Opinie

  1. Krzysztof Paź ★★★★★

    Bardzo dobre miejsce na kilka nocy. Pokoje wyposażone w mały aneks kuchenny. Wygodne materace, przemiła obsługa. Trochę głośno bo stoi przy drodze i punkcie przeładunkowym dla kontenerów ale jako punkt żeby się przespać super

  2. DarkS0ulll ★☆☆☆☆

    Nocleg opłaciła mi firma w której pracuje . Często jestem w rozjazdach ze względu na pracę i szczerze jestem zniesmaczony zachowaniem pań z recepcji ,które obgadują gości hotelowych . Trochę profesjonalizmu , drogie Panie . Sama recepcja jest zakurzona , w kątach są po prostu koty kurzu a wysokie biurka mają na celu zasłonić cały bałagan wokół nich . Same Panie nie zbyt miłe,zajęte sobą . Sama lokalizacja przy hałaśliwej ulicy to jakieś nieporozumienie . Brak klimatyzacji ( wentylator nie wiele dawał chłodu). Drzwiczki od zamrażarki zniszczone . Woda w prysznicu słabo ściekała - zatkany odpływ , włosami itp( po prostu było widać ,że brudny,zatkany ). Sluchawka prysznicowa zakamieniona . Kafelki brudne . Na korytarzach smród jakiegoś smażenia . Miejsce powierzchownie czyste a hitem jest Pani pokojowa( blond włosy )leżąca na łóżku w pokoju - taki pracownik to skarb .. Nie polecam tego miejsca .

  3. Irek ★★★★★

    Super miejsce na wygodny i ekonomiczny nocleg w Gdyni. Personel bardzo uprzejmy i pomocny. Ceny naprawdę atrakcyjne! Polecam i to bardzo!!!

  1. Damian Szewczyk ★★★★★

    Wyjątkowa czystość, nowoczesne wyposażenie oraz bardzo uprzejma i pomocna obsługa. Dobra lokalizacja, bardzo blisko do SKM, funkcjonalny aneks kuchenny wyposażony we wszystkie niezbędne sprzęty, takie jak lodówka, mikrofalówka czy czajnik. Wejście do budynku oraz pokoju poprzez czterocyfrowy kod, więc nie ma stresu, że można zgubić klucz, bo po prostu go nie ma.

  2. Daniel Dąbrowski ★★★★★

    Apartgdynia to świetna opcja dla osób, które szukają dobrze skomunikowanego miejsca i spokoju. Obiekt znajduje się kilka minut pieszo od stacji Gdynia Grabówek SKM co czyni go łatwo dostępnym dla podróżujących osób. Od razu po wyjściu z budynku ukazuje się również przystanek autobusowy. Obiekt oferuje różne udogodnienia, jak winda dla gości i pralnia. Pokoje są czyste i dobrze wyposażone. Obsługa miła i skłonna do pomocy, w razie jakichkolwiek problemów. Ogólne wrażenia super i jak najbardziej polecam.

  3. Zbigniew K-cki ★★★★★

    Pani z recepcji bardzo miła i pomocna od pierwszego kontaktu telefonicznego. Pokój czysty, wyposażony we wszystko co potrzeba, od mikrofali zaczynając aż na kuchence kończąc. Ceny przystępne. Jest wydzielony parking. Uwaga nie do hotelu ani też do obsługi. Nawigacja "fisiuje" (nie jest to tylko moja opinia) z numeracją. Widząc hotel, po prawej stronie zjeżdżając z obwodnicy, każe zawracać. Nie należy tego robić. Skręcić w prawo, albo proponuję wbić numerację 1 zamiast 1a. Hotel polecam bez wachania.

  1. Sophie Chapelle ★★★★★

    Recepcja bardzo miła. W pokoju wszystko czego potrzebujesz, łazienka też czysta i ładna. Jedynie widok z okna jest średni, ale mi to nie przeszkadzało. Lokalizacja jest super, autobusem wszędzie szybko dojedziesz. Polecam

  2. Damian j ★★★★★

    Zawsze dostępna i pomocna, przemiła obsługa. Czyste, zadbane pokoje z TV i najpotrzebniejszymi udogodnieniami oraz podstawowymi sprzętami. W budynku ogólnodostępna samoobsługowa pralnia 24/7. Blisko stacja SKM i przystanki autobusowe. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Profesjonalny personel utrzymujący przyjazną atmosferę na poziomie najlepszych 5* hoteli, dzięki któremu chętnie się tutaj wraca.

  3. Piotr Skarga ★★★★★

    Własnie zakończyłem pobyt i jestem bardzo zadowolony. Pokój wyposażony świetnie. Bardzo czysto i wygodnie. Obsługa bardzo miła i sprawna. Cicho i bardzo spokojnie. Obok całodobowa stacja dość dobrze zaopatrzona. Dodatkowy plus za zautomatyzowany i prosty system meldunku i obsługi. Największym plusem jest cena. Naprawdę taki standard w tej cenie to unikat. Pozdrawiam.Przemysław B.

  1. Mocio Pl ★★★★★

    Bardzo czysto, bardzo funkcjonalnie, bardzo cicho. Jedyny mały minusik to zimne kolory w pokoju i w łazience. Doskonały stosunek jakości do cen. Położenie na trasie do przystani promowej. Daję mocne 5+

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Apartgdynia?

Apartgdynia znajduje się przy Hutnicza 1a, 81-212 Gdynia, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Apartgdynia?

Można skontaktować się z Apartgdynia pod numerem +48 575 005 565

Jak można dotrzeć do Apartgdynia?

Do Apartgdynia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements