Bardzo fajne miejsce. Pokoje w pełni wyposażone, do dyspozycji kuchnia, w pełni umeblowana.
Zdjęcia
Opinie
-
Klara ★★★★★
-
Pawel G ★★★★★
Super miejsce! Czysto, kuchnia wyposażona. Genialne miejsce na nocleg (lub dłuższy pobyt) podczas podróży. Piękna okolica, raj dla motocyklistów. Polecam zdecydowanie
-
Mateusz Stańczyk ★★★★★
O Apartamentach pod zamkiem mogę napisać Tyle iż jest to spokojna okolica, można spędzić miło czas z rodziną i przyjaciółmi. Miejscówka zapewnia takie urozmaicenia jak plac zabaw dla dzieci, sauna 2 osobowa w apartamencie (posiadaliśmy nie wiem jak z innymi), miejsce do grillowania oraz robienia ognisk a sprzyja do tego fakt możliwości poznania zameldowanych sąsiadów za ściany... Jak nie chcesz to nie musisz jednak warto pobyć między nowymi ludźmi
-
Paweł ★☆☆☆☆
Przyjechałem w piątek około 16 . Kompleks opustoszały, zarezerwowałem pokój w stylu loft i dokupiłem możliwość użytkowania sauny jednak na miejscu okazało się że otrzymałem standardowy pokój a na drzwiach od sauny informacja że można z niej skorzystać raz dziennie o czym nie było wcześniej mowy. Po telefonie do właściciela i poinformowaniu go że nie miało to tak wyglądać stwierdził że w lofcie nie ma sauny (oczywiście brak informacji o tym przy rezerwacji) oraz łaskawie pozwolił na skorzystanie z sauny UWAGA dwa razy dziennie, a każde kolejne wejście miało być płatne. Na zmianę pokoju nie było szans choć na terenie obiektu nie było innych gości. Sam "apartament" i jego czystość pozostawiał wiele do życzenia. Telewizja nie działała, pilot wybrakowany, wifi bardzo kiepskie , w łazience niemiły zapach, środki czystości pozostałe po innych gościach, złamany uchwyt do słuchawki prysznicowej. Na plus że po telefonach do właściciela przyjechała pani od utrzymania czystości oraz Pan który wymienił wadliwy element prysznica. Nie spodziewałem się marmurów i złotych klamek w tej cenie, jednak oczekiwałem chociaż pokoju schludnego i zgodnego ze zdjęciami.
-
Andrzej Grabowski ★★★★★
Świetne apartamenty na wypad weekendowy. Polecam.
-
Monika Mering ★★☆☆☆
Ładnie, czysto. Natomiast nie do przyjęcia jest zachowanie właściciela, który został poinformowany o tym, że w obiekcie odbędzie się wieczór kawalerski i panieński wezwał policję. Państwo policjanci okazali się wyrozumiali i życzyli dobrego wypoczynku: ponieważ wiedzieli, że w pobliżu nie ma żadnych sąsiadów, bo miejsce oddalone od ulicy, natomiast Pan właściciel - zachowanie niezbyt "miłe“. Jeśli ktoś ma zamiar wynająć pod jakąś chuczniejszą okazję - raczej bym się zastanowiła. Miejsce ogólnie w porządku.
-
Mariusz Siwiński ★★★★★
Plusy: duże pomieszczenia, dobrze wyposażone, czysto, ogromny parking, sauna w cenie pokoju i w pokoju, wszystko mający aneks kuchenny, wifi przyzwoitej jakości (speed test 22/11MBs). Za to zdecydowanie 5 gwiazdek. Ale, żeby oddać sprawiedliwość naszym nerwom - nie dostaliśmy kodów dostępowych na czas, a telefonu, którego numer widnieje na ogrodzeniu nikt nie odebrał. Dzwonienie domofonem niczego nie dało. Spędziliśmy w sumie kilkanaście minut pod bramą. I chyba, gdyby nie dalsze już tylko dobre wrażenia z miejsca pobytu, to nie dalibyśmy 5 gwiazdek. Ach, no i czajnik zarasta kamieniem, co ku mojemu zdziwieniu jest standardem polskim. Miejsce polecamy - upomnijcie się o kody tuż przed przyjazdem.
-
K PR ★★★★★
Świetne miejsce do odpoczynku - również z dziećmi. Teren duży, ogrodzony z dwoma placami zabaw dużym parkingiem oraz stawem, gdzie można łowić ryby. Pokoje czyste, przestronne - część pokoi jest wyposażona w saunę! Kuchnia nieduża, ale wystarczy do przygotowania śniadań i kolacji, a nawet obiadu - są patelnie, garnuszki, talerze, sztućce i szkło, a nawet tłuczek do mięsa. Przed wejściem do większych apartamentów stoi duży kamienny grill. Przed każdym wejściem stolik i krzesła do biesiadowania.
-
Homer Simpson ★★★★☆
Bardzo ładnie wewnątrz. Pokoje czyste w nowoczesnym stylu. Niestety naokoło są raczej zakłady produkcyjne a widoków stąd raczej nie uświadczysz. Nigdy nie spędzamy zbyt dużo czasu w pokoju, raczej jest to dla nas miejsce do spania ale kiedy pogoda jest niepewna to rzeczy takie jak beznadziejnie słabe wifi i brak podstawowych kanałów TV zaczyna irytować. Miło że jest jacuzzi i mały basen. Jest plac zabaw dla dzieci. Zamiast kluczy do pokoju jest 4 cyfrowy kod co jest dość wygodne. W okolicy ok. 4km znajdują się już jeziora nad którymi można odpocząć. Jest sporo dróg dla rowerów. Jest dobrze ale mógłby być lepiej.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Apartamenty Pod Zamkiem?
Apartamenty Pod Zamkiem znajduje się przy Rzemieślnicza 4, 83-301 Łapalice, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Apartamenty Pod Zamkiem?
Można skontaktować się z Apartamenty Pod Zamkiem pod numerem +48 535 234 599
Jak można dotrzeć do Apartamenty Pod Zamkiem?
Do Apartamenty Pod Zamkiem można dotrzeć, korzystając z poniższego linku