Opinie

  1. J K ★★★★★

    Bardzo polecam restaurację. Miła obsługa, fajny klimat, a przede wszystkim super jedzenie. Świeżo i smacznie. Polecam rybę z czosnkiem, udka z kaczki, zupkę rybną. Do wyboru piwka kraftowe oraz shoty w rozsądnej cenie.

  2. Andrzej Matejewski ★★★★☆

    Nie wiem nic na temat hotelu ale byliśmy w restauracji. Jedzenie dobrej jakości. Naprawdę duże porcje. Na minus to, że restauracja znajduje się na poziomie -1, zatem utrudnione jest pojawienie się z dzieckiem w wózku. Na mały minus duży czas oczekiwania na podanie dan (około 1 godziny od momentu złożenia zamówienia).

  3. FOTON Bartłomiej Bieńkowski ★★★★★

    W prześlicznym, kameralnym, starym rynku w Pucku jest bardzo interesujące miejsce w którym moźna smacznie zjeść przez cały rok. Restauracja Pod Złotym Lwem cechuje się przytulnym, ciepłym i spokojnym wystrojem. Dania przyżądzane przez restauracje są wyraźnie ze świeżych produktów na najwyższym poziomie. I choć nie każdy lubi taką kompozycję i ich zestawienie, nie można odmówić szefowi kuchni kulinarnego kunsztu. Polecam wyjątkowo dobre piwo przeniczne kaszub, tą wersję zupy rybnej i przepyszny pieczony filet z halibuta. Rosół perfekcyjny. 5* bez wahania.

  1. Ewa Zawadzka ★★★★★

    Byłam ciekawa wysokiej sumy opinii, a tak skrajnych komentarzy. Nie zawiodłam się. Od razu zostaliśmy poinformowani czego nie ma. Wzięliśmy steki, były idealnie zrobione tak, jak chcieliśmy. Dostaliśmy czekadelko. Zupa gulaszowa bardzo dobra. Krewetki bardziej na maśle niż czosnku, ale były smaczne. Pani kelnerka zabiegana, bo piątek wieczór, ale wszystko było ok. W dodatku umilała nam czas muzyka na żywo. Pan muzyk naprawdę dawał czadu. Super miejsce, atmosfera i jedzenie.

  2. Natalia H ★☆☆☆☆

    Makaron z krewetkami, który jadłam był przepyszny. Ale mój mąż schabem t-bone się tak otruł, że całą noc wymiotował, jest już ranek i nadal wymiotuje. Córka też jadła to mięso z mężem, ale na szczęście bardziej podbierała mi makaron, i nic jej nie jest……… ale wnioski są pewne, na jedzenie raczej już tam nie wrócimy……. Jemy w wielu restauracjach, ale jeszcze nigdy żadne z nas się nie otruło po obiedzie w restauracji. Porażka!!!!!!!!!!!

  3. Tomasz Tokarski ★☆☆☆☆

    Chcesz przyjść spontanicznie z rodziną? Chcesz usłyszeć krótkie „nie mamy czasu” i „do widzenia”. To miejsce dla Ciebie. Szukając miejsca do zjedzenia odbiłem się tutaj od ilości osób w restauracji. Za drugim razem przy próbie zapytania o to czy pani dałaby nam znać telefonicznie gdyby się coś zwolniło zostaliśmy zrugani że nie mają czasu (w momencie gdy najwyraźniej trzy osoby mogły jednocześnie ogarniać cos przy ladzie). Może restauracja jest dobra przy zarezerwowaniu i gdy jest spokojny sezon – nie wiem zimą w poniedziałek o 10 (byłem w marcu w niedziele). Osobiście ja tam już nie wrócę szczególnie za „zaczepny” ton odpowiedzi. Czytając komentarz innej pani tutaj i widząc odpowiedź restauracji na papierze ten brak stonowania odpowiedzi, potwierdza brak umiejętności spokojnego odmówienia, a nawet otwarcia na pół minutowe wysłuchanie. Zarzucanie potencjalnemu klientowi (pani Monice) chęci wyrzucenia innych gości. Podczas podróży z dzieckiem zarzucanie braku zaplanowania wcześniej zjedzenia akurat w tej restauracji. Bo tak jakby wyprawy z dzieckiem dało się zaplanować! Taki non-szalancki ton że zniżymy się i ustosunkujemy się do „takiej opnii”. Naprawdę niestety nie mogliście tego tak zostawić. To tylko potwierdza że mój przypadek to nie był incydentalny splot tylko coś proceduralnie leży u was. Osobiście omijać będę szerokim łukiem, ale na własne ryzyko możecie próbować. Z innych aspektów, ale to raczej na ocenę nie ma wpływa. Wejście po relatywnie stromych schodach w dół. Restauracja ulokowana w piwnicy, dość ciemno.

  1. Dawid Mielewczyk ★★★★★

    Organizowałem mały obiad dla kilkunastu osób. Znakomicie doprawiony rosół, mięsa podane na świeżo, bardzo smaczne. Duża ilość dodatków do obiadu. Wszystko podane gorące, bez zarzutów. Znakomita obsługa, nie nachalna, ale i cały czas obecna obok nas. Zdecydowanie polecam, na pewno wrócę.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Restauracja Pod Złotym Lwem?

Restauracja Pod Złotym Lwem znajduje się przy Stary Rynek 17, 84-100 Puck, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Restauracja Pod Złotym Lwem?

Można skontaktować się z Restauracja Pod Złotym Lwem pod numerem +48 587 367 978

Jak można dotrzeć do Restauracja Pod Złotym Lwem?

Do Restauracja Pod Złotym Lwem można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements