Hotel idealny na 1 noc przed/po wizycie w pobliskich placówkach lekarskich/szpitalach. Ma swój klimat. Bardzo miła i konkretna obsługa. Nie ma posiłków, 400 m w prawo od wyjścia jest Żabka.
Zdjęcia
Opinie
-
MR DEZO ★★★★☆
-
Michał Wrzesiński ★★★★★
Bardzo przyjemny hotel. Pokoje czyste i przestronne. Obsługa miła. Przed budynkiem mały parking. Polecam
-
Grzegorz Stojaniuk ★★★★★
Jak to na urlopie, mało czasu spędza się w hotelu nie mniej, bardzo miło było wrócić do czystego pokoju, z ładnym wystrojem… strasznie podoba mi się świecący sufit w łazience!:) Bardzo miły kontakt z obiektem, zero problemów, ani negatywnych zaskoczeń. Jest tutaj ładne :)
-
ewa nawrot ★★★★☆
Jest ok. Pokoje z łazienkami, dość duże, czyste, ręczniki na wyposażeniu, możliwość zrobienia kawy czy herbaty w pokoju.
-
Doma ★★★☆☆
Czystość w pokoju oceniam 6/10. Woda w kabinie słabo spływa. Miejsc parkingowych starczy na 3 samochody maksymalnie. odległość do plaży to 500 m.
-
Demdil ★★★★★
W pokojach niczego nie brakuje w tym Wi-Fi, bardzo miła obsługa, wszystko działa i wszystko jest sprawne, 10/10. Jeśli chodzi o okolice to blisko jest dzika plaża oraz przystanek i można dojechać do centrum w chwile
-
Grzegorz Krupa ★★★★★
Miejska willa przygotowana i przerobiona na mały pensjonat . Życzliwa i miła obsługa . Czysto , pokoje z łazienkami dobrze wyposażone . Znakomita lokalizacja względem plaży oraz SKM. Mały parking przed obiektem . Niestety brak śniadań lub możliwości przyrządzania sobie posiłków na miejscu .
-
Natalia Sobieraj ★★★★★
Bardzo fajny obiekt, cicha i spokojna okolica, bardzo miła obsługa, bezproblemowa, łatwy kontakt. Pokoje trochę pod styl hotelowy, niczego nie brakowało. Blisko przystanek autobusowy, kawałek dalej SKM, wiec łatwo można się przemieścić ze spokojnego Redłowa do centrum Gdyni tętniącej życiem. Polecam!
-
Magdalena Lisiewicz ★★★☆☆
Miejsce dość bylejakie, wnętrze ciemne i ponure, łazienki po remoncie, małe, za to przeładowane wielką ilością ozdebników. Pokoje i klatka schodowa - wczesny Gierek bez gustu. No i śniadanie! Nie dostaliśmy pierwszego dnia bo nie było zgłoszone do godz 15tej !!! Za to następnego dnia już było i to całkiem dobre i urozmaicone. Ogólnie bardzo średnio
-
Aktywny Podróżnik w Polsce ★★★☆☆
Wspaniałe położenie w pięknej, willowej dzielnicy Gdyni (Redłowo) wśród wzgórz, bilsko morza i malowniczego rezerwatu Kępa Redłowska. jednocześnie dobrze skomunikowane z centrum Gdyni i resztą Trójmiasta. Miła obsługa, łazienki z orygnialnymi umywalkami i wypasionymi prysznicami, ładne meble, tv 50 cali, bardzo ładne pokoje, choć niektóre niewielkie jak na swoja cenę. Natomiast śniadania zdecydowanie wytanione - tanie wędliny, tania herbata (Remsey), tylko 1 owoc do wyboru, kawa rozpuszczalna - przecież przy cenie 250 zł za noc w wielu miejscach bez problemu otrzymuje się kawę z ekspresu. Lepsze jakościowo i obfitsze śniadania zdarzalo mi się jadać przy cenie... 130-140 zł. A nie 250 tak jak tu.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Willa Magnolia?
Willa Magnolia znajduje się przy Legionów 159, Redłowo, 81-463 Gdynia, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Willa Magnolia?
Można skontaktować się z Willa Magnolia pod numerem +48 532 522 490
Jak można dotrzeć do Willa Magnolia?
Do Willa Magnolia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku