nie ma miesa.Niestety więcej tu nie przyjadę bo następnym razem pewnie już o 19 będą myć stanowiska. Polecam przeprowadzić rozmowę z pracownikami o której się zamyka kuchnię i kiedy stosuje się środki chemiczne do czyszczenia :) na pewno nie jak dzwi od lokalu są otwarte szeroko że cała ta chemię czuć na korytarzu.

  2. Andrzej Majkowski ★☆☆☆☆

    Serdecznie nie polecam, kebab nie zgodny z zamówieniem, źle dobrane składniki i jeszcze zapomniano o sosie..Jedyne co polecam to omijać z daleka

  3. Joanna Kołtońska ★☆☆☆☆

    Obsługa się zmieniła i kebab nie ten sam... mięso za grubo pokrojone, sałatka która była kiedyś świetna dziś była beznadziejna (sama sałata i grubo skrojone pół surowe i zimne mieso brak roznoronych warzyw po za 3 plastrami ogórka i 2 kawałkami papryczki) nie zjadłam wiele bo się nie dało, mam nadzieję, że się po tym posiłku nie pochoruję i już napewno nie wrócę! Przykro bo bardzo lubiłam to miejsce. Warto przemyśleć sprawę zmiany obsługi albo porządnie przeszkolić i wrócić do minionych standardów.

  1. Tomasz Krupiński ★☆☆☆☆

    Czekałem 3-4h na zamowienie po czym otrzymałem powiadomienie jakoby jedzenie miało do mnie dotrzeć lecz w rezultacie nie dotarło do mnie w ogóle. Restauracja nie odbiera ode mnie telefonu. Zwrot otrzymany lecz czas totalnie zmarnowany. Nie polecam zamawiać z tego miejsca chyba ze ma się duże pokłady cierpliwości

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Jedyny Taki Kebab w mieście?

Jedyny Taki Kebab w mieście znajduje się przy Morska 5, 84-240 Reda, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Jedyny Taki Kebab w mieście?

Można skontaktować się z Jedyny Taki Kebab w mieście pod numerem +48 606 333 766

Jak można dotrzeć do Jedyny Taki Kebab w mieście?

Do Jedyny Taki Kebab w mieście można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements