Opinie

  1. oliwier ★★★★★

    Bardzo dobry kebab idealnie wymierzone proporcje i nie żaują sosu

  2. Gerych ★★★★★

    Najsmaczniejszy kebab, jaki kiedykolwiek jadłem! W Warszawie próbowałem wielu kebabów, ale takiego smaku jeszcze nigdy nie spotkałem. Sprawdź moje słowa w praktyce i koniecznie odwiedź to miejsce. Wszystkiego dobrego!

  3. Dominika Mnich ★★★★★

    Nie słuchajcie nigatywnych komentarzy najlepszy kebab na świecie i super obsługa to po prostu ludzie się nie znają

  1. Monica Konieczna ★★★★★

    Dużo miejsca w kebabie z bułką. Box z frytkami szybko przeparowuje. Dla osób które szybko się najadaja polecam jednego dużego kebaba na dwie osoby dorosłe.

  2. Werka ★★★☆☆

    Skusiły mnie zapachy wydobywające się z lokalu. Słyszałam również, że kebab tam nie jest zły. Zamówiłam dwie tortille, które okazały się w większości napakowane samym mięsem. Zdziwiło mnie jednak to, że były bardzo elastyczne i opadały w dół. Nie doszło do jakiś problemów z żołądkiem, lecz na następny dzień ciążył na żołądku bardzo długo. Moim zdaniem smakowo nie był zły, ale jadłam lepsze i drugim razem na pewno tam nie pojawię się.

  3. davidos 97 ★☆☆☆☆

    Nie polecam a nawet odradzam. Zatrucie pokarmowe miałem dwa dni po nim!!! Wymioty i wstręt do kebabów. Mięso stare odgrzewane w mikrofali. Najgorszy kebab jaki w życiu jadłem.

  1. Kinga Dec ★★★★★

    Bardzo fajna obsługa można się z nimi pośmiać i posiedzieć w barze bez zamawiania

  2. Łukasz Ignatowski ★★☆☆☆

    Jadłem dużego kebaba na cienkim cieście. Dość mały za tą cenę, bardzo słony i największa wada to ogromna ilość ciasta. Zawinięty był chyba na kilka razy. Dzięki ogromnej ilości placka brzuch zapchany ale niesmak pozostał.

  3. Marcin Trojan ★★★★★

    Dobry kebab podany szybko, w moim przypadku na wynos. Polecam szczególnie ten na ciemnym mięsie, chyba będzie to baranina, ale nie jestem pewien. 3 miejsca parkingowe przed lokalem.

  1. Zbuk Gesi ★★★★☆

    Kebs całkiem dobry, a biorąc pod uwagę jego cenę i to że to Czarna i konkurencji nie ma w zarządzie żadnej fast foodowej to I tak miejsce na plus.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Royal MAX Kebab?

Royal MAX Kebab znajduje się przy Żeromskiego 10, 16-020 Czarna Białostocka, Podlaskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Royal MAX Kebab?

Można skontaktować się z Royal MAX Kebab pod numerem +48 794 514 848

Jak można dotrzeć do Royal MAX Kebab?

Do Royal MAX Kebab można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements