Opinie

  1. Agnieszka Aga ★☆☆☆☆

    Nie polecam nikomu !! Właściciel to zwykły cham przyjechaliśmy przed czasem , aby dowiedzieć się jak wygląda zakwaterowanie i zapytać się czy istnieje możliwość pozostawienia samochodu na parkingu nie chcieliśmy przed czasem się meldować tylko jak wspomniałam dopytać o szczegóły gdyż robiłam rezerwacje poprzez booking pierwszy raz. Pan oczywiście zaczął na mnie krzyczeć był agresywny słownie nie przyjemny nie dało się z nim wogole porozmawiać przechodnie sie zatrzymywali i słuchali jak ten człowiek drze sie zachowywał się jakby był pod wpływem alkoholu ! koniec końców złożyłam na Pana skargę poprzez aplikację na której rezerwowałam pobyt i zrezygnowaliśmy całkiem z pobytu dzieci były wystraszone zachowaniem właściciela i nie chciały tam zostać. Z tego co zauważyłam na podwórzu panuje nie ład wszędzie jest brudno a poza tym biegają tam male psy które są wobec siebie agresywne rzucają sie na siebie . Jednym słowem Żenada! Właścicielowi życzę, aby nauczył sie panować nad własnymi emocjami..

  2. Łukasz Nowak ★★★☆☆

    Miejsce ogólnie w porządku jeśli planujecie weekend. Na krótki pobyt jest ono odpowiednie. Łóżka wygodne, można z pieskiem przyjechać. Trochę zapuszczone jeśli chodzi o czystość w miejscach mniej widocznych. Kuchenka mikrofalowa w pokoju i lodówka. W przypadku posiadania w pokoju lodówki to plus jeśli mamy akurat upały gdyż w pokoju jest dość duszno. Brak przewiewu nawet przy pełnym otwarciu okna, a w lodówkę można wykorzystać na schłodzenie napojów których się pochłania w dużych ilościach jak upał doskwiera. Minusem może być łazienka która jest na korytarzu, każdy pokój ma swoją i są zamykane na klucz, ale wychodząc w nocy robi się dość dużo hałasu. Parking na terenie wynajętym przez właściciela, bezproblemowy wjazd i wyjazd. Polecam przyjechać przed lub po sezonie, albo na początku lub końcu kiedy ludzi będzie najmniej gdyż w sezonie plaże są obłożone niemal w 100 procentach. Tak samo z jedzeniem, lepiej nie w sezonie gdyż będzie łatwiej znaleźć miejsce w restauracji.

  3. Kasia Włodarczyk ★☆☆☆☆

    Uwaga, omijajcie to miejsce z daleka. Właściciel ma na parterze hodowle psów. W całym domu śmierdzi moczem tak, że przechodząc przez korytarz mdli. Nie polecam.

  1. Szymon Wyrębak ★☆☆☆☆

    Nie polecam, pająki w pokoju. Łazienka dzielona z innymi pokojami Brak możliwości swobodnego wyjazdu i wjazdu do domku, wszystko trzeba zgłaszać właścicielowi

  2. Dariusz K. ★★★☆☆

    Świetna lokalizacja. Pokój z widokiem na morze. Wystrój wnętrz i łazienki wymagają lekkiego odświeżenia...

  3. Magda Wojtyła ★★★★★

    Właściciele bardzo mili, pokoje i łazienka czyste i pachnące. Wszędzie bardzo blisko. Przydałaby się suszarka na mokre rzeczy dla gości, ponieważ nie ma ich gdzie powiesić wracając z morza. Poza tym perfekt. Polecam

  1. Magda Hinca ★★★★★

    Właściciele bardzo mili, pokoje i łazienka czyste i pachnące. Wszędzie bardzo blisko. Przydałaby się suszarka na mokre rzeczy dla gości, ponieważ nie ma ich gdzie powiesić wracając z morza. Poza tym perfekt. Polecam

  2. Artur Z ★★★★★

    Dostaliśmy pokoj rodziny, bardzo przyjemny do dyspozycji Reczniki, czajnik, sztuczce i talerze. Lazienka byla osobno. Blisko do plazy, doslownie 50metrow, bardzo blisko knajp, ale Rewa duzo przyjemniejsza dla ludzi ktorzy nie lubia tlumow

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres U Marynarza przy plaży Wynajem pokoi Rewa?

U Marynarza przy plaży Wynajem pokoi Rewa znajduje się przy Rybacka 14, 81-198 Rewa, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do U Marynarza przy plaży Wynajem pokoi Rewa?

Można skontaktować się z U Marynarza przy plaży Wynajem pokoi Rewa pod numerem +48 607 375 103

Jak można dotrzeć do U Marynarza przy plaży Wynajem pokoi Rewa?

Do U Marynarza przy plaży Wynajem pokoi Rewa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements