Apartament 3 jest przestrzenny (dla 4 osób wystarczająy), ciepły. Ale plamy na suficie i naczynia, które trzeba było pozmywać jeszcze raz. Apartament 1 dużo lepszy, ciut droższy ,ale niestety ilość miejsc dla spania nam nie odpowiadała.
Zdjęcia
Opinie
-
Julia Siemaszko ★★★☆☆
-
Iwona P. ★★★☆☆
Hotelik ogólnie przyjemny, ale znajduje sie obok jakiejś fabryki, która w nocy bardzo utrudnia wypoczynek.
-
Beata Foińska ★★★★☆
Czytając opinie o hotelu szczerze wystraszyłam się, że wybrałam ten hotel.Nie było wolnych pokojów z łazienką w pobliżu klasztoru jasnogórskiego i to zadecydowało.Oczekujac dramatycznie brudnego starego hostelu otworzyłam drzwi dużego apartamentu .W środku czysto, pościel wyprasowana, duża lodówka jak na hotel,zlewozmywak,duża szafa,komoda.Jestem bardzo zadowolona z pobytu, potrzebowałam noclegu a za małą kwotę miałam komfortowy apartament.Dziekuje.
-
Dana Shotropa ★★☆☆☆
W ogóle nie polecam. Nieprzyjemny właściciel. Zarezerwowaliśmy pokój z półtoramiesięcznym wyprzedzeniem, a po przyjeździe zostaliśmy umieszczeni w innym pokoju, mówiąc, że ten, który zarezerwowaliśmy, był zajęty. Brakowało wszystkich obiecanych i określonych szczegółów kuchni. Podnieśli również cenę, zamiast ceny uzgodnionej z góry i zapłaconej z góry, powiedzieli inną cenę do zapłaty. A jeśli nam się to nie podobało, kazali nam odejść. W pokoju niesamowicie śmierdziało papierosami i nawet zanim wyszliśmy, zapach nie zniknął. Polecam zaoszczędzić pieniądze i nerwy i znaleźć coś lepszego.
-
Eryk Drąg ★☆☆☆☆
W apartamencie zimno. Jeden z grzejników zakręcony i zastawiony meblami, a pozostałe miały usunięte pokrętła do regulacji temperatury, a poza tym drzwi zewnętrzne niezbyt szczelne. W łazienkach brak jakichkolwiek grzejników. Przez zepsuty bojler brak ciepłej wody w mieszkaniu. Właściciele mimo iż wiedzieli że nie działa i nie ma ciepłej wody umieścili nas w tym apartamencie. Podczas naszej nieobecności właściciele bez naszej wiedzy weszli do pokoju gdzie były nasze prywatne rzeczy. Nie poinformowali nas też o swoim wejściu nawet po tym zdarzeniu. Następnie po naszym powrocie wieczorem następnego dnia obsługa kazała nam wpuścić hydraulika aby wymienił bojler co zajęło mu dwie godziny, mimo że nie byliśmy poinformowani że będą takie prace prowadzone. Po całej sytuacji właściciele nawet nas nie przeprosili za komplikacje. Dodatkowo w apartamencie pozostały śmieci po poprzednich lokatorach a cześć sprzętu nie działała poprawnie. Osobiście nie polecam i więcej nie skorzystam z ich usług.
-
Jan Kowalski ★★★★★
Świetnie zlokalizowane miejsce. Pokoje czyste. Łazienki ładne, nowoczesne i pachnące. Obsługa bardzo miła i pomocna. Polecam : )
-
Aleksandra Kamińska-Grzesiak ★★★★☆
Czysto, rozsądny stosunek ceny do jakości. Aneks kuchenny to dumnie nazwuany czajnik , lodówka talerze i sztućce. Jajecznicy na śniadanie nie zrobisz.
-
Szymon Polak Made in Poland ★★★★★
Jestem zadowolony. Zabrakło jedynie kuchenki. Żona chciała coś upitolic na ciepło. Jedzone było na mieście, i luz mnie pasowało. Czysto w granicach tolerancji. Obsługa sprawna i sympatyczna. Kontakt był pomimo świąt, to w zasadzie najważniejsze. Wciskam 5* bo ogólna ocena jest trochę za niska. Byłem w apartamencie 2 i tenże z czystym sumieniem polecam. Relacja cena-jakość sprawiedliwa.
-
Edzia Fredzia ★☆☆☆☆
Moze i klimatyczny, jednak komfort daje wiele do życzenia. Jest zima za oknem ledwo plus. Grzejniki grzaly tylko gdy odebraliamy wczoraj apartament, teraz juz od 7 zimne, nie grzeją, wiec zimno. Do tego oszczędności na personelu chyba, ponieważ brud w części kuchennej taki, ze mdli na sam widok. Sztucce brudne i klejące, szuflada z nimi również. Szafki z naczyniami również dawno scierki i detergentu nie widzialy. Pobity kubek odwrocony zbitym uchem (brawo za kreatywność) Garnki z resztkami niedoczyszczonej, przypalonej zywnosci. No i ten plyn do naczyn chyba 5x rozcienczny z wodą. Zakupilam gąbki do mycia naczyń, ponieważ nie ma na stanie. Zostawilam, może w koncu ktoś użyje do mycia. Lazienka i toaleta również brudne, z grzybem w kabinie prysznicowej. Co z tego, ze na pierwszy rzut oka ladny apartament, skoro taki brud i nielad panuje? Aaa i sofa wymaga naprawy. Prawie spadlam opierajac sie o jej popsuty bok... Tragedia. Mi osobiście byloby wstyd komus wynająć, ale widac nie liczy sie gosc, tylko pieniądz.
-
Zuzanna Bajor ★★★☆☆
Miejsce bardzo ładne, czyste i zadbane. Cena rozsądna a nawet niska. Jedyny problem jest z rezerwacjami. Nieraz zdarzyło się, że rezerwowałam nocleg tydzień wcześniej, przyjechałam na miejsce i okazało się, że nie ma dla mnie pokoju, bo np wyskoczyło im wesele... Więc polecam na spontaniczny nocleg, planowane noclegi natomiast radzę szukać gdzie indziej.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres APARTAMENTY KOMFORT?
APARTAMENTY KOMFORT znajduje się przy Krótka 19, Stare Miasto, 42-200 Częstochowa, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do APARTAMENTY KOMFORT?
Można skontaktować się z APARTAMENTY KOMFORT pod numerem +48 517 341 338
Jak można dotrzeć do APARTAMENTY KOMFORT?
Do APARTAMENTY KOMFORT można dotrzeć, korzystając z poniższego linku