Cisza i spokój, wokoło piękna przyroda, blisko przystanek i nad np. Mleczną łatwo się dostać, jak i do centrum. Radom jest Piękny. Obsługa bardzo uprzejma i dobrze przeszkolona, łóżko wygodne, prysznic tylko trochę wylewa na podłogę, ale ręczników starcza. Telewizor w pokoju był chociaż nie użyłem to więcej nie powiem. Pozdrawiam cały zespół pracowniczy hotelu Luka prosto z Borów Tucholskich :*
Zdjęcia
Opinie
-
Wojciech Drozd ★★★★★
-
Aleksandra Kaczor ★★★★★
Do pani Eliza Jesinek To kolejna opinia od pani która nie ma nic wspólnego z prawdą! Nigdy pani nie była u nas w hotelu,nie jadla,nie korzystała z łazienek a tym bardziej z noclegu! Nie mamy kucharza a kucharkę tak dla jasności droga pani.Obsługa hotelu jest na wysokim poziomie zwłaszcza co do kultury obsługi gości. Pani opinie są krzywdzące i wyssane z palca ,nie wiemy czy to zazdrość, nienawiść czy coś innego czym pani się kieruje pisząc je dby nam zaszkodzić. Wiemy że po sąsiedzku ma pani działkę użytkowa ale to nie zmienia faktu że jeśli coś pani przeszkadza wypadałoby zwyczajnie po ludzku przyjść i porozmawiać (tak jak inni nasi sasiedzi-rozwiazac problem)a nie wypisywać oszczerstwa na portalach internetowych. Pozdrawiamy - obsługa hotelu Luka
-
Tomasz Szymaniak ★★★★★
Organizowałem tu 40te urodziny kobiety i szczerze polecam. Bardzo fajny klimat w oranżerii, bardzo dobre jedzenie, dania główne i przystawki, przystępne ceny, można imprezować do ostatniego gościa, pomocna i z bardzo dobrym podejściem szefowa, Pani Ola.
-
Izabela Rotuska ★★★★★
Najlepsza sala do organizacji przyjęcia! Jedzenie było przepyszne, porcja bardzo duże. Wystrój sali jest nieziemski, nie spotkałam się jeszcze z tak piękna sala. Ogród zimowy robi wspaniała atmosferę. Obsługa świetna. Przez całe swoje przyjęcie weselne czułam się zaopiekowana i o nic nie musiałam się martwić. Panie z obsługi uprzejme i wszystko da się dogadać. Polecam serdecznie.
-
Michał Wiśniewski ★★★☆☆
Hotel w spokojnej części Radomia, blisko lasu. Dobry dojazd. Parking bezpłatny dla gości. Ciekawy ogród zimowy z mnogością roślin. Obiadokolacja dostępna za 35 zł (zupa i II danie) i całkiem smaczne, śniadanie podstawowe, stół szwedzki. Generalnie dla mniej wymagających będzie spoko, w podróży służbowej na jedną noc da się radę. Na dłużej? Kwestia do zastanowienia się.
-
Monika Mroz ★★★★★
Bardzo dobre jedzenie. Śniadanie super. Panie na recepcji bardzo sympatyczne i pomocne
-
Grzegorz Młynarczyk ★★☆☆☆
Sala z roslinami fajna. Jedzenie srednie ale mozna sie najesc. Osobiscie wole mcd a w tej cenie spodziewal bym sie o niebo lepiej
-
Monika Wodecka ★★★★★
Jedzenie bardzo dobre. Przede wszystkim świeże, w dużych ilościach. Obsługa bardzo miła. Polecam
-
lukasz chentkiewicz ★★★★★
Sylwester 2022, rewelacja, stół syto zastawiony, nie do przejedzenia. Jedzenie pyszne! To kolejna impreza, na której tam byłem i tym razem też się nie zawiodłem. POLECAM!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Hotel Luka Radom Restauracja?
Hotel Luka Radom Restauracja znajduje się przy Piotra Michałowskiego 1, Pruszaków, 26-612 Radom, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Hotel Luka Radom Restauracja?
Można skontaktować się z Hotel Luka Radom Restauracja pod numerem +48 730 744 668
Jak można dotrzeć do Hotel Luka Radom Restauracja?
Do Hotel Luka Radom Restauracja można dotrzeć, korzystając z poniższego linku