Byłem tylko w restauracji lokal dobry czysto choć chłodno
Zdjęcia
Opinie
-
Pawel ★★★★☆
-
Mariusz Ostry ★☆☆☆☆
Witam. Największe zastrzeżenie do pani (celowo z małej litery) z akcentem zza wschodniej granicy, która odbierała zamówienie i u której płaciliśmy. Bezczelna .... Zostało naliczone 2 zł więcej niż wynikało z karty, po grzecznym zwróceniu uwagi położyła monety na blacie z oburzeniem odpowiadając: ja za Państwa zapłacę. Z przełożoną tej pani porozmawiać się nie dało, rzekomo niedostępna. Więcej tam nie zagościmy.
-
Thomas Lucas ★★★★★
Chciałbym podziękować całemu zespołowi za to wyjątkowe doświadczenie. Już od naszego przyjazdu zostaliśmy przyjęci z wielkim uśmiechem i szczególną uwagą. Pokój był nieskazitelny, wygodny i bardzo dobrze wyposażony, a wystrój inspirował spokojem i harmonią. Śniadanie było prawdziwą ucztą, z świeżymi i różnorodnymi produktami, idealne na dobry początek dnia. Dziękuję za ten niezapomniany pobyt. Gorąco polecam to miejsce i mam nadzieję, że będę miał okazję wrócić tu ponownie!
-
Janusz ★☆☆☆☆
Wygląd placków zniechęcił mnie do jedzenia już po pierwszym przekrojeniu A jak poczułem zapach tego czegoś to już mi całkiem wystarczyło . Oczywiście Zawołałem panią żeby oddać te cos spowrotem . Niestety pani nie rozumiała mnie o co mi się rozchodzi . Powiedziała że tak wyglądają placki ziemniaczane świeżo tarte na co dzień :-( Więc nie polecam uwierzcie mi zróbcie sobie placki sami , taniej i zdrowiej na tym wyjdziecie .
-
m malec ★★★★★
Jestem mile zaskoczona opcją wegetariańską, którą restauracja przygotowała na imprezę komunijną. Obsługa też bardzo miła.
-
Renata Stasiak ★★★★★
Miejsce godne polecenia, pokój czysty i wygodny, dobrze się spało, cisza i spokój. Obsługa miła i bardzo pomocna , lokalizacja super,samo centrum ,duży parking.
-
Irena zawartka ★★★★★
Restauracja godna polecenia! Miła, życzliwa obsługa,czysto i schludnie.Jedzonko bardzo smaczne ,obiad rodzinny w dużym gronie udany -wszyscy zadowoleni.
-
Opilkk ★★★★★
Byłem dziś gościem na uroczystości rodzinnej, jedzenie bardzo smaczne, obsługa również świetnie dawała radę, pomimo sporej ilosci osób, z pewnością polecam ten lokal
-
Zdzisław Golla ★☆☆☆☆
Pracowałem niedaleko i chciałem na szybko zjeść coś ciepłego. Zamówiłem flaki. W barze mlecznym zjadłbym lepsze i na pewno nie tak słone!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Restauracja Rajska Usługi Hotelowe?
Restauracja Rajska Usługi Hotelowe znajduje się przy Marszałka Józefa Piłsudskiego 3, 42-700 Lubliniec, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Restauracja Rajska Usługi Hotelowe?
Można skontaktować się z Restauracja Rajska Usługi Hotelowe pod numerem +48 606 792 641
Jak można dotrzeć do Restauracja Rajska Usługi Hotelowe?
Do Restauracja Rajska Usługi Hotelowe można dotrzeć, korzystając z poniższego linku