Opinie

  1. Maja J ★★☆☆☆

    cały personel miły, oprocz jednej Pani. Zastępca kierownika, Pani J... bardzo niemiła i arogancka, zamiast podejść do człowieka z uśmiechem to warczy...

  2. Żaneta ★☆☆☆☆

    Palety, palety i jeszcze raz palety... jak to standardowo w biedronkach. Nie ma jak przejść ani jak dojść do niektórych produktów. Kierownictwo - zróbcie coś z tym wreszcie! To nie jest wina personelu, ale potem to im się dostaje od klientów za to, że wszędzie pełno palet w ciągu dnia i nie ma jak przejść normalnie, a co mówić z wózkiem spożywczym, dziecięcym lub inwalidzkim! Szkoda słów... w lidlu takich akcji nie ma, alejki są szersze i o wiele mniej palet, towar rozkładany jest w nocy, a nie w ciągu dnia gdy klienci chcą zrobić zakupy. Dzisiaj 3 małe alejki zawalone paletami, że nie dało się nawet przecisnąć, a w innych alejkach również pojedyncze palety... to jest najgorsze w tym dyskoncie. Poza tym parking na dole potrzebuje remontu, pełno dziur i błota, ciężko przejechać samochodem, przejść oraz przejechać wózkiem dziecięcym, o osobach niepełnosprawnych na wózku nie wspomnę. Jako dyskont macie dobre promocje, ale najczęściej brak towaru. Brakuje często warzyw, nie raz spotkałam się z sytuacją, że o godzinie 12 były praktycznie puste półki na alejce z warzywami i owocami, zostały pojedyncze, nieświeże sztuki z wczoraj. Mała biedronka i do remontu, alejki powinny być szersze, mniej palet a więcej kas samoobsługowych.

  3. Izabela Pyszczak ★★☆☆☆

    Po dzisiejszym dniu mam tak negatywne o tym personelu w tym sklepie że tragedia na czele z panią kierownik co powinna dawać przykład pracownikom nie dziwne wcale że pracownicy są nieuprzejmi jeżeli sama kierowniczka jest nie uprzejma i chamska a jeżeli są przemęczeni pracą to niech idą na zwolnienie pracowałam kilka lat w Auchan i nie było do pomyślenia żeby tak odzywać się do klienta

  1. Elżbieta Kocjan ★☆☆☆☆

    Nie polecam zakupów w tej Biedronce. Promocje nie wchodzą na kasie. Kupując 2kg kawy ziarnistej, na którą była promocja 1+1 przy kasie promocja nie weszła. Kasjerka nie potrafiła mi pomóc i udzielić informacji ani poprosić kierownika sklepu. Dziewczyna nieuprzejma, ani pomocna jakby nie była pracownikiem sklepu. Produkty, z których zrezygnowałam- dwie kawy kazała odnieść na półkę. Nie bardzo rozumiem takiego podejścia bo chyba należy to do zakresu obowiązków pracownika a nie klienta. Dodatkowo Pan ochroniarz poproszony o odniesienie produktu nie może tego zrobić bo „nie jest od odnoszenia rzeczy na półkę”. Pogratulować takiego personelu

  2. Maciej Ożóg ★★☆☆☆

    Otoz, kopujac na promocji parowki berlinki 2+2 gratis wisiała etykieta bez wyszczegolnienia jakich parowek dotyczy promocja tylko były podane gramy ktore odpowiadały wersji clasic a nie o smaku i promocja mi sie nie nabiła nastepnie miał byc lod gratis do wszystkich duzych lodow morleto i znowu ta sama sytuacja bo byly wyłaczenia na gramature. Jednym słowem trzeba spedzic tam poł dnia i wszystko czytac zeby kopic cos w promocji bo patrzec tylko na nagłowki to za mało.

  3. Robert Walkiewicz ★★★☆☆

    Duży wybór towarów lecz oczywiście trzeba kupić po kilka żeby niby było taniej

  1. Robert Walkewicz ★★★☆☆

    Obsługa miła panie się starają jak mogą lecz sklep dosyć ciasny poza tym dosyć brudno ja na sklep z artykułami spożywczymi

  2. Kasia R. ★☆☆☆☆

    Nie polecam sklepu. Bardzo niemiła kierowniczka- szczupła z ciemnymi długimi włosami. Z różnymi osobami się spotykam w handlu, ale z taką chamską jeszcze się nie spotkałam i to jeszcze kierowniczka(!) Nic dziwnego że obsługa jest nieuprzejma, skoro z góry idzie taki przykład... Pomyliłam się co do ceny produktu i owa kierowniczka, nie tłumacząc mi że to pomyłka, kazała sobie sprawdzić jeszcze raz cenę. Nie zdecydowałam się na zakup, więc podniesiony głosem kazała mi odnieś produkt na swoje miejsce. Oczywiście bym odniosła jeśli zachowanie pracownika było by ma miejscu. Z takim podejściem do klienta daleko Wasza sieć nie zajdzie. Wszystkim znajomym będę odradzać zakupów w Biedronce!

  3. Anna Borkowicz ★★★☆☆

    Jedna z lepiej wyposazonych biedronek w okolicy, ale zdecydowanie nieprzyjemna osoba "decyzyjna" - mam na mysli osobe ktora robila mi zwrot towaru. Od tamtej pory odwiedzam tylko wtedy kiedy musze.

  1. Agata W ★★★★☆

    Jak w każdej Biedronce trzeba uważać na zgodność ceny z pułki z ceną rzeczywistą. Nie doszukuję się tu złej woli pracowników. Wierzę, że dziewczyny po prostu nie nadarzają wymieniać wywieszek z cenami. Tak czy inaczej sprawdzajcie ceny i paragony.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Biedronka?

Biedronka znajduje się przy Placowa 1, Ustronie, 26-610 Radom, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Biedronka?

Można skontaktować się z Biedronka pod numerem +48 800 080 010

Jak można dotrzeć do Biedronka?

Do Biedronka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements