Opinie

  1. Paulina Mira ★★★☆☆

    Lokalizacja super .Hotel może być na jedną noc ,aby się przespać. My otrzymaliśmy pokój z łazienką i mini przedpokojem. (Czajnik oraz talerze , dwie szklanki) Łóżka wygodne ,materace miękki. Ale cena moim zdaniem wygórowana. Łazienka dawno nie widziała remontu. Pani w obsłudze miła przyjęła nas w nocy. Parking mają swój.

  2. Beata Każyszka ★☆☆☆☆

    Wyposażenie i wystrój pokoju to dosłownie podróż w czasie do głębokiego PRL-u. Obiekt jest mocno wyeksploatowany i wymaga pilnego remontu oraz wymiany sprzętów.

  3. Lucyna Zast ★★★★★

    Możliwość zaparkowania na terenie hotelu. Wykupiliśmy pokój ze sniadaniem. Pokoj miałbym z widokiem na miasto a widok z okna był na dach. Zjedliśmy w mikro jadalni z czterema stolikami. Obsługa to głośne ale miłe Panie. Przy śniadaniu brakowało mi ciszy.

  1. Kinga Szczepaniak ★★☆☆☆

    Bardzo miła obsługa, proste choć smaczne śniadanka. Lokalizacja hotelu na plus przez bliskość dworca kolejowego. Obiekt jednak widać że dość starej daty bez nakładów na odświeżenie pomieszczeń, które już by się im przydało. Podstawowe wyposażenie w pokoju, tv, czajniczek. Duży minus za pościel, poszewki nie od kompletów, poszewki na kołdry większe od samych kołder, które też były już przeżółknięte, prześcieradło z dziurami . Dziwna sprawa również przy ręcznikach, jeden trafił się z przebarwieniami i plamkami a drugi z napisem „Justyna super żonka”, pozostało zastanawiać się czy był to ręcznik hotelu czy poprzednich gości :/. Warto by było zastanowić się nad wymianą tekstyliów, nie duży koszt a napewno poprawiłoby to komfort, ponieważ takie elementy dawały odczucie brudu gdy wszystko było z innej parafii oraz z wadami.

  2. Edyta N ★★★☆☆

    Jeśli chodzi o pobyt w hotelu. Nie było najgorzej. Cena trochę odstraszała, bo za tą cenę to powinna być chociaż jakaś mała lodóweczka w pokoju. Czysto było nie powiem, wskazywał na to nawet intensywny zapach domestosa czy czegoś ulatniający się z łazienki. Pościel czysta, dodatkowe ręczniki to fajna i konieczna opcja w takich miejscach. Telewizor też fajnie, bo w razie nudy można coś obejrzeć, a kilka ciekawych kanałów było. Czajnik, szklanki i talerzyki fajnie, że były. Szkoda tylko, że łóżka były 2 osobne, a nie jedno podwójne. Minusem niestety okazał się bar. Jak chodzi o ceny to nie jest najgorzej, chociaż na talerzu też powinno być więcej, biorąc pod uwagę to co mówiła pani kucharka. Właśnie jedna pani kucharka, sama na posterunku. Mówiła, że obiad będzie za 15 minut. Człowiek chory na cukrzycę choćby, wie, że może od razu wstrzyknąć insulinę bo akurat cukier się wyrówna. Tak by było gdyby nie to, że czekaliśmy chyba około 30 minut, partner się już niepokoił, bo zaczęło mu się robić słabo. I co już chciał wracać do pokoju po coś słodkiego, bo jak inaczej sobie poradzić? Na szczęście w końcu przyszedł posiłek. Rozumiem, że pani była sama, ale wtedy nie mówi się konkretnego czasu. Lepiej powiedzieć "przepraszam, ale jestem na kuchni sama więc potrwa to około 30 minut". No i człowiek się nie stresuje. Po za tym nieciekawym incydentem, parking duży i darmowy. Internet śmigał jak złoto, bo akurat pokój mieliśmy koło recepcji, apropo pan w recepcji bardzo miły. Minusem były jakieś krzyki za oknem i słychać było głośne rozmowy przy lobby, ale to już minus pokoju na parterze. Bardzo wcześnie zamyka się bar, więc nawet nie można było pożyczyć noża do zrobienia kolacji. Więc na przyszłość, noście ze sobą jeśli nie jecie na mieście, tylko jak my oszczędnie hehe

  3. Marek K ★☆☆☆☆

    Bardzo złe warunki. Zimna woda,brak ogrzewania - teraz już ciepło, więc tak pewnie nie dokucza - obsługa bez wiedzy i doświadczenia a i alkohol im nie obcy. Nie polecam w żadnym wypadku.

  1. Maciej Wilczewski ★★★★★

    Obsługa miła pokoje przyjemne wszędzie blisko Pobyt udany i wszyscy zadowoleni

  2. Paweł Wroblewski ★★★☆☆

    Na krótki pobyt się nadaje, pokoje jak z PRL-u. Dużym plusem jest lokalizacja, wszędzie blisko.

  3. Michał Wiśniowski ★★★☆☆

    Jeśli chodzi tylko o przenocowanie bez nastawiania się na standard to ok. Łóżka są, ciepła woda prąd prysznicem jest, ale Łóżka mało wygodne, śniadania pieczywo beznadziejne (kajzerka z Biedronki, podgrzewana w piekarniku, sucha czerstwa, pieczywo suche nie świeże) , do wyboru albo jajecznica z 3 jaj albo kiełbaski, bez sera, wędlin itp... Da się przeżyć. Daje 3 bo nie nie jestem wymagający.

  1. Krzysztof Brzozowski ★★★☆☆

    Wygląd miejsca pozostawia wiele do życzenia. Jakość pokoi również, adekwatna do ceny. Poza tym czysto, obsługa pytała czy nic nie brakuje oraz czy trzeba coś donieść. Bar przy hotelu na plus. Jedzenie smaczne oraz pożywne. Udogodnienia dla niepełnosprawnych tylko na parterze. Dodatkowo w pokoju było dosyć chłodno.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Hotel - Bar HAGA?

Hotel - Bar HAGA znajduje się przy Katedralna 9, Stare Miasto, 42-202 Częstochowa, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Hotel - Bar HAGA?

Można skontaktować się z Hotel - Bar HAGA pod numerem +48 343 246 173

Jak można dotrzeć do Hotel - Bar HAGA?

Do Hotel - Bar HAGA można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements