Oceniam restauracje, nie hotel. Wzięliśmy zupe rybna i żurek. Rybna pyszna ale wrzątek, jakby Dopiero gotowana, żurek ciepły lekko podgrzany I Dużo mniej aromatyczny niż rybna. Herbata zimowa super, ale nie było w menu i musieliśmy sami o nią dopytać. Wzięliśmy kopytka z sosami - byly nadzwyczaj miekkie + buraczki Bardzo dobre. Ale prawie zjedliśmy kopytka Kiedy wjechały buraczki ( musieliśmy sie o nie pare razy dopytywać, więc chyba były robione dopiero co). Ogólnie bardzo przyjemne miejsce, piękne wnetrze. Można odpocząć, nabrać sił, posilic się i ceny wydają się bardziej rozsądne niż w Karwi (ok 20% taniej przy zachowaniu jakości). Ogólnie polecamy!
Zdjęcia
Opinie
-
Katarzyna S. ★★★★☆
-
Maciek Piotrowski ★★★★☆
Bardzo dobra kuchnia, smaczne dania w niewygórowanych cenach. Hotelu nie oceniam, byliśmy tylko gośćmi w restauracji. Polecam serdecznie.
-
Emi Pruszyńska ★★★★★
Byliśmy z mężem na obiedzie w tej restauracji – mąż zaprosił mnie na randkę i był to naprawdę wyjątkowy dzień! Od samego początku zachwyciła nas ciepła, przyjemna atmosfera, świetna muzyka i bardzo miła obsługa, która dbała o każdy szczegół. Na początek zamówiliśmy grzane wino oraz rozgrzewającą herbatkę – idealne na chłodniejszy dzień. Później przyszła pora na dania główne: zrazy z jelenia z zasmażanymi buraczkami i kluskami śląskimi oraz łososia z ananasem i gruszką, podanego z zapiekanymi ziemniakami. Wszystko było pyszne, świeże i pięknie podane – prawdziwa uczta dla podniebienia! Na deser zamówiliśmy szarlotkę oraz lody o smaku słonego karmelu – oba desery były wyśmienite, idealne zwieńczenie tak smacznego obiadu. To miejsce ma w sobie niepowtarzalny klimat – doskonałe jedzenie, świetna obsługa i muzyka, która tworzy przyjemny nastrój. Na pewno wrócimy tam jeszcze nie raz ❤️
-
Sławomir Rowski ★★★★★
W dniu wczorajszym zajechaliśmy w trzy osoby do restauracji Avena. Zamówiliśmy kawy i bezy Pavlowa. Było bardzo smacznie, beza absolutnie wyjątkowa - raj dla podniebienia. W ubiegłym roku przyjeżdżalismy tu na dobre obiady ale ta beza jest wzorem doskonałości kulinarnej. To uzupełnia przemiła i wzorowa obsługa. Polecamy to miejsce.
-
Jan Kuldanek ★★★★★
Zamówione danie obiadowe - żurek i schabowy - podane beż zbędnej zwłoki. Zarówno zupa jak i drugie danie smacznie przyrządzone, pokłony kucharzowi, podane przez miłą uśmiechniętą kelnerkę. Podróżującym w sronę morza przez Krokową bardzo polecam
-
Wojtek Kamień ★★★★★
Polecam to miejsce, gdzie zjedliśmy bardzo smaczny obiad. Za miłą obsługę oraz umiarkowane ceny bardzo dziękuję. Pozdrawiam
-
Maciej Jakóbczyk ★★★★★
Restauracja jest świetna! Dawno nie jadłem lepszego jedzenia i mogę śmiało polecić wszystkim przejeżdżającym! Z noclegu nie korzystałem więc nie wiem jak to wygląda ale jedzenie jest naprawdę super Obsługa również miła pomocna, zawsze wszystko poda ;)
-
Bosman JWR ★★★★★
Polecam jak najbardziej! Szukaliśmy miejsca z dobrym jedzeniem poza sezonem i nie zawiedliśmy się, pyszne dania, kuchnia Polska i lokalna, menu dla dzieci, świetny klimat i przemiła obsługa :)
-
MARCUS usługi remontowe Marek Frydrychowski ★★★★★
Fajny klimat restauracji. Świetna obsługa. Pyszne jedzenie.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres AVENA Zajazd - Restauracja?
AVENA Zajazd - Restauracja znajduje się przy Żarnowiecka 2a, 84-110 Krokowa, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do AVENA Zajazd - Restauracja?
Można skontaktować się z AVENA Zajazd - Restauracja pod numerem +48 583 512 026
Jak można dotrzeć do AVENA Zajazd - Restauracja?
Do AVENA Zajazd - Restauracja można dotrzeć, korzystając z poniższego linku