Nie wiem skąd tak wysokie oceny, ale daliśmy się nabrać przejeżdżając obok i wpadliśmy na pizze. Jesteśmy samo w lokalu, nikogo więcej, zamawiamy 2 pizze. Jedna wjeżdża na stół po kilku minutach, na drugą czekam …kolejne 10 min, w czasie których kolega zdążył już zjeść swoją. W dodatku moja jest ledwo ciepła. Zjadłem 3 kawałki, reszta została. Baaardzo przeciętne. Na plus bardzo miła obsługa. Ale to jakby trochę mało..:
Zdjęcia
Opinie
-
Andrzej Lasocki ★☆☆☆☆
-
Kasia L ★★☆☆☆
Ogólnie jedzenie bardzo dobre,na miejscu nie ma się do czego doczepić. Za to z dowozami zawsze jakis problem.Raz zapomnieliscie całkowicie o naszym zamówieniu w ramach rekompensaty za czekanie 2x dłuzej dostalismy zimne frytki które i tak wylądowały w koszu(Ok każdemu może się zdarzyć). Za kazdym razem zamawiam dodatkowe sosy nigdy nie są dostarczone.(zdarzyło się to 3 razy)[Do trzech razy sztuka].Ostatnio zamawiajac dwie porcje rollsow po 8.szt dostalismy tylko jeden sos.A dodatkowego oczywiście znów nie było.Więc zadzwoniłam powiadomic was,że taka sytuacja już miala miejsce któryś raz.Sosy były doliczane zawsze do rachunku może to nie jest duża kwota ale jednak...Rozmawiałam z kierowniczką ktora była bardzo miła i zaproponowała,ze w ramach rekompensaty otrzymamy bon na maila w takiej samej kwocie wydanej przy ostatnim zamówieniu.Wysłałam w smsie tak jak umowilam się z tą Panią.Chciałam dać szanse bo kazdy moze się zapomnieć i to było miłe rozwiązanie.Ale niestety znów się zawiodłam..Ehh a na prawdę lubimy to miejsce.
-
Marta Makowska ★★★★★
Bardzo miły lokal... Szczególnie w porównaniu do miejsca, które tu było! Z zimnego niby baru przemieniono to miejsce w mila restauracje z dobrym jedzeniem i fajnymi rybkami. Obsługa trochę pogubiona, ale wierzę że to jednorazowa akcja. Rollsy super! Pełne nadzienia, na bogato. Życzę jak najlepiej :)
-
Daniel Skupień ★★★★☆
Lokal w miarę fajny z dobrą lokalizacją przed wydarzeniami na hali lub arenie zuzlowej, smaczne piwko z kija i dość dobre jedzenie (rollsy), pizzy jeszcze nie kosztowałem. Miła obsługa, na minus jedna mała ubikacja na cały lokal-przy większej grupie gości kolejki że chej......
-
Mateusz ★★★★★
Mocne 4+ :) Pizza przyjechała ciepła, choć 15 min po czasie mimo bliskiej dostawy ;) Ciasto bardzo dobre, składniki również. Jesteśmy zadowoleni i na pewno jeszcze kiedyś złożymy zamówienie.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Pizzeria Wielki Wóz Częstochowa?
Pizzeria Wielki Wóz Częstochowa znajduje się przy Marysia 113a, Zawodzie - Dąbie, 42-202 Częstochowa, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Pizzeria Wielki Wóz Częstochowa?
Można skontaktować się z Pizzeria Wielki Wóz Częstochowa pod numerem +48 533 669 090
Jak można dotrzeć do Pizzeria Wielki Wóz Częstochowa?
Do Pizzeria Wielki Wóz Częstochowa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku