Zamawialiśmy placki po węgiersku i niestety nie były zbyt smaczne. Na plus duża ilość sosu który jest naprawdę w porządku, ale niestety sam placek byl bez smaku a konsystencją przypominał bardziej omleta. Po zjedzeniu placków pojawiły się rewolucje żołądkowe więc niestety średnio mogę polecić
Zdjęcia
Opinie
-
XX X ★★☆☆☆
-
Monika Płaczek ★★★☆☆
Byliśmy na niedzielnym obiedzie, zamówiliśmy flaczki, placki po węgiersku, zapomniałam jakie to było mięso ale w sosie kurkowym i dewolaja. Dostaliśmy informację że w niedzielę nie można zamieniać w ramach dania (ziemniaków na frytki itp.) więc do zestawu dewolaja zamówiliśmy kluski śląskie osobno, po czym dostaliśmy samego dewolaja z surówką i osobno kluski, dewolaj był bez smaku jakby kucharz zapomniał dać przypraw, pierś kurczaka zawinięta i obdarzona. Po zapłaceniu rachunku przy bufecie na paragon spojrzałam później i okazało się że zapłaciłam za cały zestaw plus kluski, gdzie ze zestawu dostałam sam dewolaj z surówką. A odnośnie sosu kurkowego to dobre były te dwie połówki kurki. Flaczki i placki po węgiersku były dobre.
-
Janusz Nowak ★★★☆☆
Miałem okazję zjeść dzisiaj rosół , aby się rozgrzać przy psiej pogodzie . Niestety oprócz makaronu i zielonej pietruszki to co dostałem rosołu nie przypominało . Wywar to ciepła (nie gorąca ) czysta woda .Nie miała smaku rosołu . Nie wspomnę o tym , że żadnego oczka w tym rosole nie zauważyłem .Zjadłem tylko dlatego , bo liczyłem że to mnie rozgrzeje .Może żle trafiłem z godziną i mięso nie zdążyło jeszcze puścić swych aromatów a może tak się tam podaje coś co nazywa się rosołem
-
EDU MEDIA ★★★★★
Po raz kolejny dowiedziałam to niesamowite miejsce. Tym razem zaprosiłam moich gości z Gliwic. Byli zachwyceni niepowtarzalnym wystrojem i znajomitym jedzeniem. Stwierdzili, że przy następnej okazję mam ich kategorycznie przywieźć tutaj ponownie.
-
Artur Maślanka ★★☆☆☆
Dostałem swoją porcję dopiero w momencie, kiedy inne osoby z mojego stolika skoczyły jeść. Placki po węgiersku z posmakiem paprykowym, mnie nie podeszły. Niestety, sporo do poprawy. -- Odp.: Dziękuję za Państwa odpowiedź. Jasne, w pełni rozumiem, że takie sytuacje się zdarzają. Ale przy podawaniu dań innych gości dostałem tylko informację, że "już za sekundę podamy Pana danie", a następnie czekałem przez kolejne 25 min. O tym, że placek się rozerwał i musieli Państwo go przygotować od nowa, dowiedziałem się już przy podaniu dania, w momencie kiedy inni goście z mojego stolika zbierali się do wyjścia. Chciałem Państwu po prostu zwrócić uwagę, że jeśli wystąpi taki problem, to warto powiedzieć klientowi co się stało i uprzedzić ile to może zająć. Oszczędzi to nieporozumień i irytacji w czasie oczekiwania. Mam nadzieję, że przy kolejnej wizycie taka sytuacja się już nie przydarzy i będę mógł podnieść ocenę. Na pocieszenie dodam, że polędwiczki w sosie kurkowym mają Państwo bardzo smaczne.
-
Moniqe Kashima ★★★★★
Polecam w 100 % Stację Smaku. Jak sama nazwa mówi to jest właśnie miejsce gdzie można smacznie zjeść. Przez ponad 3 tygodnie miałam okazję smakować specjałów przyrządzonych przez Stację Smaku. Menu było urozmaicone smaczne i syte :-) Obiady jakże i hamburgery czy też pizze smakowały wszystkim członkom mojej rodziny. A smak jagodzianek zapamiętamy na pewno na długo. Obsługa również bardzo miła. I gdyby tylko można było dać więcej gwiazdek niż 5 to z pewnością bym je przyznała. Więc jeśli jesteś w okolicach i zastanawiasz się gdzie dobrze i smacznie zjeść to po prostu odwiedź Stację smaku :-D A na pewno nie pożałujesz ;-) Pozdrawiam Monika.
-
Wioletta W. ★★★★★
Bardzo miła obsługa. Pani uśmiechnięta, kompetentna i pomocna. Jedzenie super. Aromatyczny, gorący rosół. Pizza wspaniała z dobrym chrupiącym ciastem, dużą ilością świeżych dodatków. Parking okazały, dla każdego się znajdzie miejsce. Polecam tą restaurację.
-
M (mar) ★★★★★
Jadąc z Ogrodzieńca już na północ Polski, szukałyśmy jadłodajni w której dobrze zjemy, nie w gwarze (jak przy zamku), i smacznie. I nie pomyliłyśmy się. Lokal niewielki, dobry wybór dań. Postawiłyśmy na burgery i to był świetny wybór. Świeże, gorące, dobrze doprawione, dobrze skomponowane składniki.. Warto.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Zajazd Stacja Smaku?
Zajazd Stacja Smaku znajduje się przy 42-248 Julianka, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Zajazd Stacja Smaku?
Można skontaktować się z Zajazd Stacja Smaku pod numerem +48 605 837 382
Jak można dotrzeć do Zajazd Stacja Smaku?
Do Zajazd Stacja Smaku można dotrzeć, korzystając z poniższego linku