Opinie

  1. Martyna Raszewska ★★★★★

    Zamawiałam obiadki juz kilka razy i ani razu sie nie zawiodłam. Dzisiejsze krokiety z barszczykiem czerwonym skradły moje serce, takiego wielkiego krokieta jeszcze nie jadłam. Po jednym jestem pełna pod korek. Serdecznie polecam

  2. Ber Kol ★★☆☆☆

    Byłam tu dziś ostatni raz. Zupa jarzynowa to tłusta woda z dużą ilością ziemniaków i mało innych warzyw . Pierogi ruskie podane zimne w środku. Pani obsługująca zaproponowała nową porcję. Otrzymałam........swoją napoczętą, odgrzaną w mikrofali. Bywałam tu ponad 2 lata, niestety jest coraz gorzej. Dania nieprzyprawione, często tluste, ceny zawyżone. Jedyny plus to bezpłatny parking.

  3. Dawid Kusz ★★★☆☆

    Można zjeść znacznie lepiej za tą cenę. Ceny uważam za wysokie jak na dania które otrzymałem. Korzystałem dwukrotnie w odstępie 6-mcy. 3 szansy nie dam.

  1. Joanna Głowacka ★★★☆☆

    Niestety. Moja ocena nie będzie dobra. Dałam temu miejscu 2 razy szanse. Jedzenie takie sobie,a pani,która obsługuje,jakby była tam za karę. Nadąsana i niezadowolona.

  2. Asia ★★★★★

    Pyszne jedzenie, porcje ogromne. Na pewno nie da się stad wyjść głodnym. Fajne miejsce na rodzinny zwykły obiad, ceny tez bardzo przystępne. Dwudaniowy obiad za 27 zł. Polecam placka po zbójnicku ;)

  3. Marcin (Marselino) ★★★★★

    Wrażenia pozytywne jadam tu dość często danie dnia 27zł zupy bardzo dobre drugie dania również super, ale w Tagliatelle z kurczakiem stanowczo za dużo oleju. Niektóre dania takie jak rolady mogły by być bardziej ciepłe w środku. Ogólnie nie jest to restauracja z wyszukanymi daniami, ale bardzo dobre miejsce na codzienny obiad. Lokal położony w spokojnej uliczce, czysty dużo miejsca miła obsługa. Napewno wrócę tu zjeść coś jeszcze. W menu również pizze i katering na cały miesiąc z dowozem.

  1. Marselino ★★★★★

    Wrażenia pozytywne jadam tu dość często danie dnia 27zł zupy bardzo dobre drugie dania również super, ale w Tagliatelle z kurczakiem stanowczo za dużo oleju. Niektóre dania takie jak rolady mogły by być bardziej ciepłe w środku. Ogólnie nie jest to restauracja z wyszukanymi daniami, ale bardzo dobre miejsce na codzienny obiad. Lokal położony w spokojnej uliczce, czysty dużo miejsca miła obsługa. Napewno wrócę tu zjeść coś jeszcze. W menu również pizze i katering na cały miesiąc z dowozem.

  2. Aparatka ★★★★★

    Bardzo dobry rosół, miła obsługa. Szybki czas oczekiwania. Miejsce z klimatem. Polecam serdecznie na niedzielny obiad i nie tylko.

  3. Jurek K. ★★★★★

    Smaczne i świeże, naprawdę domowe dania. Duży wybór zup, dań mięsnych, naleśników. Świetne dania specjalne, szczególnie wątróbka, na którą "polowałem" kilka tygodni oraz schabowy i filet po parysku. Rewelacyjne naleśniki z serem i z owocami. Gratulacje dla szefowej kuchni. Nie jeden kucharz z restauracji mógłby się tam uczyć gotować. Pozdrowienia dla miłych Pań z obsługi.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Jadłodajnia Kmicic?

Jadłodajnia Kmicic znajduje się przy Filomatów 4, Trzech Wieszczów, 42-200 Częstochowa, Śląskie, Polska

Jak można dotrzeć do Jadłodajnia Kmicic?

Do Jadłodajnia Kmicic można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements