Opinie

  1. Bossu Boss ★★★☆☆

    Apartamenty na ulicy Żeromskiego, świeżo po remoncie, a właściwie raczej dalej w trakcie. Godzina 8 rano, sobota, jesli ktoś ma ochote sie tu wyspać, to warto wziąć pod uwage, że nie ma szans bo na cały blok dudni wiertarka

  2. Adam Latocha ★★★☆☆

    Daję trzy gwiazdki. Ogólnie - bardzo dobra lokalizacja. Sam apartament wymaga pousuwania drobnych usterek. To jest naturalne, że pewne rzeczy się zużywają. Warto też jakieś kwiatki posadzić. Jest czysto. Parking bardzo, bardzo ciasny. Więc jak ktoś nie czuję auta - będzie kłopot.

  3. Weronika ★★☆☆☆

    Miła obsługa, ale to tyle z pozytywnych rzeczy, które mogę powiedzieć o tym miejscu. Zameldowanie było od 16, wymeldowanie o 11, więc jak mniemam wolne 5 godzin, powinno być przeznaczone na sprzątanie po innych gościach, niestety nie w tym przypadku. W łazience drzwi od kabiny prysznicowej wypadają z zawiasów i nie można ich ruszyć. Na toalecie leżały czyjeś włosy (raczej nie z głowy). W szklankach do użytku gości, pomijając fakt, że były brudne znajdowała się tam sierść. Super, że miejsce przyjmuje zwierzęta, ale jednak powinno się także po nich sprzątnąć. Jak o zwierzętach mowa, drzwi od łazienki są podrapane, wyjście na balkon również. Na koniec dodam wisienkę, pościel, która została nam przygotowana, miała plamy, pod poszewką tak samo. Materac również nie świeci czystością. Nie jestem osobą, która chce robić komuś pod górkę, więc nie zadzwoniłam z tym do właścicieli, aby nie robić zamieszania. Przywitał nas okropny syf i również chcę ostrzec innych, którzy zastanawiają się nad noclegiem tutaj.

  1. wrobelmt2 ★★★★★

    Mieszkanie w super stanie. Na wyposażeniu wszystko co potrzebne do przygotowania posiłku, kąpieli i odpoczynku. W cenie prywatne miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Dostęp bez kontaktowy, świetna komunikacja z obsługa w razie pytań czy problemów. Bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu sklepy itp. Do plaży spacerkiem na spokojnie 20 minut. Gorąco polecamy i na pewno skorzystamy, gdy wrócimy w te rejony.

  2. Robert ★★★☆☆

    Długi weekend w mieszkaniu nr 4. Nie jest to świeży i pachnący nowością apartament jakby mogło wydawać się oglądając zdjęcia, ząb czasu i liczbę użytkowników widać po detalach. Czystość 8/10. Z plusów: dwie sypialnie, funkcjonalna kuchnia i wygodna łazienka. Minusy: nieszczelne okna, wieje i dokucza hałas z dwóch ulic, budynek jest postawiony z tektury, dźwięki niosą się po całym budynku, słychać rozmowy sąsiadów przez ściany i stropy. Garaż jest pod budynkiem.. ciasny i wymagający wielu manewrów aby zaparkować lub wyjechać. Autem które ma bliżej 5m długości odradzam wjeżdżać, Skoda Superb to jest maks i dla kierowcy który czuje gabaryty auta. Lokalizacja jest dyskusyjna.. do promenady jest 800m, i to jest jedyna zaleta. Ogólnie ciasne osiedle, z wąskimi ulicami i na wzniesieniu.

  3. Sławomir Szymczak ★★★★★

    Spędziliśmy weekend, było cudownie, świetne położenie i można przyjechać z pieskiem. Bardzo miła i opiekuńcza obsługa. Polecam

  1. Katarzyna Łukasik ★★★★☆

    Polecam. Miejsce z dogodną lokalizacja, dobra baza wypadowa do spacerów na promenadę i do centrum Gdyni - oddalone 15 min spacerem. Apartament nr 12 ladnie urzadzony, wygodny, czysto, niedrogo. Byliśmy w sezonie zimowym. Kuchnia wyposażona dobrze, jest mikrofala, czajnik i płyta grzewcza z piekarnikiem. Duza lodówka i zmywarka. W łazience pralka i suszarka. Brakuje ekspresu do kawy. Z minusów jest bardzo wąski zjazd do garażu (większym autem ogromny problem ze zjechaniem) I wąskie miejsca parkingowe. Dodatkowo w apartamencie kilka drobiazgów jak niedorecone drzwi od szafki czy stelaż nad prysznicem.

  2. Przemek Domanski ★★★★★

    Super miejscówka, blisko plaży i bardzo fajne miejsce dla rodziny czy kilku znajomych. Kompleksowo wyposażony apartament spełni wymagania najbardziej wymagających. Kolejny bardzo miły akcent to obsługa, Pani która była przy naszym przyjeździe bardzo sympatyczna i niezwykle pomocna. Wyjaśniła, podpowiedziała tak że po chwili czuliśmy się naprawdę tutaj jak w domu, a przecież właśnie o to to chodzi na wakacjach..... .

  3. Natalia Kowalska ★★★★★

    Byliśmy z rodziną na wakacjach, wynajęliśmy pokój z salonem i łazienką. Mieszkanie nowocześnie urządzone. Kontakt z obsługą bardzo dobry, dodatkowa gwiazdka za parking podziemny z którego można korzystać i ogródek na parterze. Bardzo polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres LTC Apartments Ujejskiego?

LTC Apartments Ujejskiego znajduje się przy Kornela Ujejskiego 22, Wzgórze Świętego Maksymiliana, 81-378 Gdynia, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do LTC Apartments Ujejskiego?

Można skontaktować się z LTC Apartments Ujejskiego pod numerem +48 585 733 344

Jak można dotrzeć do LTC Apartments Ujejskiego?

Do LTC Apartments Ujejskiego można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements