Opinie

  1. Zamek 1200 ★★☆☆☆

    Kasy samoobslugowe - spoko. Ale uporzadkuje do nich dostep. Jakies ogrodzenie, wygrodzona sciezka zeby kolejka "zawijala" sie jak na lotnisku i 1 wejscie bo kolejka zyje wlasnym zyciem, do tej strefy jest 5 kolejek.

  2. Mateusz Kolumpar ★★☆☆☆

    Ktokolwiek wpadł na pomysł przestawienia kas samoobsługowych, zdecydowanie tego nie przemyślał. Może zrobić tak, jak w Carrefourze i stworzyć jedną kolejkę? Ostatnio były 4 różne kolejki, każdy przed każdego się wpychał, bo nijak usystematyzowane to nie jest.

  3. Zorya ★★★☆☆

    Produkty często poprzestawiane na półkach, ceny przy kasie różnią się od tego co na regale. Obsługa zawsze tłumaczy to "ktoś pewnie przestawił". Zawsze trzeba patrzeć na paragon. Mięso również średnio świeże.

  1. Anna G. ★☆☆☆☆

    Opiszę sytuację sprzed trzech lat. Pani na stoisku z wędliną sprzedała mi śmierdząca, lepiącą się kaszankę, owiniętą w folię, żeby się,,nie zsychała", jak powiedziała. Gdy po powrocie do domu rozwinęłam z folii smród się rozniósł, w dotyku lepiąca. Żałuję, że nie wróciłam do sklepu i nie dałam tej pani, żeby sobie ją zjadła. Napisałam skargę, na którą odpisano mi, że,, po kontroli nie stwierdzono zepsutego towaru" Nigdy więcej nie kupiłam tam, i nie kupię, żadnej wędliny.

  2. m a ★☆☆☆☆

    W sobotę moja żona kupiła udka na wagę na niedzielny rosół, w niedzielę rano po otwarciu okazało się że udka są śmierdzące. Nie wierzę że sprzedający tego nie czuł to był okropny smród. Ta moja opinia jest tylko za to mięso bo uważam że nie ma nic gorszego jak sprzedać zepsutej żywności w dodatku mięsa.

  3. Jerzy Grabowski ★★★★★

    To sklep w którym co tydzień robimy razem z żoną zakupy. Bardzo lubimy tu przychodzić. Dlaczego? Bo to duży supermarket, w którym znajdziemy większość jak nie wszystkie potrzebne do życia codziennego produkty. Towar na półkach jest szybko uzupełniany przez duży zespół pracowników. Niedawno strefa kas samoobsługowych została rozbudowana o kilka dodatkowych plus zostały także wymienione na nowsze. A co najważniejsze spotykamy się tutaj w większości z bardzo życzliwą obsługą. Dotyczy to też dyrektora, który potrafi znaleźć czas dla klienta i cierpliwie wysłuchać jego uwag. To bardzo miłe i ujmujące. Dzisiaj w szczególności zwróciłem uwagę na ogród i bardzo szeroki wybór cebulek do nasadzenia na jesień. Dale z radością będziemy robić zakupy w tym hipermarkecie.

  1. dorota jadwiga gorka ★★★★☆

    Miejsce przyjazne dla klienta. Pasaż obfitujący w różne firmy

  2. Agnieszka Porczynska ★★☆☆☆

    jestem zadowolona z obsługi przy kasach samoobsługowych ,dziewczyny są bardzo miłe i pomocne przy obsługiwaniu polem aby z tych ks korzystać

  3. Joanna Gabryluk ★☆☆☆☆

    Obsługa niemiła, ochroniarze szczególnie. Po wejściu w jakąkolwiek interkacje się niegrzeczni i pretensjonalni. Odechciewa się zakupów.

  1. Bartosz Lewandowski ★☆☆☆☆

    Negatywnie oceniam jakoś obsługi.mozna stać i czekać na klienta panie czasu nie maja

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Auchan Radom, Ustronie?

Auchan Radom, Ustronie znajduje się przy Aleja Józefa Grzecznarowskiego 28, Ustronie, 26-604 Radom, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Auchan Radom, Ustronie?

Można skontaktować się z Auchan Radom, Ustronie pod numerem +48 224 440 222

Jak można dotrzeć do Auchan Radom, Ustronie?

Do Auchan Radom, Ustronie można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements