Opinie

  1. I I ★★★★★

    Bardzo fajny,czysty,zadbany sklep,zakupy w nim to sama przyjemność,zawsze dostępne świeże pieczywo,towar z promocji a i obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie,panie zawsze chętne do pomocy,polecam

  2. Agnieszka Pilichowska ★★★★★

    Sklep od wejścia zachęca do zakupów,towar na swoim miejscu, czysto. Warzywa i owoce świeże, duży wybór. Wszyscy z załogi uśmiechnięci i pomocni. Na plus kasy samoobsługowe, polecam.

  3. Yajant Nokia ★★☆☆☆

    Lidl na ul.Niepodległości ma poważne braki w dostępności podstawowych artykółów takich jak pieczarki, serki homogenizowane, naturalne, ziemniaki. Kasierka mnie zlekceważyła i poszła obsługiwać tak zwane kasy "samoobsługowe". Brak asystena kas samoobsługowych. Kobieta przy kasie była naprawde mocno zmęczona. Szkoda człowieka.

  1. Anna Barakonska ★★★★★

    Chciałabym bardzo pochwalić sklep Lidl za świetną organizację i miłą atmosferę podczas zakupów. Sklep jest zawsze czysty, dobrze zatowarowany i łatwo znaleźć potrzebne produkty. Szczególne wyróżnienie należy się pani Anecie – niezwykle sympatyczna, pomocna i zawsze uśmiechnięta. Potrafi doradzić, szybko obsłużyć i sprawić, że zakupy stają się przyjemnością. Takich pracowników chciałoby się spotykać jak najczęściej!

  2. Marek Zgajewski ★☆☆☆☆

    W dniu 28.08.2025r ok godziny 17:30 weszłam do sklepu Lidl razem z rodziną. Mieliśmy ze sobą malutkiego szczeniaka, który przez cały czas znajdował się na rękach– nie biegał po sklepie, nie miał kontaktu z produktami ani klientami. Nie miałam świadomości, że w Państwa sklepach obowiązuje bezwzględny zakaz wprowadzania psów. Spokojnie robiliśmy zakupy przez około 15 minut – przechodziliśmy między alejkami, wybieraliśmy produkty – i przez cały ten czas nikt z obsługi nie zwrócił nam żadnej uwagi. Dopiero po upływie tego czasu podeszła do mnie pracownica – kobieta w blond kitce, ubrana w koszulkę z napisem „asystent kas”. Niestety sposób, w jaki poinformowała mnie o zakazie, był dla mnie bardzo nieprzyjemny i krzywdzący. Zamiast spokojnie wyjaśnić zasady obowiązujące w sklepie, pracownica zwróciła się do mnie podniesionym głosem, używając słów: „Proszę natychmiast opuścić ten sklep”. Poczułam się potraktowana jak intruz, jak osoba, która zrobiła coś nagannego czy wręcz karygodnego. Tymczasem byłam po prostu zwykłą klientką, która – nieświadomie – złamała regulamin, nie widząc informacji przy wejściu. Rozumiem oczywiście, że obowiązują przepisy sanitarne i regulaminy, które należy przestrzegać, jednak sposób ich egzekwowania ma ogromne znaczenie. Uważam, że zawsze można zwrócić klientowi uwagę w sposób kulturalny, z poszanowaniem godności drugiej osoby. Szczególnie przykre było to, że cała sytuacja rozegrała się przy innych klientach, co potęgowało moje poczucie upokorzenia. Gdyby pracownica podeszła spokojnie i życzliwie, powiedziała coś w rodzaju: „Przepraszam, ale w sklepie obowiązuje zakaz wprowadzania psów, nawet jeśli są trzymane na rękach. Proszę na przyszłość pamiętać o tej zasadzie i teraz opuścić sklep” – na pewno przyjęłabym to ze zrozumieniem i bez żadnych pretensji. Zamiast tego zostałam potraktowana w sposób, który w moim odczuciu był arogancki i niegrzeczny. Takie doświadczenie zrujnowało cały pozytywny obraz Lidla, jaki miałam do tej pory. Do tej pory często robiłam u Państwa zakupy, doceniając zarówno ofertę, jak i jakość obsługi. Niestety teraz pozostał mi ogromny niesmak i zniechęcenie. Zdaję sobie sprawę, że każdemu pracownikowi zdarzają się gorsze dni, jednak obowiązkiem osób reprezentujących sieć handlową jest dbanie o odpowiedni standard obsługi klienta.

  3. Robert Filewski ★☆☆☆☆

    Ogólnie bałagan ceny na paragonie inne niż na kasie promocje też inne. Wprowadzają klienta w błąd Nie polecam...

  1. Rafał Pc ★★★★☆

    Jeden z fajniejszych sklepów marki Lidl w którym robię zakupy. Polecam

  2. BMW CITROEN ★☆☆☆☆

    W dniu 15.04.2023 około godziny 20:15 jak byłem na zakupach w "Lidlu" przy ul. Niepodległości w Częstochowie ,jeden z pracowników- kobieta była wobec mnie bardzo opryskliwa , poddenerwowana za to że jak wypakowywała towar na półkę sklepową podeszłem do niej i grzecznie spytałem o jeden z produktów wyrobów cukierniczych. Kiedy spytałem się jej o numer służbowy czy też chciałem zobaczyć plakietkę, którą miała przypiętą po lewej stronie,kobieta ta nadal była nie miła powiedziała po co mi to wiedzieć , powiedziałem, że nie w ten sposób się traktuje klientów i chce na nią złożyć skargę to mnie wyśmiała. Powiedziała, że ma na imię "MARZENA" a następnie przysłoniła plakietkę z lewej strony w taki sposób, żeby nie było możliwości zobaczyć danych na niej, które by mi były potrzebne w celu złożenia stosownej skargi..... . Następnie kiedy spytałem o kierownika sklepu, oświadczyła mi że to ona jest "Kierownikiem". Powiedziałem tej kobiecie, że nie może się tak zachowywać wobec klientów sklepu, którzy podchodzą i pytają o produkty, wtedy kobieta ta odwróciła się do mnie tyłem i nadal przysłaniał plakietkę pracowniczą. Jeże jest ktoś nad tą Panią prosiłbym aby przeprowadził rozmowę z nią i nauczył troszkę pokory bo to nie może tak być aby pracownik sieci supermarketu "LIDL" tak traktował klientów bo takie zachowanie jeszcze jeżeli ta kobieta jest kierownikiem nie może mieć bytu.

  3. Michał Gumieniak ★★★★★

    Nowy ,szeroki do chodzenia z wózkiem,bywa dużo ludzi np sobota godz 10

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Lidl?

Lidl znajduje się przy aleja Niepodległości 26, Ostatni Grosz, 42-216 Częstochowa, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Lidl?

Można skontaktować się z Lidl pod numerem +48 618 803 000

Jak można dotrzeć do Lidl?

Do Lidl można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements