Opinie

  1. R&R ★★★★★

    Super miejsce pokoje jak i obsługa godne polecenia ..resztę zobaczcie sami

  2. Grzegorz P. ★★★☆☆

    Opinia dotyczy "pokoje u Gosi", a nie "Zakątek Reja". Warto dokładniej posprzątać kurze w pokojach (na szafach, listwa nad łóżkiem) - alergik może się wykończyć. Ręczniki nieprzyjemnie pachniały. Wspólna kuchnia niedoposażona, jest jedna z jedną lodówką na wiele pokoi. Cena 80 zł za osobę jak na ten standard to zdecydowanie za dużo. Plus to wygodne łóżka i dobra lokalizacja oraz ogródek do dyspozycji i możliwość zakupienia śniadań.

  3. Anna Garsztka ★★★★★

    Kochana Gosiu I Łukaszu bardzo dziękujemy za ciepłe przywitanie za wspaniałą atmosferę jaką nam stworzyliście jako gospodarze za piękny pokój za wspolne wieczory przy grilu dziękuję Ela,Rafał oraz Jacek z Pleszewa i Jarocin

  1. Wiesiek J ★★★★★

    Czysto, miło, kulturalnie. Domowa atmosfera. Bardzo smaczne śniadania. Ceny niewygórowane Polecam z czystym sumieniem. Ps P Petrus dał 1 gwiazdkę? Jak ktoś za 35 zl oczekuje Hiltona, to niech jedzie do Hiltona, może za te 35 zł uda mu się kupić mineralną w barze.

  2. Maria W ★★★☆☆

    Mieliśmy zarezerwowane mieszkanie czyli 2 pokoje, aneks z lodówką i łazienka. Cena 250zl doba. W pokoju było nawet czysto natomiast standard za tą cenę pozostawia trochę do życzenia. Na 5 osób w jednym pokoju wąski słupek w którym w dodatku upchnięta była jakaś stara kołdra, w drugim mała komoda z 3 szufladami. Ogólnie więc rzeczy przez cały pobyt trzymaliśmy w torbach. 4 łóżka były normalne natomiast 5 to był tapczan na którym położono dodatkowo materac, bardzo dziwne rozwiązanie. W jednym pokoju normalny płaski tv natomiast w drugim stary ogromny bez pilota, zupełnie nie wiem po co. Na dole ogólnodostępna kuchnia jeśli chce się coś podgrzać. Na terenie znajduje się nieduży basen do dyspozycji gości co akurat dla dzieci jest sporą zaletą. Można zrobić sobie grill lub ognisko (węgiel za 10zl lub drewno za 20zl dostępne u właścicieli). Dodatkowo w czwartek można dokupić wędzona rybę, również udało nam się trafić na pyszne bułki ala jagodzianki z malinami i borówkami, które kupiliśmy na drogę powrotną. Właściciele w porządku. Do centrum piechotą w jakieś 15minut można dojść. Nad jezioro trzeba już dojechać samochodem. Ogólnie nie polecam wybierać się nad j. Białe bo dojazd nieciekawy. Już lepiej wybrać się do Chmielna jakieś 9km. Jest podobno jeszcze jakieś kąpielisko mniej uczęszczane o którym powiedziała nam właścicielka ostatniego dnia więc nie zdążyliśmy sprawdzić.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pokoje Gościnne U Gosi?

Pokoje Gościnne U Gosi znajduje się przy Mikołaja Reja 16, 83-300 Kartuzy, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pokoje Gościnne U Gosi?

Można skontaktować się z Pokoje Gościnne U Gosi pod numerem +48 609 797 464

Jak można dotrzeć do Pokoje Gościnne U Gosi?

Do Pokoje Gościnne U Gosi można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements