Opinie

  1. Totix ★★★★★

    W szoku jestem że tylko 3.6 gwiazdki. Cenowo bomba niecałe 50 zł za dużą pizzunie z dodatkami. Ser ciągnący się ciasto puszyste oraz mięciutkie państwo zza lady mili oraz pomocni nie tylko w kwestii gastronomicznej. Jedyna rzecz która mi przeszkadzała to kiczowaty amerykański hard rock z telewizora który nie pasuje do klimatu knajpy. Ogółem 5+

  2. xTokimechi ★★★★★

    piękne, pyszne miejsce.Brzuch boli od pizzy bo taka pyszna można bardzo dobrze się najeść.Pozdrawiam z kolegami.

  3. Maćko z Lasu ★★★☆☆

    Zamówiłem pizzę grecką, nie chciałem w niej pomidora, ale nie chciano mi wymienić na inny składnik, pierwszy raz spotykam się z takim podejściem. Więc wziąłem bez pomidora i byłem stratny na jednym składniku. Ogólnie pizza dobra dlatego 3 gwiazdki a nie jedna. Edit: prosiłem o zamianę pomidora na inny składnik, krewetki miały być dodatkowo, ale usłyszałem że określone składniki są wyliczone do danej pizzy i nie zmieniacie i ewentualnie mogę sam skomponować co by mnie znacznie drożej kosztowało. Pizza 40 cm za 50 zł to nie jest niska cena więc na przyszłość więcej elastyczności bo z takim podejściem daleko nie zajedziecie.

  1. Ewelina Zaborowska ★☆☆☆☆

    Pizza serowa miała być,(ta pizza sera nie widziała. Frytki(nie dobre,nie dały się zjeść,były chyba z dnia poprzedniego,nie zjadłam,bo się tego zjeść nie dało ) Zapiekanka-spalona(czarna była,a składników było,tyle że nie było). Kubełek (mięso spalone i zakryte 3/4pudelkiem surówki ). Oczywiście,po tel zero skruchy,a wręcz przeciwnie (,porażka.) A jeszcze nie dawno,to była najlepsza pizzeria w Bialobrzegach. Obsługa,ech szkoda gadać..

  2. Katarzyna Kowalczyk ★★☆☆☆

    Dziś zamówiłam zwykłą pizzę z pieczarkami i szynką, w rozmiarze giga. Rozmiar pizzy faktycznie duży, ale ciasto tak cienkie, że nie czuć go w ogóle, jedynie na brzegach było widać że ono faktycznie jest. Przez to pizza była strasznie sucha, i dosyć twarda. Dowóz w czasie, jednak pizza nie była gorąca, jedynie lekko ciepła. Zdecydowanie nie warta 52zł, które za nią zapłaciłam. Kiedyś była lepsza...

  3. Piotr W. ★★★★☆

    Ładnie wykończony lokal w środku, całkiem miła obsługa, pizze duże, dobre, przystępne ceny...

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pizzeria Vega?

Pizzeria Vega znajduje się przy Krakowska 80B, 26-800 Białobrzegi, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pizzeria Vega?

Można skontaktować się z Pizzeria Vega pod numerem +48 663 283 883

Jak można dotrzeć do Pizzeria Vega?

Do Pizzeria Vega można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements