Opinie

  1. Mariola Masłowska ★★★★★

    Delegowani Panowie bardzo zadowoleni z pobytu. Pokoje i łazienki czyste, kuchnia bardzo dobrze wyposażona, co jest bardzo ważne przy dłuższym pobycie. Bardzo dobry kontakt z wyrozumiałym właścicielem.

  2. Jarosław Dawidek ★★★★★

    Po raz kolejny bardzo bardzo zadowoleni... Pan Sebastian bardzo miły, przyjemny, cierpliwy...:) Pokoje czysciuteńkie, wszystko zadbane na najwyższym poziomie. Wszędzie blisko, wszystko na miejscu Bardzo serdecznie dziękujemy i z całego serca polecamy....

  3. Krzysztof Obrębski ★★★★★

    Super. Około pół godziny pieszo od Jasnej Góry.

  1. Anna Dawidek ★★★★★

    Wszystko na najwyższym poziomie, czyściutko, cieplutko,przyjemnie. Nie można sobie wymarzyć lepszego zakwaterowania. To był kolejny raz i na pewno nie ostatni. Z całego serca polecamy.

  2. Beata Smok ★★★★★

    Pierwszy raz gościłam u pana Sebastiana ,jestem bardzo zadowolona z całego serca polecam . Miejsce ciche ,spokojne , jest gdzie odpocząć .A chyba najważniejsze w przystępnej cenie, pokoje czyste kameralne a do tego wszędzie blisko ,niedaleko Jasnej Góry ,centrum .Super miejsce jeżeli kiedyś będę miała okazję być w Częstochowie to na pewno tam POLECAM.

  3. Anita Nosińska ★★★★★

    Bardzo profesjonalne podejście do klienta.Mila atmosfera czuje się jak w domu.Jestesmy z mężem poraz drugi i z chęcią będziemy wracać.Polecam Anita i Waldek z Gdańska

  1. Marzena Grzelak ★☆☆☆☆

    Przepraszam ,ale nie polecam!!!! W pokoju nieprzyjemnie pachniało. Zacznę od drzwi ,tekturowe przy zamknięciu można przez nie wypaść. Następne ,jak widać połamani i niechlujnie podklejone łóżka ,podłoga nie wiem czy myta. A łazienka...... od czego zacząć: nie posprzątana ,brudne ściany, pleśń, prysznic popsuty woda leciała na około tylko nie z słuchawki, lustro chyba nie pamięta ścierki jak wygląda. A kuchnia.... Chyba cofnąć się trzeba do zeszłego wieku. NIE POLECAM !!!!

  2. Tomasz W. ★★★★★

    Dobra lokalizacja, cicha okolica jakiś 15-20 minut pieszo od Jasnej Góry. Bardzo dobry kontakt telefoniczny z obsługą. Pokój ładny czysty, zadbany z telewizorem i telewizja naziemna. Łazienki na korytarzu w takiej samej ilości co pokoi. Dostęp do wspólnej kuchni dość dobrze wyposażonej .

  3. Miyu chan ★★★★★

    Mieszkałam w "Fado" dwa tygodnie. Jestem bardzo zadowolona z pobytu :) Właściciele bardzo mili i uprzejmi. Cena przystępna, pokoik przytulny, czysty, łóżko wygodne. Kuchnia czysta, w pełni wyposażona, nie trzeba wozić swoich sztućców czy naczyń bo wszystko jest na miejscu. Łazienki czyste, ogromny plus za pralkę, kosz na pranie i sznurki do suszenia w ogrodzie :) Moja koleżanka w dużo droższym hotelu nie miała możliwości uprać sobie rzeczy - nie było pralki. Lokalizacja bardzo dobra - na Jasną Górę lub do centrum można spokojnie dojść spacerkiem, w pobliżu Biedronka, Aldi i Lidl oraz przystanek autobusowy. Dzielnica domków więc w nocy cisza. Polecam "Fado"

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Noclegi Częstochowa - "Fado"?

Noclegi Częstochowa - "Fado" znajduje się przy Stanisława Wodzickiego 40, Tysiąclecie, 42-200 Częstochowa, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Noclegi Częstochowa - "Fado"?

Można skontaktować się z Noclegi Częstochowa - "Fado" pod numerem +48 509 493 813

Jak można dotrzeć do Noclegi Częstochowa - "Fado"?

Do Noclegi Częstochowa - "Fado" można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements