Czysto, tanio i dobrze zorganizowane. Gorąco polecam ten ośrodek bo na prawdę warto odwiedzić. Byłem pierwszy raz i na pewno nie ostatni. Dobrze zarządzany obiekt który należy odwiedzić
Zdjęcia
Opinie
-
Michał Adamski ★★★★★
-
Alice D ★★★★☆
Ośrodek wygląda na fajne miejsce. Idąc w kierunku plaży przechodzi się przez wszędzie stojące samochody. Jest tu miejsce i na namioty i na kampery. Można wynająć też domki. Na terenie obiektu znajdują się toalety dla wynajmujących u są one czyste oraz te ogólnodostępne i niestety są bardzo brudne. Na terenie ośrodka znajdują się miejsca do zabawy, pikniku, są budki z jedzeniem, kawiarnia i lody. Jest siłownia na powietrzu. My byliśmy w sobotę 16 sierpnia i ludzi było dość dużo, ale udało nam się znaleźć miejsce do poleżenia. Przy plaży znajdują się pomosty, plaża dla maluchów oraz dla starszych. Można wynająć sup-a, kajaki czy też rowerki wodne. Wg regulaminu nie można wchodzić z psami i rozpalać grilla. Niestety ludzie wchodzą i nie przestrzegają tego aby pilnować swoich pupili. Nie przejmują się również rozpalaniem grilla i smrodząc na innych. Miejsce jest warte odwiedzenia mimo tych niedogodności, ale to niestety ludzie nie potrafią się zachować jak dostają coś za darmo. Bo wejście na plażę jest za darmo. Ważne że są też ratownicy między 10a18.
-
Łukasz Ziętara ★★★★★
Bardzo ciekawe i atrakcyjne miejsce. Woda, plaża (nie za duża ale jest), super plac zabaw dla dzieci, besplatna toaleta. Coś do zjedzenia też się znajdzie dobrego. Polecam
-
Pablo Hosen ★★★★☆
Miejsce spoko. Pole namiotowe trochę za małe a chętnych sporo. Sanitariaty ok, czysto i nie pachnie PRLem jak w niektórych miejscach. Woda nie należy do najczystszych ale kąpielisko samow sobie jest fajne. W restauracji można dobrze zjeść za w miarę przyzwoitą cenę. Niby miejsce przyjazne psom ale nie kąpielisko i plaża, gdzie jest zakaz. Ogólnie nie jest źle.
-
Katarzyna ★★★★★
Świetny ośrodek wypoczynkowy. Dużo atrakcji dla dzieci. Strzeżone kąpielisko. Toalety czyste i cały czas ciepła woda. Można tu spokojnie spędzić urlop. Ceny przystępne. Na pewno wrócę - polecam.
-
Darek Purchała ★★★☆☆
Fajne miejsce do wypoczynku i miłego spędzenia czasu dla dzieci plac zabaw jest na terenie ośrodka restauracja
-
Hubert Mikołajczyk ★★★★★
Nie byłem co prawda gościem a tylko startowałem w zawodach którym gościny udzielił ośrodek ale i tak bardzo mi się spodobał. Zadbany teren, ładny las i urokliwe jeziorko.
-
Nola Osiem ★★★★☆
Fajne miejsce na odpoczynek jednodniowy weekendowy wypad i pewnie urlop. Nieźle zagospodarowane miejsce w lesie nad wysokim ale dostępnym brzegiem stawu z możliwością kąpieli (prysznica zewnętrznego też). Miejsce dla dzieci młodzieży i dorosłych. Nie byłam w ośrodku (było tam kilka osób), ale są też miejsca na kemping i domki kempingowe. Przyjemne miejsce.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Ośrodek Wypoczynkowy KCRiS?
Ośrodek Wypoczynkowy KCRiS znajduje się przy Bohaterów Studzianek 30, 26-901 Kozienice, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Ośrodek Wypoczynkowy KCRiS?
Można skontaktować się z Ośrodek Wypoczynkowy KCRiS pod numerem +48 486 146 091
Jak można dotrzeć do Ośrodek Wypoczynkowy KCRiS?
Do Ośrodek Wypoczynkowy KCRiS można dotrzeć, korzystając z poniższego linku