Opinie

  1. Ola ★★★★★

    Nasze wesele w rubinowej sali to był totalny sztos – piękne wnętrze, przepyszne jedzenie, świetna obsługa i klimat, którego nie da się opisać! Goście zachwyceni, a my spokojni od początku do końca. A teraz najważniejsze – menadżer Dominik! Człowiek z pomysłem na wszystko, który potrafi wybrnąć z każdej sytuacji z uśmiechem! Zawsze krok przed nami, gotowy pomóc, doradzić i ogarnąć wszystko, zanim zdążysz o to zapytać. Mega profesjonalny, a przy tym serdeczny i z dużym poczuciem humoru, dzięki niemu cały dzień i wesele przebiegło idealnie! Gdybyśmy mieli wybierać jeszcze raz, wybralibyśmy dokładnie tak samo! Dominik i cała ekipa – jesteście najlepsi! ❤️ Pozdrawiamy, Państwo Młodzi Ola i Krzysiek oraz świadkowa Martyna!

  2. Joanna Duralska ★★★★★

    Serdecznie polecamy organizację przyjęcia w Hotelu Rubin. Odbyło się tam nasze wesele i to ile usłyszeliśmy pochwał od naszych gości na temat jedzenia i obsługi przeszło nasze oczekiwania. Dziękujemy Panu Patrykowi, który był pierwszą osobą, z którą się „zderzyliśmy”, konkretny człowiek, kontakt był bezproblemowy i jeśli potrzebowaliśmy dowiedzieć się danej rzeczy to odpowiedź przychodziła do nas prawie natychmiastowo. Gorące podziękowania dla Pana Dominika, który był opiekunem naszego wesela i czuwał, żeby wszystko wyszło perfekcyjnie. Człowiek idealnie stworzony do tego stanowiska, kompetentny, pomocny i życzliwy. Nad poprawinami piecze sprawowała Pani Agnieszka, u której uśmiech nie schodził z twarzy, również uprzejma i z sercem do drugiego człowieka. Dziękujemy Paniom z recepcji, które kilkanaście razy musiały nanosić zmiany odnoście pokoi dla gości - dziękujemy za cierpliwość. Ukłony w stronę całej załogi kelnerskiej, która stanęła na wysokości zadania i odwaliła kawał dobrej roboty (temat kelnerów był najczęściej poruszany przez naszych gości-każdy był pełen podziwu co do ich perfekcjonizmu), nie wiem czy da się lepiej wykonać tę pracę. Brawa dla kucharzy i całej pomocy, która wyczarowała to przepyszne jedzonko na stołach - wszystko było smaczne! Szczerze dziękujemy wszystkim i każdemu z osobna, kto dołożył najmniejszą cegiełkę, aby ten dzień był wyjątkowy i lepszy niż mogliśmy go sobie wymarzyć. Joanna i Norbert Duralscy 4 października 2025

  3. Kinga Burek ★★★★★

    Miałam przyjemność współpracować podczas przygotowań do mojego wesela z managerem Panem Patrykiem Jędrusikiem. Do samego końca imprezy wszystko szczegółowo omówione i załatwione tak jak klient sobie tego życzy. Lokal sam w sobie bardzo zadbany w środku jak i na zewnątrz. Piękny ogród, czyste pokoje, przepyszne jedzenie, obsługa na wysokim poziomie, stały kontakt z managerem podczas imprezy. Powtórzyłabym RAZ JESZCZE ten dzień - zdecydowanie za szybko zleciał.. ale zostają miłe wspomnienia :) GORĄCO POLECAAAAAM!! I serdecznie pozdrawiamy Kinga&Karol :)

  1. Piotr Adamczewski ★★★★★

    Jeden z lepszych hoteli w jakim miałem przyjemność nocować. Nowoczesny, pięknie urządzony, klimatyczny. Bardzo duże pokoje. Klimatyzacja. Wszystko w przystępnej cenie. Polecam wszystkim.

  2. Adi Sadi ★★★★★

    Spędziliśmy z rodziną bardzo miłą niedzielę na przyjęciu komunijnym. Jedzenie przepyszne.Obsluga przemiła i profesjonalna. Place zabaw i atrakcje pozwalają dzieciom spędzić miło czas. Jedynym mankamentem terenu okalającego hotel jest rów - fosa, która odgradza hotel od placu zabaw. Trzeba pilnować aby dziecko do niego nie wpadło lub jakiś wujek, który się zbyt dobrze bawił za stołem:))) Trzeba by było w przyszłości ogrodzić rów jakimś małym płotkiem lub nasadzić jakiś żywopłot. Polecam

  3. Jacek Grzybowski ★★★★★

    Bardzo duża niespodzianka. Hotel nowoczesny, czysty, z bardzo dobrą kuchnią. Duży plus za cło dobowy dostęp do ekspresu do kawy, gdzie można również zaparzyć herbatę. Polecam

  1. Maciej Szymczak ★★★★★

    Wszyscy są super mili i bezproblemowi. Łóżka wygodne, śniadanie niezbyt rozbudowane, ale niczego nie brakuje. Kawa smaczna. Na minus słabo zmontowany prysznic - deszczownica sika na sufit, słuchawka nie trzyma się na miejscu (niedokręcony albo zniszczony uchwyt) - a wszystko wyglada na praktycznie nowe.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Hotel Rubin?

Hotel Rubin znajduje się przy Stary Kiełbów 57, 26-806, Polska

Jaki jest numer telefonu do Hotel Rubin?

Można skontaktować się z Hotel Rubin pod numerem +48 669 143 124

Jak można dotrzeć do Hotel Rubin?

Do Hotel Rubin można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements