Opinie

  1. Dorota D ★☆☆☆☆

    Zatrulam sie tu pizza. Pizza wegetarianska z pieczarkami i oliwkami. Nie polecam Edit: W odpowiedzi na Panstwa odpowiedz- pizza zamawiana w ta niedziele (17.08) po 20 ( kolo 21?). Chyba w karcie nr 18

  2. Krzysztof K ★★★★☆

    Pizza zwyczajna, jak za tą cenę raczej nie ma się do czego przyczepić na plus na pewno wielkość bo w większości pizzeri duża wydaje się mniejsza niż ta tutaj. Sosy w miarę ok. Obsługa.. fatalna. Jak za karę ani dzień dobry, ani dowidzenia. Pani nawet nie pyta czy pizza ma być duża czy mała …

  3. asd asd ★★★★☆

    Nigdy nie jedliśmy na miejscu, zawsze zamawiamy z dostawą. Pizza zazwyczaj jest co najmniej dobra, chyba tylko raz na około 40 zamówionych okazała się średnia. Ostatnio 2 razy dostaliśmy prawdopodobnie co innego niż zamawialiśmy, ale nie zgłaszaliśmy tego bo byliśmy bardzo głodni a błąd polegał na tym że do naszej pizzy były dodatkowo oliwki i cebula których nie zamawialiśmy. Na paragonie było nasze zamówienie natomiast w pudełku już co innego, ilość sosów też się zgadzała. Zadbałbym o to żeby tak nie było bo często coś dodajemy/usuwamy w zamawianych pozycjach i jednak chcielibyśmy dostawać to za co płacimy. Ciasto też ma rozbieżności. Jeden raz trafiło się nawet takie w którym drożdże były za słabe albo zbyt mało czasu miały na pracę. Typowy "ugotowany" paseczek w środku ciasta. Z plusów myślę że pizza w przystępnej cenie i idealna na tzw. "gastrówę". Gdybym nadal kopcił to pewnie gościła by u nas na stole przynajmniej raz w tygodniu. Nie znajdziemy tu nic z Włoch poza słowem "pizza", ale też nie powinniśmy czuć się oszukani, bo nie taki jest target tego miejsca. Ceny myślę że adekwatne, chociaż zawsze mogłoby być taniej. Zwłaszcza cena dostawy boli gdy mieszka się dosyć blisko a jednocześnie odbiór własny wiązałby się z jedzeniem zimnej pizzy bądź z problematycznym krążeniem wokół bloków z powodu małej ilości miejsc parkingowych w pobliżu.

  1. Wiktor ★★★★☆

    Dobra pizza, składniki też niczego sobie. Za największy plus w moim przypadku należy uznać dostępność w święta - w niedzielę Wielanocną. Zdecydowałem się na Margetitte na grubym cieście na jednej z platform dowozowych. Czas realizacji zamówienia, skladniki jak i sam placek jak najbardziej na plus - jedynie co to cena - nie wiem czy poza świętami taka sama, ale jak za średniego rozmiaru Margeritte z dowozem 62 zł

  2. To Lino ★★★★★

    Pizza bardzo dobra, sos czosnkowy jest kosmiczny, a sos pomidorowy/czerwony jest też dobry ale nie robi takiego wrażenia. Duża pizza jest naprawdę duża najedzą się nią 3 osoby. Jedzenie można zamówić na podaną godzinę i zjeść odrazu po dojeździe na miejsce.

  3. Martyna Sztama ★☆☆☆☆

    Jeśli chodzi o dowóz to jest tragedia. Przemiła pani mówi, że 1,5godz a okazuje się, że nawet 2,5 się czeka . Wystarczyłoby powiedzieć, że do dwóch godzin czy dwie i pół.

  1. Rafal Majster ★★★★★

    Pizzeria na piątkę z plusem . Dziewczyny bardzo miłe, pozytywnie zakręcone. Pizza duża i pyszna . Zamówiłem własną kompozycję , dostałem dużo składników . Polecam wszystkim

  2. AU R3VØIR ★☆☆☆☆

    Tragedia. Pizza kosztowała 56zl. Składniki najgorszej jakosci, pizza przyszła totalnie zimna. W zeszłym tygodniu dali zle sosy, teraz nie dostałem ich wcale. Nie polecam.

  3. Marta Wierus ★☆☆☆☆

    Pizza została dostarczona 30 minut po podanej godzinie dostawy w dodatku zimna, jeżeli już mam płacić 12 zł za dostawę( co uważam za przesadę nawet jak na Częstochowę) to chciałabym by usługa była wykonana dobrze i na czas.jakosc usługi oraz sam smak pizzy pogorszyl się, nie polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres STREFA DOBREJ PIZZY?

STREFA DOBREJ PIZZY znajduje się przy aleja Niepodległości 46 A, Wrzosowiak, 42-216 Częstochowa, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do STREFA DOBREJ PIZZY?

Można skontaktować się z STREFA DOBREJ PIZZY pod numerem +48 343 663 636

Jak można dotrzeć do STREFA DOBREJ PIZZY?

Do STREFA DOBREJ PIZZY można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements