Lokal mieszczący się w miejscowości z największym przyrostem naturalnym. W niedzielę masa rodzin z dziećmi. Jest kącik dla dzieci ale wygląda w nim jak w chlewie. Dosłownie. Zabawki brudne a do stolika można się przykleić. Żałuję że nie zrobiłam zdjęcia. Zjedliśmy pizzę, ale raczej nie ze smakiem, gdy za oknem widzi się kucharza palącego fajkę... słaba 2!
Zdjęcia
Opinie
-
Ola Jarosz ★☆☆☆☆
-
Piotr Stosik ★★☆☆☆
Generalnie kucharz niczemu winien kotlet malo doprawiony zdarza się :D co do klimatu w sumie spoko, ale ryrajaca muzyka na full to tragedia ;/ obsluge mozna by porownac do spoznionego pksu w zimę, wszystko kwestia gustu. serdecznie pozdrawiam,
-
Monika ★★★☆☆
Wystrój sprzed 20 lat, jedzenie średnie za to ceny wysokie. Najlepiej bawi się obsługa na zapleczu, której głośnie śmiechy musi zagłuszać włączone na cały regulator radio.
-
GA DABROWSKI ★★★★☆
Burger wołowy - ogólnie sam burger jest dobry, i bułka i sosy zdecydowanie na plus, minusem jednak jest wielkość kotleta, malutki i chudziutki, przez co trudno mi opisać jego smak
-
Pioter Czoko ★☆☆☆☆
Coś okropnego, brudne sztućce, pizza bez smaku, frytki pływające w oleju. Ceny kosmos, to był pierwszy i ostatni raz.
-
Mati Jero ★★★★☆
Osobiście pizza mi smakowała na 5 gwiazdek, mojej dziewczynie na 3 gwiazdki więc średnia to 4 gwiazdki. Polecam !
-
Marta xxx ★★★★★
Pani przyjmująca zamówienie ( blondyneczka w super ładnych butkach) bardzo sympatyczna, milusia obsługa panie uśmiechnięte atmosfera i też super. Wystrój całej Italiany jest mega. A ta Wenecja na ścianie przebiła wszystko. Wracając do jedzenia to mega szok bo bardzo smaczne duże porcje i tanie. Polecam choć jestem pierwszy raz. Jedyny minus to brak parkingu ale jest dalej jakieś 150 m.
-
Krzysztof Kołoszyc ★★★★★
Pizza bardzo dobra. Prosciutto pyszne, duży plus za oliwę z oliwek dołączona do zamówienia. Dużo miejsca w lokalu, obsługa na plus. Polecam!
-
Karina Bo ★☆☆☆☆
Pizza gorzej niż średnia. Niedopieczone bardzo cienkie ciasto przykleiło się do papieru pod pizzą i ciężko było od niego oderwać kawałki pizzy. Zwiędnięta rucola na wierzchu. Kiepściutko. Nie wrócimy. Jedynym plusem było to, że pizza miała być za 20 minut i była
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Italiana Sierakowice. Pizzeria?
Italiana Sierakowice. Pizzeria znajduje się przy Słupska 2, 83-300 Sierakowice, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Italiana Sierakowice. Pizzeria?
Można skontaktować się z Italiana Sierakowice. Pizzeria pod numerem +48 586 847 085
Jak można dotrzeć do Italiana Sierakowice. Pizzeria?
Do Italiana Sierakowice. Pizzeria można dotrzeć, korzystając z poniższego linku