Opinie

  1. Seroo ★★★★★

    Na osobne słowa uznania zasługuje bardzo miła oraz profesjonalna obsługa. Co do jedzenia jest bardzo smaczne, szczególnie polecam tatara. Najtaniej nie jest, ale warto przyjść, zjeść. Polecam.

  2. Anna Bieńkowska ★★★★★

    Jedzenie bardzo dobre (zamówiłyśmy 2 pizze), jedynie trochę spalone od dołu i boki ;) dodatki jednak świeże i bardzo aromatyczne Wnętrze klimatyczne, czuć Włochy Wino, piwo i drinki , które zamówiłyśmy również bardzo dobre i efektownie podane Kelnerka, która nas obsługiwała była mało nami zainteresowana, to na minus niestety Musiałyśmy same podchodzić do baru lub prosić innych kelnerów o podanie czegoś Serdecznie polecam to miejsce na randkę czy wyjście z przyjaciółmi :)

  3. R M ★★★★★

    To właśnie tu jadłem najlepszy tatar di Manzo, który smakował wyjątkowo, bardzo estetycznie podany na talerzu pod szklanym kloszem wędzarki smak nieziemski.Żona zamowiła deskę serów i wędlin wraz z dodatkiem past i oliwek do tego pieczywo nasączone oliwą również estetycznie podane to dopiero przystawki .A teraz dania główne ,: sandacz w delikatnym kremowym sosie curry przypadlł do gustu mojej żonie ja wybrałem karkówkę z kluseczkami z dodatkiem fasoli i jarmużu z duszonym jabłuszkiem cudowny smak. Naszą ucztę ukoronował deser tiramisu pistacjowe z dodatkiem syropu limonkowego który uszlachetnił smak pistacji bardzo polecam.W restauracji panuje bardzo przyjemny klimat ,wzorowa obsługa czuwa nad tym aby dania na stół były podawane stopniowo po kolei a nie wszystkie naraz zamówione.Toalety bardzo czyste,przestronne,miły zapach.Z czystym sumieniem polecam tę restaurację tym którzy oprócz zaspokojenia głodu cenią smak tego co spożywają. Mam nadzieję że gdy tu wrócę będzie tak samo cudownie jak dzisiaj.

  1. Iga Podkowa ★★★★☆

    Ciekawe opcje pizzy, która jest bardzo dobra. Super atmosfera i miła obsługa

  2. Łukasz Kalbarczyk ★★★★★

    Bardzo dobra pizza, niezła oliwa do niej, makaron i risotto też dobre. Fajny klimatyczny lokal.

  3. Agnieszka Małyszczuk ★★★★★

    Miejsce bardzo przyjemne, klimatyczne, bardzo miła i sprawna obsługa, jedzenie smaczne, porcje wystarczające. Cenowo? Tanio nie jest, powiedzmy wyższa niż średnia półka, ale to chyba nic dziwnego w dzisiejszych czasach.

  1. Przemek Stępniewicz ★★★★★

    Mega włoskie jedzenie, fajny wystrój wnętrza i obsługa na wysokim poziomie. W ogródku często muzyka na żywo.

  2. Michał Tkaczyk ★★★★☆

    Pizza wyśmienita ! Cienka, chrupiąca i zróżnicowana ! Ale ceny innych dań jak na to miasto wysokie wiec odejmuje jedna gwiazdkę. Beza również nas nie powaliła lecz była po prostu smaczna.... Jeśli chodzi o lokal to super wystrój. POLECAM

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Casa Verde Ristorante Pizzeria?

Casa Verde Ristorante Pizzeria znajduje się przy Szewska 14, Miasto Kazimierzowskie, 26-600 Radom, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Casa Verde Ristorante Pizzeria?

Można skontaktować się z Casa Verde Ristorante Pizzeria pod numerem +48 883 111 470

Jak można dotrzeć do Casa Verde Ristorante Pizzeria?

Do Casa Verde Ristorante Pizzeria można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements