Dlugo szukalem mieszkania w Bolszewie, które chciałem dla siebie, nie na wynajem i bardzo zwracalem uwage na jakosc, doświadczenie dewelopera i technike budowy. Wybralem wiec dewelopera K&M i kupiłem mieszkanie na parterze z ogródkiem. Zaryzykowałem, choć wiedziałem, że na tych terenach woda stoi wysoko. Cały ten rejon w Boszewie jest zabudowany blokami przez różnych deweloperów mimo takich terenów. Urzędnicy wydają pozwolenia na budowę więc chyba wiedzą co robią. Ale mimo wszystko K&M Developer zabezpieczył się i podniósł teren na którym budował swoje osiedle. Stąd moj wybór!!! I nie pomyliłem się - mieszkania są suche, wykonane z wysokiej jakości materialow z najwyższa starannością. Do klienta podchodzą indywidualnie. Pozwolili nawet na dokonanie swoich niewielkich zmian w mieszkaniu, za które nie dolicziczyli ani grosza. Zakończenie robot i przekazanie mieszkania były jeszcze przed zakonczeniem terminow. Na odbior mieszkania wynająłem firmę specjalizująca się w tym. Przetrzepali dewelopera pod kątem zgodności z dokumentacją, sprawdzili wszelkie parametry, wymiary w mieszkaniu, komorce lokatorskiej i na parkingu, i nie znaleźli nic. Na koniec pogratulowali mi takiego mieszkania i powiedzieli , ze malo jest tak dobrych i rzetelnych deweloperow w dzisiejszych czasach.Trochę tych mieszkan oglądałem i naprawdę malo jest takich rzetelnych , uczciwych deweloperów!!!! Polecam z całą odpowiedzialnością.
Zdjęcia
Opinie
-
CHRISTOPHER R ★★★★★
-
Marek Kowalski ★☆☆☆☆
Wynajmuje mieszkanie na tym osiedlu od pół roku i dwie rzeczy są tutaj rażące, po pierwsze to jak spadnie deszcz czy tam śnieg który się rozpuści to połowa parkingu jest w wodzie powyżej kostek co powoduje wejście do samochodu albo w kaloszach albo z mokrymi nogami. Jak się domyślam nikt z tym nic już nie zrobi, z rozmów w sąsiadami wynika że tak jest od samego początku czyli gdzieś błąd dewelopera albo podwykonawcy ale jakie to ma znaczenie skoro deweloper powinien wszystkiego dopilnować i to on bierze odpowiedzialność za końcowy efekt prac. Druga rzecz to oświetlenie parkingu. Niby są jakieś latarnie ale świecą tak ,że oświetlają tylko 1m2 pod latarnią. Jest bardzo ciemno, obok deweloper który buduje za płotem ma super oświetlenie osiedla. A i jeszcze dodatkowo latarnia najbliższa placu zabaw przez ostatnie pół roku świeciła się może parę pojedyńczych dni. Ewidentnie mają z nią jakiś problem i nic z tym nie zamierzają robić. Jak dla mnie duża antyreklama dla dewelopera. Poniżej zamierzam treść do odpowiedzi dewelopera. Po pierwsze to jako najemca mam pełne prawo oceniać osiedle czy jakość wykonania ponieważ tutaj mieszkam. Po drugie zasłanianie się odbiorem budowlanym tutaj nie ma żadnego znaczenia, jest bezsensowe. Oczywistym jest, że odbiór budowalny był bo bez tego nie można by było przekazać mieszkań właścicielom. Po za tym kostka i płyty jumbo zostało wyłożone zaledwie rok temu i od samego początku jest problem z odejściem wody. Nie wiem czy to kwestia złych spadków czy czego. Co to oświetlenie to święcą od samego początku tak kiepsko. Moja opinia dotyczy osobiście ostatniego pół roku ale tak jak wspomnialem sąsiedzi mówia że jest tak od początku. Zresztą osiedle ma zaledwie 3-4 lata więc to kwestia tego, że jest po prostu kiepskiej jakości a nie stare. Co do ostatniej lampy to nie kwestia administratora bo ten kilku krotnie próbował coś z nią robić ale świeci po jego interwencji jeden dzień i potem znowu nie działa. Administator inforumuje, że zgłosił ten fakt na reklamacje do dewelopera ale mineły ponad 3 tyg i zero reakcji. Gdyby tak sprawnie deweloper naprawiał usterki jak odpowiada na opinie to byłoby super. Na końcu tylko dodam, że absolutnie nie zamierzam usuwać tej opini tylko dlatego, że jest nieprzychylna. I proszę nie straszyć konsekwencjami w tym przypadku bo to zwyczajnie śmieszne. Proszę się lepiej skupić i przeznaczyć energie na poprawieniu sytuacji. Z poważaniem Mieszkaniec.
-
Nina Herzberg ★★★★★
Jestem bardzo zadowolona z zakupu mieszkania od dewelopera K&M w Bolszewie! Proces zakupu przebiegł sprawnie. Mieszkanie zostało oddane w terminie, a jakość wykończenia jest naprawdę na wysokim poziomie. Lokalizacja jest świetna – cicha i spokojna okolica, a jednocześnie blisko do wszystkich potrzebnych miejsc. Serdecznie polecam K&M każdemu, kto szuka solidnego i zaufanego dewelopera!
-
Marzena Sypion ★★★★★
Zdecydowanie polecam współpracę z KM Developer. To naprawdę rzetelna firma która dba o najmniejsze szczegóły i potrzeby klientów. Wykończenie budynku i mieszkań naprawdę na wysokim poziomie.
-
B ★★★★★
To deweloper na 5 gwiazdek, rzetelny, budujący z dbałością o szczegóły i używający zdecydowanie ponadstandardowych materiałów.
-
Andrzej Trynuś ★★★★★
Szczerze mogę polecić. Uczciwy i rzetelny developer.
-
Maria Paraszyn ★★★★★
Miła atmosfera. Uprzejma obsługa. Bardzo dobry kontakt telefoniczny. Współpraca układa się pozytywnie.
-
mariola wojtkowska ★★★★★
Mieszkanie kupowaliśmy na dużą odległość i od samego początku transakcji mieliśmy super kontakt z developerem (konkretna, natychmiastowa odpowiedź na nasze pytania , przesyłanie zdjęć z postępu inwestycji, dokumentacja z dziennika budowy, itp.). Przy odbiorze mieszkania bardzo mile zaskoczył nas stan jego wykończenia - ściany super wygładzone, pomalowane wysokiej jakości farbą na biało, okna i drzwi idealnie osadzone i wyregulowane, wszystkie instalacje i przyłącza wykonane w najwyższym standardzie. Inwestor wykorzystał najnowsze technologie budowlane - ocena ta dotyczy również wykończenia balkonu i klatki schodowej. Bardzo dziękujemy i polecamy.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres K&M DEVELOPER - MIESZKANIA, DOMY NA SPRZEDAŻ?
K&M DEVELOPER - MIESZKANIA, DOMY NA SPRZEDAŻ znajduje się przy Nad Jazem 13, 84-239 Bolszewo, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do K&M DEVELOPER - MIESZKANIA, DOMY NA SPRZEDAŻ?
Można skontaktować się z K&M DEVELOPER - MIESZKANIA, DOMY NA SPRZEDAŻ pod numerem +48 669 809 266
Jak można dotrzeć do K&M DEVELOPER - MIESZKANIA, DOMY NA SPRZEDAŻ?
Do K&M DEVELOPER - MIESZKANIA, DOMY NA SPRZEDAŻ można dotrzeć, korzystając z poniższego linku