Opinie

  1. Szymon Suchecki ★☆☆☆☆

    Jedzenie całkiem spoko ale z obsługą jest źle . ( Pani za ladą zachowuje się jakby pracowała za kare)

  2. Klaudia Rajczyk ★★☆☆☆

    Ogólnie nie polecam, obsługa już od drzwi miała problem ze wchodzimy do nich na pizzę. Za każdym razem nie można płacić za zamówienie kartą, córka chciała zamówić herbatę to nie zrobią ponieważ się czajnik im popsuł. Mały wybór napoi na półce w lodówce stoją tylko po dwie trzy sztuki, czekając na Nasze zamówienie byłam świadkiem gdzie kierowca odebrał telefon i oznajmił że czas oczekiwania na pizzę to półtorej godziny gdzie wgl nie mieli ruchu. Nie polecam

  3. Monika ★☆☆☆☆

    To, co oni nazywają pizzą, to żałosny, tłusty placek, którego nie tknąłby nawet bezdomny pies. Ciasto – jak karton z wczorajszej paczki, sos – kwaśny ściek, a „składniki” wyglądają, jakby zostały zgarnięte z podłogi. Każdy kęs to obraza dla podniebienia i zdrowego rozsądku. Ale to jeszcze nic przy tragicznej obsłudze. Ludzie tam pracujący to aroganckie, niemiłe i ordynarne osoby, które najwyraźniej nigdy nie słyszały słów „kultura” czy „uprzejmość”. Zachowują się jakby byli na jakimś targowisku – rzucają tekstami, wzdychają, przewracają oczami… człowiek ma wrażenie, że im przeszkadza, że w ogóle przyszedł.Takie coś powinno być zamknięte i zapomniane, bo tylko marnuje przestrzeń i zatruwa ludziom dzień. Jeśli ktoś chce zepsuć sobie humor, żołądek i wiarę w ludzkość – proszę bardzo, wizyta tutaj gwarantuje komplet. Reszcie radzę omijać to dno szerokim łukiem!

  1. Bicycle 1990 ★★★★★

    Zdecydowanie polecam! Pizza pyszna - świeże, idealnie wypieczone ciasto, świeże składniki, które są w stanie sprostać każdym wymaganiom. Poza smakowymi pozytywami, na pochwałę zasługuje też obsługa. Uśmiech i uprzejmość mimo późnej pory, jest rzadko spotykana. Podczas Naszej wizyty, sporo pizzy było również przygotowywane na dostawę. Mimo tego, nie musieliśmy długo czekać. Pysznie, miło, przystępnie cenowo. Wszystko co potrzebne w pizzerii :)

  2. Jarosław Baranowski ★★★★★

    Lokal mały, ale w samym centrum. Pizza dobra na cienkim cieście dobrze wypieczona. Mega jest naprawdę duża i to za dobrą cenę. Piwo "0" za 8 złotych też nie jest źle. Polecam.

  3. MrKMT10 ★★★★★

    Pyszna pizza na cienkim cieście wypieczona w punkt .

  1. Wiktoria Surowiec ★★☆☆☆

    Odradzam. Talerze są bardzo porysowane a fotele bardzo podrapane. Pizza jest BARDZO tłusta a składników wogóle nie czuć. Sos czosnkowy? To nawet nie stoi przy sosie czosnkowym. Plus tylko za ciasto a obsługa jest ok.

  2. Paulina B. ★★☆☆☆

    Byłam pierwszy raz i raczej nie wrócę. Pizza na bardzo grubym, niedopieczonym cieście zatopiona grubą warstwą sera. Na szybko można się zapchać, ale kompletnie bez smaku. W lokalu atmosfera grobowa (tylko dwa wolne stoliki, zero muzyki itp.). Obsługa niezbyt uprzejma.

  3. Damian Pałetko ★★★★★

    Fajna pizzeria, przy okazji pobytu w okolicy zajechaliśmy do niej. Pizza smaczna, obsługa pizzerii bardzo sympatyczna i uprzejma, lokal choć niewielki jest czysty i schludny. Ceny pizzy przystępne. Polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Fantazja?

Fantazja znajduje się przy Moniuszki 1, 42-310 Żarki, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Fantazja?

Można skontaktować się z Fantazja pod numerem +48 735 140 180

Jak można dotrzeć do Fantazja?

Do Fantazja można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements