Nie polecam nikomu !! Właściciel to zwykły cham przyjechaliśmy przed czasem , aby dowiedzieć się jak wygląda zakwaterowanie i zapytać się czy istnieje możliwość pozostawienia samochodu na parkingu nie chcieliśmy przed czasem się meldować tylko jak wspomniałam dopytać o szczegóły gdyż robiłam rezerwacje poprzez booking pierwszy raz. Pan oczywiście zaczął na mnie krzyczeć był agresywny słownie nie przyjemny nie dało się z nim wogole porozmawiać przechodnie sie zatrzymywali i słuchali jak ten człowiek drze sie zachowywał się jakby był pod wpływem alkoholu ! koniec końców złożyłam na Pana skargę poprzez aplikację na której rezerwowałam pobyt i zrezygnowaliśmy całkiem z pobytu dzieci były wystraszone zachowaniem właściciela i nie chciały tam zostać. Z tego co zauważyłam na podwórzu panuje nie ład wszędzie jest brudno a poza tym biegają tam male psy które są wobec siebie agresywne rzucają sie na siebie . Jednym słowem Żenada! Właścicielowi życzę, aby nauczył sie panować nad własnymi emocjami..
Zdjęcia
Opinie
-
Agnieszka Aga ★☆☆☆☆
-
Łukasz Nowak ★★★☆☆
Miejsce ogólnie w porządku jeśli planujecie weekend. Na krótki pobyt jest ono odpowiednie. Łóżka wygodne, można z pieskiem przyjechać. Trochę zapuszczone jeśli chodzi o czystość w miejscach mniej widocznych. Kuchenka mikrofalowa w pokoju i lodówka. W przypadku posiadania w pokoju lodówki to plus jeśli mamy akurat upały gdyż w pokoju jest dość duszno. Brak przewiewu nawet przy pełnym otwarciu okna, a w lodówkę można wykorzystać na schłodzenie napojów których się pochłania w dużych ilościach jak upał doskwiera. Minusem może być łazienka która jest na korytarzu, każdy pokój ma swoją i są zamykane na klucz, ale wychodząc w nocy robi się dość dużo hałasu. Parking na terenie wynajętym przez właściciela, bezproblemowy wjazd i wyjazd. Polecam przyjechać przed lub po sezonie, albo na początku lub końcu kiedy ludzi będzie najmniej gdyż w sezonie plaże są obłożone niemal w 100 procentach. Tak samo z jedzeniem, lepiej nie w sezonie gdyż będzie łatwiej znaleźć miejsce w restauracji.
-
Kasia Włodarczyk ★☆☆☆☆
Uwaga, omijajcie to miejsce z daleka. Właściciel ma na parterze hodowle psów. W całym domu śmierdzi moczem tak, że przechodząc przez korytarz mdli. Nie polecam.
-
Szymon Wyrębak ★☆☆☆☆
Nie polecam, pająki w pokoju. Łazienka dzielona z innymi pokojami Brak możliwości swobodnego wyjazdu i wjazdu do domku, wszystko trzeba zgłaszać właścicielowi
-
Dariusz K. ★★★☆☆
Świetna lokalizacja. Pokój z widokiem na morze. Wystrój wnętrz i łazienki wymagają lekkiego odświeżenia...
-
Magda Wojtyła ★★★★★
Właściciele bardzo mili, pokoje i łazienka czyste i pachnące. Wszędzie bardzo blisko. Przydałaby się suszarka na mokre rzeczy dla gości, ponieważ nie ma ich gdzie powiesić wracając z morza. Poza tym perfekt. Polecam
-
Magda Hinca ★★★★★
Właściciele bardzo mili, pokoje i łazienka czyste i pachnące. Wszędzie bardzo blisko. Przydałaby się suszarka na mokre rzeczy dla gości, ponieważ nie ma ich gdzie powiesić wracając z morza. Poza tym perfekt. Polecam
-
Artur Z ★★★★★
Dostaliśmy pokoj rodziny, bardzo przyjemny do dyspozycji Reczniki, czajnik, sztuczce i talerze. Lazienka byla osobno. Blisko do plazy, doslownie 50metrow, bardzo blisko knajp, ale Rewa duzo przyjemniejsza dla ludzi ktorzy nie lubia tlumow
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres U Marynarza przy plaży Wynajem pokoi Rewa?
U Marynarza przy plaży Wynajem pokoi Rewa znajduje się przy Rybacka 14, 81-198 Rewa, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do U Marynarza przy plaży Wynajem pokoi Rewa?
Można skontaktować się z U Marynarza przy plaży Wynajem pokoi Rewa pod numerem +48 607 375 103
Jak można dotrzeć do U Marynarza przy plaży Wynajem pokoi Rewa?
Do U Marynarza przy plaży Wynajem pokoi Rewa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku