Opinie

  1. Piotr Suchecki ★★★★★

    Świetna obsługa, kajaki czyste i przygotowane , wywózka na miejsce startu wygodnym transportem. Meta w siedzibie , a tam miejsca na przygotowanie grilla czy ogniska. Polecam

  2. Michał Jabłoński ★☆☆☆☆

    Typ co to organizuje a szczególnie Artur? To cham jakiego dawno nie spotkaliśmy. Wmawia klientowi że jest głupi, że źle zrozumiał i do tego przy innych osobach. Jestem w szoku jak można być takim człowiekiem i prowadzić biznes. Jeszcze swoje nieogarnięcie i chamstwo stara się zrzucić na klienta ile to on nie straci $, więc finalnie obsraliśmy typa i poszliśmy do konkurencji.

  3. Magda Najda ★☆☆☆☆

    Strasznie nieprzyjazna obsługa, najpierw nasz kajak przeszkadzał i kazali go przesunąć a potem nikt nie chciał udzielić informacji gdzie się zamawia jedzenie.. bardzo dziwny klimat, może to jakaś zamknięta impreza.. I w końcu pani zaczęła na plaży kąpać wielkiego psa co biegał i trzepał się nad kajakami, więc odpłynęliśmy

  1. Bartek G ★★★★★

    Wszystko fajnie. Miła obsługa i fajna trasa kajakowa. Nie spaliśmy w oferowanych domkach bo byliśmy tylko na spływie ale wyglądały na prawdę okazale. Spokojnie zmieści się 4 osoby ale 6 osób też by weszło tylko już mało komfortowo. Generalnie nowe i ładnie wygląda.

  2. Sylwia k ★★★★★

    Świetne miejsce, jeśli chcemy zorganizować przyjemny wypad na kajaki. Można również skorzystać z ogniska, a nawet przenocować.

  3. Staś Testowy ★★★★★

    Bardzo dobrze zorganizowana przystań. Parking duży usytuowany na uboczu 150 m od przystani. Zostaliśmy o czasie dowiezieni na miejsce startu spływu. Kajaki wygodne, zadbane, kapoki czyste i suche. Po dopłynięciu do przystani czekało na nas umówione miejsce na ognisko wraz z drewnem oraz wygodna wiata ze stołem i ławkami. Ponadto na przystani jest bar, boisko do siatkówki, huśtawka oraz sporo miejsca na odpoczynek i zabawę. Bardzo pozytywne wrażenia, jeden z lepiej zorganizowanych spływów na którym byłem

  1. Paweł Kwiatkowski ★★★★★

    Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu przystani Kajaczek.pl Rezerwacja telefoniczna dokonana bez problemu. Miejsca parkingowe znajdują się ok 100-150m od przystani, co jest świetnym rozwiązaniem bo nie ma chaosu i każdy przychodzi na miejsce tylko z niezbędnymi rzeczami. Na miejscu wszystko było już gotowe. Wyjazd odbył się punktualnie. Wszystko w miłej atmosferze. Bus dowozi nas w wybrane miejsce. Do Tomczyc jedzie się ok pół godziny. Trasa z Tomczyc może być trochę za długa dla dzieci - to jednak 30 km, płynie się około 6-7 godzin. Niemniej jeśli ktoś czuje się na siłach to bardzo polecam tą trasę. Praktycznie do samych Białobrzegów możemy rozkoszować się ciszą, spokojem i dziką rzeką. Płynie się bardzo przyjemnie, nie ma praktycznie żadnych przeszkód na które należy uważać. Dopiero w okolicach Białobrzegów zaczynają się mielizny, oraz trzeba uważać pod starym mostem - można zahaczyć o jakieś pale. Co do samych kajaków - są dobrze przygotowane i bardzo wygodne. Dwie osoby zabiorą się z całym niezbędnym bagażem. Trzeba pamiętać przede wszystkim o wodzie i prowiancie - po drodze tego nie uzupełnimy. Miejsca do zatrzymania się przy brzegu są, ale nie jest ich jakoś przesadnie dużo., Szczególnie w górze rzeki brzegi są niedostępne. Czym bliżej Białobrzegów tym więcej kąpielisk, ale też i ludzi. Na wysokości Górek do samego brzegu dochodzą pastwiska, więc... uwaga pod nogi :) Pozdrawiam wszystkich i życzę udanych spływów.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kajaczek.pl Spływy Kajakowe Pilicą?

Kajaczek.pl Spływy Kajakowe Pilicą znajduje się przy ul.Bociania, 26-800 Brzeźce, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kajaczek.pl Spływy Kajakowe Pilicą?

Można skontaktować się z Kajaczek.pl Spływy Kajakowe Pilicą pod numerem +48 515 170 340

Jak można dotrzeć do Kajaczek.pl Spływy Kajakowe Pilicą?

Do Kajaczek.pl Spływy Kajakowe Pilicą można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements