W szoku jestem że tylko 3.6 gwiazdki. Cenowo bomba niecałe 50 zł za dużą pizzunie z dodatkami. Ser ciągnący się ciasto puszyste oraz mięciutkie państwo zza lady mili oraz pomocni nie tylko w kwestii gastronomicznej. Jedyna rzecz która mi przeszkadzała to kiczowaty amerykański hard rock z telewizora który nie pasuje do klimatu knajpy. Ogółem 5+
Zdjęcia
Opinie
-
Totix ★★★★★
-
xTokimechi ★★★★★
piękne, pyszne miejsce.Brzuch boli od pizzy bo taka pyszna można bardzo dobrze się najeść.Pozdrawiam z kolegami.
-
Maćko z Lasu ★★★☆☆
Zamówiłem pizzę grecką, nie chciałem w niej pomidora, ale nie chciano mi wymienić na inny składnik, pierwszy raz spotykam się z takim podejściem. Więc wziąłem bez pomidora i byłem stratny na jednym składniku. Ogólnie pizza dobra dlatego 3 gwiazdki a nie jedna. Edit: prosiłem o zamianę pomidora na inny składnik, krewetki miały być dodatkowo, ale usłyszałem że określone składniki są wyliczone do danej pizzy i nie zmieniacie i ewentualnie mogę sam skomponować co by mnie znacznie drożej kosztowało. Pizza 40 cm za 50 zł to nie jest niska cena więc na przyszłość więcej elastyczności bo z takim podejściem daleko nie zajedziecie.
-
Ewelina Zaborowska ★☆☆☆☆
Pizza serowa miała być,(ta pizza sera nie widziała. Frytki(nie dobre,nie dały się zjeść,były chyba z dnia poprzedniego,nie zjadłam,bo się tego zjeść nie dało ) Zapiekanka-spalona(czarna była,a składników było,tyle że nie było). Kubełek (mięso spalone i zakryte 3/4pudelkiem surówki ). Oczywiście,po tel zero skruchy,a wręcz przeciwnie (,porażka.) A jeszcze nie dawno,to była najlepsza pizzeria w Bialobrzegach. Obsługa,ech szkoda gadać..
-
Katarzyna Kowalczyk ★★☆☆☆
Dziś zamówiłam zwykłą pizzę z pieczarkami i szynką, w rozmiarze giga. Rozmiar pizzy faktycznie duży, ale ciasto tak cienkie, że nie czuć go w ogóle, jedynie na brzegach było widać że ono faktycznie jest. Przez to pizza była strasznie sucha, i dosyć twarda. Dowóz w czasie, jednak pizza nie była gorąca, jedynie lekko ciepła. Zdecydowanie nie warta 52zł, które za nią zapłaciłam. Kiedyś była lepsza...
-
Piotr W. ★★★★☆
Ładnie wykończony lokal w środku, całkiem miła obsługa, pizze duże, dobre, przystępne ceny...
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Pizzeria Vega?
Pizzeria Vega znajduje się przy Krakowska 80B, 26-800 Białobrzegi, Polska
Jaki jest numer telefonu do Pizzeria Vega?
Można skontaktować się z Pizzeria Vega pod numerem +48 663 283 883
Jak można dotrzeć do Pizzeria Vega?
Do Pizzeria Vega można dotrzeć, korzystając z poniższego linku