nie polecam hostelu ponieważ drzwi się nie zamykały był problem z kontaktem do właściciela łóżka były skrzypiące jak na te czasy budynek wymaga remontu myśle że w Gdyni są lepsze hostele do wyboru więc nie polecam tego hostelu
Zdjęcia
Opinie
-
John __ ★☆☆☆☆
-
Słodkie Kotki ★☆☆☆☆
Niestety, pobyt w tym obiekcie w Gdyni był bardzo rozczarowujący. Po pierwsze, dostęp do pokoju był utrudniony z powodu źle działającego zamka. W pokoju na ścianie znalazłam pleśń i plamę przypominającą krew oraz paznokieć na podłodze, co świadczy o niedostatecznym sprzątaniu. Dodatkowo woda w zlewie w kuchni nie odpływała, przez co nie można było przygotowywać posiłków. Na koniec, problem z zamknięciem drzwi do mieszkania. Warto również wiedzieć, że mieszkanie znajduje się NA 4 PIĘTRZE, co nie zostało przez właściciela wspomniane. Jedyny plus to dobra lokalizacja, ale czy warto? Odpowiedzcie sobie sami. Ogólnie, to co zastałam w pokoju jest niedopuszczalne i obrzydliwe! Nie polecam tego miejsca, za taką cenę można znaleźć zdecydowanie lepsze warunki.
-
Тетяна Покорська ★★★★☆
Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w hostelu. Można się dogadać z właścicielem, mogliśmy zostawić walizki przed zameldowaniem. Świetna lokalizacja, 5 minut do plaży, 15 do dworca, wszystko na piechotę. Polecamy!
-
Magdalena Kossakowska ★★☆☆☆
Pobyt w ostatni weekend. Tu nie powiem nic nowego - lokalizacja fajna. IV piętro w kamienicy - może być zadyszka, na Bookingu nie było informacji na ten temat. Procedura wejścia do środka troszkę jak z horroru. Światła w przedpokoju nie było. Wiadomość wysłana do właściciela - dnia następnego nadal brak światła. Mało przytulnie, niezbyt czysto. Przez noc lub dwie można się przemęczyć. I tyle...
-
Ewelina R. ★★☆☆☆
Zdjęcia, którymi Państwo dysponują i przedstawiają hostel są zupełnie niezgodne z rzeczywistością. Brak informacji w mailu o numerze pokoju-informacja o tym gdzie znajdują się klucze nieprawdziwa. Klucze są pozostawione w drzwiach - i chyba według Państwa toku myślenia trzeba chodzić, otwierać każdy pokój i domyślać się czy to ten. Stan łazienki całkowicie odbiega od jakiejkolwiek normy. Rozumiem, że w dużej mierze jej czystość zależy od osób wynajmujących w danym czasie, niemniej jednak brud, odpadające elementy to zaniedbania Państwa a nie najemców. Brak podstawowych środków np. papieru toaletowego - rozumiem, że danego dnia może się skończyć, ale od początku pobytu do końca nie pojawił się ani razu... -mimo że Pani,która szykowała pokój dla następnych osób pojawiła się na miejscu. Super lokalizacja i tylko tyle.
-
Julia Czarniak ★★☆☆☆
Wystrój i lokalizacja bardzo dobre. Problemem jednak jest brak parkingu, trzeba go szukać wokół a większość była płatna. Do tego śmieci z kosza nie były wyniesione. Zaletą byłby czajnik w pokoju ponieważ kuchni nie znaleźliśmy.
-
Ewelina Augustowska ★☆☆☆☆
Najlepsze co ten hostel ma w sobie to lokalizacja, reszty nie polecam okropnie brudna łazienka i zapchany prysznic, pościel czysta ale pokoje niesprzątane od roku założenia - 2017, słaby kontakt z właścicielem i jeden komplet kluczy.. kluczy do mieszkania, nie wspomnę o kluczach do pokoi. Serdecznie nie polecam.
-
S.G GORA ★★★★★
Hostel w starej klimatycznej kamienicy ,jest sprzątany ,regularnie,parkiety by mogły być odnowione ,lakierowane...ale w środku sezonu,nie da rady...przepiękne białe drzwi.
-
Katarzyna Willmann ★☆☆☆☆
Najgorszy hostel w jakimkolwiek byłam! Wszech obecny brud, grzyb Przez cały pobyt nie miałam klucza do pokoju, co za tym idzie każdy miał do niego dostep, wieczny problem z drzwiami wejściowymi do mieszkania. Brak podstawowych środków czystości. To miejsce powinno zostać zamknięte. Najgorszy pobyt w moim życiu Podejście właścicielki skandaliczne, zero zainteresowania i kłamstwa. Odradzam!!! Omijać szerokiemu łukiem!
-
Klaudia Prusakhujhh2hi1 ★☆☆☆☆
Byliśmy dokładnie tydzień temu. Warunki tragiczne. Brudne posciele , toalety oraz prysznice nie sprzątane ani razu w. Ciągu naszego pobytu. Mało tego. W drugi dzień pobytu staliśmy ponad godzinę pod drzwiami bo inny gość zabrał klucze od mieszkania (jeden komplet na 4 pokoje ) po dodzwonienie się do właściciela (po kilku połączeniach ) usłyszeliśmy "że pan nic za to nie może że ktoś zabrał klucz " . Generalnie nie polecam . Zdjęcia nie mają nic wspólnego z rzeczywistym stanem mieszkania .
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Hostel Gdynia 2017?
Hostel Gdynia 2017 znajduje się przy Armii Krajowej 13, Śródmieście, 81-391 Gdynia, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Hostel Gdynia 2017?
Można skontaktować się z Hostel Gdynia 2017 pod numerem +48 533 834 070
Jak można dotrzeć do Hostel Gdynia 2017?
Do Hostel Gdynia 2017 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku