Nie mam auta na gaz a jednak często odwiedzam ta stację że względu na lody, hot dogi, frytki, nugettsy, plac zabaw dla dzieci i miłą atmosferę, kebaby, hamburgery
Zdjęcia
Opinie
-
Andrzej ★★★★★
-
Daniel Demianowicz ★★★★★
Jedzenie super tak i jak obsługa. Polecam!!
-
Marta K ★★★★★
Bardzo fajne jedzonko i przemiła pani, moje dzieci ją uwielbiają. Polecam z całego serca.
-
Monika eF ★★★★★
Miejsce na mapie Białegostoku, które trzeba koniecznie odwiedzić. Tutaj można nie tylko zatankować gaz, zjeść, napić się kawy ale spotkać wspaniałych ludzi. Stacja LPG ma konkurencyjne ceny a strefa gastronomiczna nie ma sobie równych. Kebaby smakują najlepiej w mieście- porcje mięsa są duże, są dobrze doprawione i dobrej jakości. Dodatki są zawsze świeże, różnorodne, duża ilość sosów do wyboru.W sezonie letnim dostępne są też pyszne gofry oraz lody - na patyku, gałkowe i z maszyny. Te ostatnie są bardzo kremowe, nie czuć chemii i mają prawdziwy smak śmietany. Można też awaryjnie kupić papierosy, napoje , słodycze, itp. Obsługa to przemili ludzie, z którymi zawsze można pogadać, chętnie doradzą i zawsze z uśmiechem. Przy dobrej pogodzie można skorzystać z placu zabaw i altany więc to świetne miejsce na Rodzinne wyjście czy spotkanie na kawie i lodach ze znajomymi. Można zapłacić kartą, gotówką, możliwa fv. Zawsze chętnie tam wracam . Polecam!
-
Damian Kuryksza ★★★★★
Polecam cieplutko tego kebaba, zaskoczylo mnie ze jest pozycja w bulce, ktorej zazwyczaj juz nie ma w innych miejscach wiec duzy plus. Kebab naprawde dobry, pokaźna porcja, składniki świeże, cena nie jest wystrzelona w kosmos (naprawde przyjemna). Jak chodzi o obsluge to sympatyczna i uśmiechnieta. Ocena 10/10.
-
Natalia Iwaniuk ★★★★★
Polecam cudowne miejsce lody są super gałka duża smaki świetne lody z automatu CUDOWNE warte swej ceny duże obsługa przesympatyczna, obok jest ogród cudowny zabawki dla dzieci serdecznie polecam
-
Greta Mojsak ★★★★★
Przesympatyczna obsługa, jedzenie świeże i smaczne. Byliśmy już trzykrotnie i się nie zawiedliśmy.
-
Agnie szka ★★★★★
Najlepsza stacja! Zawsze najlepsze ceny. Pyszne jedzenie,zawsze świeże, przygotowane z sercem! Bardzo miła obsługa ! POLECAM!!
-
Tom Monko ★★★★★
Super miejsce. miła i szybka obsługa pyszna kawa
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Stacja LPG TOMGAZ Tomasz Szczuka?
Stacja LPG TOMGAZ Tomasz Szczuka znajduje się przy Wiewiórcza 103, Dojlidy, 15-532 Białystok, Podlaskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Stacja LPG TOMGAZ Tomasz Szczuka?
Można skontaktować się z Stacja LPG TOMGAZ Tomasz Szczuka pod numerem +48 781 003 870
Jak można dotrzeć do Stacja LPG TOMGAZ Tomasz Szczuka?
Do Stacja LPG TOMGAZ Tomasz Szczuka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku