Bardzo fajny,czysty,zadbany sklep,zakupy w nim to sama przyjemność,zawsze dostępne świeże pieczywo,towar z promocji a i obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie,panie zawsze chętne do pomocy,polecam
Zdjęcia
Opinie
-
I I ★★★★★
-
Agnieszka Pilichowska ★★★★★
Sklep od wejścia zachęca do zakupów,towar na swoim miejscu, czysto. Warzywa i owoce świeże, duży wybór. Wszyscy z załogi uśmiechnięci i pomocni. Na plus kasy samoobsługowe, polecam.
-
Yajant Nokia ★★☆☆☆
Lidl na ul.Niepodległości ma poważne braki w dostępności podstawowych artykółów takich jak pieczarki, serki homogenizowane, naturalne, ziemniaki. Kasierka mnie zlekceważyła i poszła obsługiwać tak zwane kasy "samoobsługowe". Brak asystena kas samoobsługowych. Kobieta przy kasie była naprawde mocno zmęczona. Szkoda człowieka.
-
Anna Barakonska ★★★★★
Chciałabym bardzo pochwalić sklep Lidl za świetną organizację i miłą atmosferę podczas zakupów. Sklep jest zawsze czysty, dobrze zatowarowany i łatwo znaleźć potrzebne produkty. Szczególne wyróżnienie należy się pani Anecie – niezwykle sympatyczna, pomocna i zawsze uśmiechnięta. Potrafi doradzić, szybko obsłużyć i sprawić, że zakupy stają się przyjemnością. Takich pracowników chciałoby się spotykać jak najczęściej!
-
Marek Zgajewski ★☆☆☆☆
W dniu 28.08.2025r ok godziny 17:30 weszłam do sklepu Lidl razem z rodziną. Mieliśmy ze sobą malutkiego szczeniaka, który przez cały czas znajdował się na rękach– nie biegał po sklepie, nie miał kontaktu z produktami ani klientami. Nie miałam świadomości, że w Państwa sklepach obowiązuje bezwzględny zakaz wprowadzania psów. Spokojnie robiliśmy zakupy przez około 15 minut – przechodziliśmy między alejkami, wybieraliśmy produkty – i przez cały ten czas nikt z obsługi nie zwrócił nam żadnej uwagi. Dopiero po upływie tego czasu podeszła do mnie pracownica – kobieta w blond kitce, ubrana w koszulkę z napisem „asystent kas”. Niestety sposób, w jaki poinformowała mnie o zakazie, był dla mnie bardzo nieprzyjemny i krzywdzący. Zamiast spokojnie wyjaśnić zasady obowiązujące w sklepie, pracownica zwróciła się do mnie podniesionym głosem, używając słów: „Proszę natychmiast opuścić ten sklep”. Poczułam się potraktowana jak intruz, jak osoba, która zrobiła coś nagannego czy wręcz karygodnego. Tymczasem byłam po prostu zwykłą klientką, która – nieświadomie – złamała regulamin, nie widząc informacji przy wejściu. Rozumiem oczywiście, że obowiązują przepisy sanitarne i regulaminy, które należy przestrzegać, jednak sposób ich egzekwowania ma ogromne znaczenie. Uważam, że zawsze można zwrócić klientowi uwagę w sposób kulturalny, z poszanowaniem godności drugiej osoby. Szczególnie przykre było to, że cała sytuacja rozegrała się przy innych klientach, co potęgowało moje poczucie upokorzenia. Gdyby pracownica podeszła spokojnie i życzliwie, powiedziała coś w rodzaju: „Przepraszam, ale w sklepie obowiązuje zakaz wprowadzania psów, nawet jeśli są trzymane na rękach. Proszę na przyszłość pamiętać o tej zasadzie i teraz opuścić sklep” – na pewno przyjęłabym to ze zrozumieniem i bez żadnych pretensji. Zamiast tego zostałam potraktowana w sposób, który w moim odczuciu był arogancki i niegrzeczny. Takie doświadczenie zrujnowało cały pozytywny obraz Lidla, jaki miałam do tej pory. Do tej pory często robiłam u Państwa zakupy, doceniając zarówno ofertę, jak i jakość obsługi. Niestety teraz pozostał mi ogromny niesmak i zniechęcenie. Zdaję sobie sprawę, że każdemu pracownikowi zdarzają się gorsze dni, jednak obowiązkiem osób reprezentujących sieć handlową jest dbanie o odpowiedni standard obsługi klienta.
-
Robert Filewski ★☆☆☆☆
Ogólnie bałagan ceny na paragonie inne niż na kasie promocje też inne. Wprowadzają klienta w błąd Nie polecam...
-
Rafał Pc ★★★★☆
Jeden z fajniejszych sklepów marki Lidl w którym robię zakupy. Polecam
-
BMW CITROEN ★☆☆☆☆
W dniu 15.04.2023 około godziny 20:15 jak byłem na zakupach w "Lidlu" przy ul. Niepodległości w Częstochowie ,jeden z pracowników- kobieta była wobec mnie bardzo opryskliwa , poddenerwowana za to że jak wypakowywała towar na półkę sklepową podeszłem do niej i grzecznie spytałem o jeden z produktów wyrobów cukierniczych. Kiedy spytałem się jej o numer służbowy czy też chciałem zobaczyć plakietkę, którą miała przypiętą po lewej stronie,kobieta ta nadal była nie miła powiedziała po co mi to wiedzieć , powiedziałem, że nie w ten sposób się traktuje klientów i chce na nią złożyć skargę to mnie wyśmiała. Powiedziała, że ma na imię "MARZENA" a następnie przysłoniła plakietkę z lewej strony w taki sposób, żeby nie było możliwości zobaczyć danych na niej, które by mi były potrzebne w celu złożenia stosownej skargi..... . Następnie kiedy spytałem o kierownika sklepu, oświadczyła mi że to ona jest "Kierownikiem". Powiedziałem tej kobiecie, że nie może się tak zachowywać wobec klientów sklepu, którzy podchodzą i pytają o produkty, wtedy kobieta ta odwróciła się do mnie tyłem i nadal przysłaniał plakietkę pracowniczą. Jeże jest ktoś nad tą Panią prosiłbym aby przeprowadził rozmowę z nią i nauczył troszkę pokory bo to nie może tak być aby pracownik sieci supermarketu "LIDL" tak traktował klientów bo takie zachowanie jeszcze jeżeli ta kobieta jest kierownikiem nie może mieć bytu.
-
Michał Gumieniak ★★★★★
Nowy ,szeroki do chodzenia z wózkiem,bywa dużo ludzi np sobota godz 10
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Lidl?
Lidl znajduje się przy aleja Niepodległości 26, Ostatni Grosz, 42-216 Częstochowa, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Lidl?
Można skontaktować się z Lidl pod numerem +48 618 803 000
Jak można dotrzeć do Lidl?
Do Lidl można dotrzeć, korzystając z poniższego linku